Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Też mama

Czy do szkoły w upały?

Polecane posty

Gość Też mama

Witam, czy gdybyście mogły zostawić dziecko w domu w przyszłym tyg, to zostawiłybyście czy raczej bez względu na pogodę wyślecie do szkoły? Martwię się bo od jutra ma być podobno piekarnik, moja córka chodzi do 3 klasy i i tak w sumie nic już nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Posyłam dzieci bo czemu i nie?

Chcesz to zostaw w domu w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

⁸Ja bym wysłała, bo co dziecko będzie robic w domu? Marynowac sie przed komputerem? Tam przynajmniej ma kolegów, zorganizowany czas na co ja nie mam czasu i mozliwosci.  Daje dziecku tylko duzo picia, nakrycie głowy, pieniądze na lody. Poza tym w szkolnych.murach jest dość chlodno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeju jeju, upałów 30 lat temu w szkołach nie było...co teraz rodzice z tych dzieci robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowka2019

Dokładnie.... Podnieta jak zwykle, bo w lato jest lato 😁 moja idzie normalnie, w szkole ma chłodniej niż w domu ;D do tego zajęcia, zabawy, posiłki wykupione. Nauxzyciele, pielęgniarka na miejscu w razie w. Dajcie już spokój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Jeju jeju, upałów 30 lat temu w szkołach nie było...co teraz rodzice z tych dzieci robią...

To raczej rodzice są leniwi i szukają wymówki i problemów. Najlepiej siedziec w chalupie i sie nie wychylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gość napisał:

To raczej rodzice są leniwi i szukają wymówki i problemów. Najlepiej siedziec w chalupie i sie nie wychylac

Masakra. Dzieci szkoda, bo kiedyś zetkną się z prawdziwym życiem, bez taryfy ulgowej...lato, zima, stresy, wybory, cukier itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Masakra. Dzieci szkoda, bo kiedyś zetkną się z prawdziwym życiem, bez taryfy ulgowej...lato, zima, stresy, wybory, cukier itp.

Będą leniwe jak ich rodzice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama

Nie zrozumcie nie źle. Nie jestem leniwa. Po prostu ostatnio dzieci wracają ugotowane ze szkoły bo panie z lenistwa wychodzą z nimi na boisko . W piątek np siedzieli na dworze bo bili jakiś rekord w czytaniu. Nic z książek nie robią. Nauczycielom nie zależy na zdrowiu dzieci, a wieczorem płacz bo głowa boli. Dziwią mnie Wazsze komentarze, ale może u Was jest inaczej. Dziękuję jednak za wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie rozumiem tej z histerii z upałami . Mam 37 lat i za moich czasów nikt  nawet nie myślał  o skracaniu lekcji z powodu upału . Juz nie pisze  o nie chodzeniu do szkoły TYLKO dlatego bo na dworze jest ciepło .  Najlepiej niech dzieci wcale nie chodzą do szkoły  ...bo za ciepło  , za zimno , bo nauczyciele strajkują itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W jesteście ograniczeni czy udajecie? Nie porównujcie czasów, bo teraz klimat jest zupełnie inny niż lata temu! Teraz upały bywają naprawdę nie do zniesienia, słońce aż pali :/ nie wolno przebywać za długo na słońcu, kiedyś się o tym nie mówiło, ludzie byli nieświadomi zagrożeń. ja bym zwróciła uwagę nauczycielkom, zeby patrzyły gdzie wychodza, brały dzieciaki do cienia i nie przebywały długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gość napisał:

W jesteście ograniczeni czy udajecie? Nie porównujcie czasów, bo teraz klimat jest zupełnie inny niż lata temu! Teraz upały bywają naprawdę nie do zniesienia, słońce aż pali 😕 nie wolno przebywać za długo na słońcu, kiedyś się o tym nie mówiło, ludzie byli nieświadomi zagrożeń. ja bym zwróciła uwagę nauczycielkom, zeby patrzyły gdzie wychodza, brały dzieciaki do cienia i nie przebywały długo.

Kiedyś też pamiętam asfalt sie topil i sandaly w nim. Wydaje mi sie,że tez dzieci inaczej znów za upał. Ja nie pamiętam by mi Kiedyś było gorąco. Zawsze byłam poza domem, rzadko w czapce. Teraz podobnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

"W jesteście ograniczeni czy udajecie? Nie porównujcie czasów, bo teraz klimat jest zupełnie inny niż lata temu! Teraz upały bywają naprawdę nie do zniesienia, słońce aż pali :/"

Taaa jasne niech biedne dzieciaki  siedzą caly dzień w domu bo przecież sa upały 🙂 a zima jak snieg  spadnie niech  siedza w domu bo śnieg spadł 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

"W jesteście ograniczeni czy udajecie? Nie porównujcie czasów, bo teraz klimat jest zupełnie inny niż lata temu! Teraz upały bywają naprawdę nie do zniesienia, słońce aż pali :/"

