Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sylwia

Czy to był nietakt? - obiad a goście

Polecane posty

Gość Sylwia

Cześć dziewczyny. Kilka dni temu miałam gości, ktorzy zrobili sobie wycieczkę do mojego miasta. Dwie bliskie osoby z rodziny. Zapowiedzieli że wpadną rano ok 10 na max godzine i ruszają zwiedzać miasto (mieszkam w ładnym, turystycznym mieście). Jestem w zaawansowanej ciąży - 9 miesiąc, więc z tego też powodu nie chcieli zostawać na noc ani robić kłopotu. Podałam napoje, słodycze i owoce, śniadania nie chcieli bo jedli o świcie. Posiedzieli do 12 i pojechali zwiedzać Trochę mi głupio bo chcieliśmy zrobić obiad na świeżo - czekaliby max godzinę, ale woleli pojechać już na miasto. Czy to było z naszej strony niegoscinne? Z drugiej strony nie wyobrażam sobie smażenia o 9 i podania obiadu na godz 10 czy 11, a nie wiedziałam że będą 2 h. Mam wyrzuty sumienia, głupia jestem czy może faktycznie wyszło niebardzo? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Dodam, że namawialam ich na pozostanie lub powrót do naszego mieszkania za 2-3 h jak już pozwiedzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W ogole nie wiem o co Ci chodzi? Odwiedzili cie, posiedzieli i poszli. co ty masz z tym obiadem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudoefedryna

za dużo się przejmujesz, było ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mogłaś ich wcale nie przyjść ze względu na stan i upały. A tak miło ich ugoscilas. Oni też miło że wpadli w odwiedziny. Nie za dużo ani za mało. W sam raz z obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiad o 11ej? Bylo jak byc powinno, sama kawa i ciasto tez by wystarczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jepie

Za bardzo się s/r/a/sz. Było idealnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooy

BYŁO  OK  !! 

to przez hormony się nadmiernie zamartwiasz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanoi

Czytam i się śmieje. Oj kobieto kobieto. Problemów nie masz chyba co. Ze tez ci przyszedł do głowy pomysł zakładania o tym tematu na Kafe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamama

Niepotrzebnie się przyjmujesz, ja bym byla super zadowolona gdyby mnie ktoś tak miło przyjął 😊 Twoi krewni też na pewno sympatycznie wspomijają wizytę u Ciebie. Dbaj o siebie i nie zamartwiaj się pierdołami 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klu

Ja na ich miejscu byłabym trochę skrępowana, że się tak narzucasz z tym żarciem. Przyjechali pozwiedzać, do 12 siedzą u Ciebie, godzinę poczekać na obiad plus zjeść to się robi 14, jeszcze kawusie, deserki i w sumie nic by nie zrobili. Powiedzieli, że wpadną na chwilę więc nie wiem czemu się nastawiałaś na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×