Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Schizuje ze jestem w ciąży

Oooo

Polecane posty

Gość Schizuje ze jestem w ciąży

Dzień dobry,

Jestem młodą dziewczyną, która ma pewien problem. Otóż jak sam tytuł wskazuje jestem dziewicą i nigdy nie miałam żadnych kontaktów seksualnych. Jednak od jakichś dwóch miesięcy wmawiam sobie ciąże. Zaczęło się jak pewnego dnia wstałam z bólem żołądka. Prawdopodobnie była to jakaś niestrawność czy zatrucie, ale od tego momentu zaczęłam wmawiać sobie że jestem w ciąży... Tu pojawia się pytanie, jak do takiego zapłodnienia miałoby niby dojść? Otóż nie wiem. Wmawiam sobie ze przez przypadek usiadłam na spermie, czy omylnie użyłam ręcznika brata na którym mogłoby znajdować się nasienie. Wiem że nie jest to praktycznie możliwe, ale nie mogę przestać o tym myśleć. Dwa tygodnie później, w terminie dostałam miesiączki. Trwała tylko co zwykle, bo 4 dni i wyglądała tak samo jak inne. Uspokoiło mnie to na pare dni, jednak ile ja się naczytałam, że krwawienia na początku ciąży są możliwe i znowu wpadłam w panikę. Uznałam, że dla świetego spokoju wykonam test ciążowy tydzień po skończonym okresie. Jeżeli testy są wiarygodne w dniu spodziewanej miesiączki, to tydzień po nien tym bardziej, prawda? Tak też zrobiłam. Wynik oczywiście wyszedł negatywny. Jedna gruba krecha a po drugiej ani śladu. Odetchnęłam, przecież okres był test negatywny no to wszystko jasne. No, nie do końca. Na forach poczytałam jak to te testy nie wychodzą po terminach miesiączki i że warto zawsze robić dwa. Wiec pomyślałam, że dla uspokojenia zrobię kolejny tydzień po tamtym. Wyszedł znowu negatywny, ale nie byłabym sobą gdybym za 5 dni nie zrobiła kolejnego, no bo w końcu do trzech razy sztuka. Także i w tym przypadku na teście widniała jedna kreska. Byłam przez ten miesiąc tak zestresowana, że czułam ze kolejny okres mi się spozni, a tedy byłaby już totalna masakra. Jednak tak się nie stało, okres dostałam 3 dni wcześniej( ale od zawsze mam nieregularne wiec to nie problem ) jednak ta miesiaczka zaczęła mnie zastanawiać. Zawsze trwa 4 dni i jest dosyć obfita oraz bardzo bolesna.. A teraz pierwszy dzien był normalny, lekko brzuch pobolewał, ale w nocy praktycznie nic nie było, chociaż zwykle ze mnie leci. Następnego dnia było dosyć normalnie, jednak wgl mnie nie bolało. Być może to przez to ze cały dzień byłam na nogach a po południu maialam imprezkę i przetanczylam cały wieczór no ale nie wiem. W nocy także prawie nic nie było. I trzeciego dnia już taka końcówka. Niby coś jest ale naprawdę nie dużo. W nocy już totalnie nic i dzisiaj jest 4 dzień i kompletnie nic nie ma. Nie wiem co o tym myśleć. Czy możliwe ze to przez stres mam taką skąpą miesiączkę? A może to naprawdę jest coś związanego z ciąża ?! Bardzo proszę o wytłumaczenie mi całej sytuacji, bo już nie mam siły żyć w takim ciągłym stresie. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zrób test i się uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Objawy, które obisujesz, wyglądają na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne. Nie trzeba się wstydzić, tylko skonsultować się z psychiatrą. To nie taka znów rzadka przypadłość. W ciąży nie jesteś NA PEWNO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nie ciąża. Idź po pomoc do specjalisty bo masz problem z psychika. A to trzeba leczyć. Sama sobie nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Jak wyżej. To nie ciąża ale jakiś problem natury psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×