Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beata

Jadę jutro na cudowne zagraniczne wakacje

Polecane posty

Gość Beata

Marzyłam o tej wycieczce od kilku lat. Zwierze kilka krajów, mam nadzieje ze będzie cudownie. W nocy mamy lot. Chyba nie zmruże oka dzisiaj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a gdzie lecisz? gratuluje :) życze niezapomnianych wakacji, pogody,zwiedzania i super wypoczynku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Super masz! Też byłabym podekscytowana. Niestety ja mam 30 lat i nigdy nie byłam za granicą. Zazdroszczę i życzę udanych wakacji 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

a gdzie lecisz? gratuluje :) życze niezapomnianych wakacji, pogody,zwiedzania i super wypoczynku !

Dołączamy się do życzeń , chociaż ja nie byłam nigdzie od lat. Też bym chciała gdzieś wyjechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szokeszoke

Super! A które kraje odwiedzisz,  zdradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Ja tez nie byłam na urlopie od 8 lat. Cały czas albo praca, albo budowa domu (tak, typowa ze mnie Grażyna) jestem taka podjarana ze chyba nie zasnę. Mam nadzieje ze wszystko spakowałam. Walizki już stoją w przedpokoju. Wspaniale ze cieszycie się razem ze mną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolkaaa

...od 8 lat nie byłaś na urlopie !!?? nawet w Polsce, nad jakims jeziorem, nic???  współczuję!!!

Ja to dostaję kręćka, jak nie wybierzemy się nigdzie za granicę raz na półtora roku chociaż. zdarzylo się nam, że jak byliśmy w maju 2015 na Teneryfie, to potem dopiero w lipcu 2017 na Kos i myślalam, że oszaleję że tak długo nigdzie.

w tym roku będzie zimniejszy kierunek- Dania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Zapomniałam dopisać - jadę do Pierdziszewa Dolnego, a potem do Kociołków na Podkarpaciu. Ależ się cieszę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hey
10 minut temu, Gość Beata napisał:

Ja tez nie byłam na urlopie od 8 lat. Cały czas albo praca, albo budowa domu (tak, typowa ze mnie Grażyna) jestem taka podjarana ze chyba nie zasnę. Mam nadzieje ze wszystko spakowałam. Walizki już stoją w przedpokoju. Wspaniale ze cieszycie się razem ze mną. 

Ja to bym chciała podróż po niektórych regionach Europy ehh. Nie wiem gdzie jedziesz dokładnie ale napatrz się za mnie😉udanego wyjazdu ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Udanego odpoczynku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Karcie trola dalej... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBB

Pięknych i cudownych wczasów życzę , super - cieszy mnie Pani radość -  chciałabym żeby wszyscy na całym świecie byli szczęśliwi i żyli swoim życiem , spełniali się , itd.       Pozdrawiam serdecznie i dalej takiego super nastroju życzę , niech wczasy trwają jak najdłużej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Dziękuje za wszystkie życzenia. 

 

A co do tego urlopu. Wiadomo w kraju byłam na 2-3 dni ale nigdzie dalej i na dłużej. Cieszę się jak dzięki i życzę wam spokojnej nocy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
31 minut temu, Gość Beata napisał:

Ja tez nie byłam na urlopie od 8 lat. Cały czas albo praca, albo budowa domu (tak, typowa ze mnie Grażyna) jestem taka podjarana ze chyba nie zasnę. Mam nadzieje ze wszystko spakowałam. Walizki już stoją w przedpokoju. Wspaniale ze cieszycie się razem ze mną. 

Jak 8 lat nie wyjeżdżałas to faktycznie teraz radość i wielka frajda. Wykorzystaj ten urlop jak najlepiej. Zwiedzaj, wypoczywaj, baw się, zalicz fajne knajpki z regionalnym jedzeniem i koniecznie przywieź jakieś pamiątki i porob zdjęcia, żeby było co wspominać! Zazdrosnikami się nie przejmuj. Też zazdroszczę, ale pozytywnie.😃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

I kogo to obchodzi... nie masz przyjciół żeby się im zwierzać z takich radości? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×