Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GOŚĆ

MARYSIA Z KANAŁU ZWARIOWANI

Polecane posty

Gość GOŚĆ

Mam młodszą siostrę- 12 letnią i ostatnio zainteresowałam się tym, co nowego ogląda na Youtube.  Oglądała kanał "Zwariowani". Pooglądałam sobie, myślę, że fajnie bawią się dwie nastoletnie siostry, po czym moja siostra zaskoczyła mnie, ze jedna z tych dziewczyn- Marysia jest 22 latką- czyli osobą w moim wieku. Bardzo mnie to zaskoczyło, ponieważ Marysia prezentuje zachowanie i tematykę kanału jak dziewczynka, a to przecież dorosła już kobieta. Oglądaliście ją? Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wyglądają jak matka z córką, Maryśka wygląda na kobietę po 30. Dziwnie się zachowuje przy tym dziecku. Jakby była niedorozwinięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A ja myślałam że ta Marysia ma 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

A ja myślałam że ta Marysia ma 17 lat

Umysłowo ma z 8, ale z wyglądu i to przy tym dziecku, to od razu widać, że Marycha dojrzała kobieta, a nie nastolatka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patsy

O kurcze, obejrzałam ostatnie filmiki i się zastanawiam, jak to możliwe, ze ona ma 22 lata?! Z wygladu i zachowania dałabym jej góra 14 lat. Może dlatego, ze jej filmiki oglądają głównie dzieci i pod tę grupę wiekową je nakręca, bo wątpię, że w życiu codziennym zachowuje się jak dziecko będąc dorosłą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość patsy napisał:

O kurcze, obejrzałam ostatnie filmiki i się zastanawiam, jak to możliwe, ze ona ma 22 lata?! Z wygladu i zachowania dałabym jej góra 14 lat. Może dlatego, ze jej filmiki oglądają głównie dzieci i pod tę grupę wiekową je nakręca, bo wątpię, że w życiu codziennym zachowuje się jak dziecko będąc dorosłą kobietą.

Chyba sama Marysia chce nas przekonać, że wygląda na 14 lat. Nie, nie wygląda. Zwłaszcza przy tej młodszej siostrze widać, że Maryśka go już dojrzała kobieta, a nie dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

Jak dla mnie to ona po prostu chce się trochę  dopasować do swojej młodszej siostry. Na vlogach z Hawajów wcale tak dziecinnie się nie zachowuje. Gdyby faktycznie miała mentalność dziecka to by sobie nie poradziła w życiu, a szczególnie w obcym kraju, w którym była sama przez tyle czasu.  Poza tym nikt na yt nie zachowuje się w 100%-tach tak, jak zachowuje się w normalnym życiu bez kamery.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może po prostu jej kontent jest skierowany do osób młodszych, i lubi tworzyć dla młodszych? Majka Jezowska też tworzyła dla dzieci... jednocześnie ubierała się w tiulówki i inne kiecki rodem z dziecięcej szafy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Właśnie przez przypadek trafiłam na kanał tej dziewczynki, piszecie, ze ona ma 21 czy 22 lata, nie dałabym jej tyle, chyba ma góra 15 lat i filmiki właśnie o takiej tematyce dla nastoletnich dziewcząt. Z pewnością nie jest pełnoletnia jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja oglądałam kiedyś jej filmiki jak pokazywała jak się robi taneczne pozy. Teraz już mnie jej kanał nijak nie interesuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby mówicie, że dziecinna i taki wygląda (brak makijażu i brwi Breżniewa odejmuje lat) , ale obrotna i zaradna - książkę napisała i ma świetny kontakt z młodzieżą. Po prostu ona lepiej czuje się w takim środowisku i pewnie w przyszłości chce pracować z młodzieżą dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Niby mówicie, że dziecinna i taki wygląda (brak makijażu i brwi Breżniewa odejmuje lat) , ale obrotna i zaradna - książkę napisała i ma świetny kontakt z młodzieżą. Po prostu ona lepiej czuje się w takim środowisku i pewnie w przyszłości chce pracować z młodzieżą dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Trochę odbiegając od tematu, to uważam, ze ta Marysia- już 22 letnia kobieta, która nie maluje się ma mega ładną urodę. W jej wieku kobiety się malują, bo rzadko która jest ładna bez makijażu. Natomiast Marysi zazdroszczę urody właśnie, ma śliczną twarz, ze nie musi jej zakrywac make upem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilou

Marysia była na Hawajach z jeszcze jedną taką dziecinną jutuberką (zapomniałam jak się nazywa), jeszcze starszą od niej, z dużym podwoziem i końską szczęką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Kurcze, jaka ta Marysia jest śliczna i zgrabna! Szkoda, ze jestem już za stary (32 lata), chciałbym taką piekną i uroczą żonę mieć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Marysia daj spokój, nie pisz sobie komplementów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Marysia jest zbyt poważna, by sobie na jakichś forach komplementy pisać. To nie małe dziecko przecież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×