Taaa jasne niech biedne dzieciaki  siedzą caly dzień w domu bo przecież sa upały 🙂 a zima jak snieg  spadnie niech  siedza w domu bo śnieg spadł 

Jeszcze na jesień jest sezon grypowy,a na wiosne pyłki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamakacpraikamla

Spułczyje im takiej matki bo moje dzieci normalnie idom do szkoły daje im duzo picia w pojemnikach salatkie warzywnom i kaske na lody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko jedyna

Idą nie idom

Sałatkę nie salatkie

Warzywną nie warzywnom 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Współczuję

Współczuję , a nie spulczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja do szkoly chodziłam,a po szkole jeszcze na stonke na działkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Right

Nie porównujcie lat 70/80 z bieżącymi.  Faktem jest, że słońce teraz jest jak żelazko. 

A leniem nie jest autorka   która się troszczy o dziecko,  tylko te mamy ,  które wyślą dzieci zawsze i wszędzie byleby mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Right napisał:

Nie porównujcie lat 70/80 z bieżącymi.  Faktem jest, że słońce teraz jest jak żelazko. 

A leniem nie jest autorka   która się troszczy o dziecko,  tylko te mamy ,  które wyślą dzieci zawsze i wszędzie byleby mieć święty spokój.

niektóre mamy pracuja, tez wychodzą z domu i dramatu nid ma. Poza tym gdyby było tak jak piszesz, to w kraju byl by ogłoszony stan wyjątkowy z powodu upałów i szkoly pozamykane. A nie jest tak, więc chyba nie jest az tak źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość gość napisał:

"W jesteście ograniczeni czy udajecie? Nie porównujcie czasów, bo teraz klimat jest zupełnie inny niż lata temu! Teraz upały bywają naprawdę nie do zniesienia, słońce aż pali :/"

Taaa jasne niech biedne dzieciaki  siedzą caly dzień w domu bo przecież sa upały 🙂 a zima jak snieg  spadnie niech  siedza w domu bo śnieg spadł 

Bo przecież są tylko dwa wyjscia, albo cały dzień na dworze albo cały dzień w domu :D Najlepiej zrównoważyć, wyjść na pół godziny, potem trochę w domu, potem znowu wyjść, nie siedzieć w pełnym słońcu tylko szukać cienia, czapka, woda i wszystko. O to muszą dorośli zadbać, nie dzieci.

ocieplanie klimatu jest stopniowe, nikt stanu wyjątkowego nie ogłasza, ale wszędzie uczulają, zeby nie być zbyt długo na słoncu zwłaszcza w godzinach 12-16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A wiesz co to "obowiązek szkolny"? O ile nie jest chore to powinno iść do szkoły. A 27° to nie tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja od dziecka b.źle znoszę upały, a dzieckiem byłam w latach 80. Moje dzieci chodzą normalnie do szkoły, ja do pracy. Jeśli zrobi się bardzo gorąco, to pozwolę im zostać w domu. Ból głowy, gorączka, dreszcze i omdlenia to nic miłego, więc jeśli nie muszę się podgrzewać, to tego nie robię. Dzieciom też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja od dziecka b.źle znoszę upały, a dzieckiem byłam w latach 80. Moje dzieci chodzą normalnie do szkoły, ja do pracy. Jeśli zrobi się bardzo gorąco, to pozwolę im zostać w domu. Ból głowy, gorączka, dreszcze i omdlenia to nic miłego, więc jeśli nie muszę się podgrzewać, to tego nie robię. Dzieciom też nie.

To przy ilu stopniach dostajesz takiego stanu? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jjmkbbg

Rok temu w upal pogotowie mnie bralo z pracy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eq2weqwe

No moim zdaniem teraz jest gorzej niz kiedys. Tzn w zasadzie od ostatniego roku, w ogóle nie kojarze w toku mojej prawie 20 - letniej edukacji, zeby były temperatury typu 35 stopni. Raczej 30 stopni to był huk i mega upał. Jestem po 40. Ale niechodzenie do szkoły to chyba przesada, powinni w tych szkołach stwarzac warunki zeby dzieci sie mogły uczyc, i tyle. Bo co maja powiedziec np. pracownicy na halach produkcyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata

U mnie na termometrze w słońcu jest teraz 48 stopni. U mojej córy w klasie nie ma zasłon nawet, nie poszla do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet mi do głowy nie przyszło, by nie posyłać z powodu upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nawet mi do głowy nie przyszło, by nie posyłać z powodu upałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sorry, ale w szkole moich dzieci nawet klimatyzacji nie ma. Nie wspominając o tym, że zajęcia są prowizorką i nauczyciel przychodzi raczej aby odbębnić roboczogodziny. Nie poszły do szkoły i grają sobie na luzie na ps4 przy odpalonym wentylatorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×