Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cabernet

Remont łazienki a corka

Polecane posty

Gość Gosc
46 minut temu, Gość Gośćgosc napisał:

I co cię to obchodzi??? Ludzie mają różne fobie, czasem strasznie ...yczne dla innych, a dla nich samych przerażające. Skoro mają 2 łazienki, to wanna nie jest wielkim problemem. 

Jakoś kiedy ludzie byli silniejsi, normalniejsi i nie było tylu fobii. Tylko teraz takie mameje. Wojna by się przydała, to córka autorki marzyłaby o czymś takim jak prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój wybór

Coś mi się wydaje, że jest odwrotnie niż pisze Gość gosc. Wygląda na to, że szczupłe osoby wolą wannę. Może otyłe osoby w wannie mają za mało miejsca i z tego powodu wybierają prysznic. hmh ciekawe. Trzeba by jakieś statystyki sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Jakoś kiedy ludzie byli silniejsi, normalniejsi i nie było tylu fobii. Tylko teraz takie mameje. Wojna by się przydała, to córka autorki marzyłaby o czymś takim jak prysznic

Ty się  ...u  zastanów, co piszesz o wojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Ty się  ...u  zastanów, co piszesz o wojnie

De/bilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ty się  ...u  zastanów, co piszesz o wojnie

To że jest selekcją naturalną dla takich trzęsidup, co boją sie normalnych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój wybór

To jest kompromis:

 

https://budujemydom.pl/i/images/2/4/0/dz03OTAmaD05MDM=_src_211240-wanna_czy_prysznic13_budujemydompl.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po prostu zauważyłem/am, że w domach grubszych osób są wanny a u szczuplejszych kabiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cabernet

Miałam spotkanie z architektem. Na razie pomierzyl wszystko i zrobił szkic na kartce. Wygląda to super. Wanna będzie w takim miejscu i tak ulokowana, że trzeba by było podejść specjalnie do wnęki by ja zobaczyc. Na pierwszy a nawet drugi rzut oka nie widać. Czekam na projekt teraz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc

Nie przeczytalam wszystkich odpowiedzi ale jak najbardziej bym brala pod uwage zdanie corki to rowniez jej dom! Argumenty ze niedlugo sie wyprowadzi sa niepowazne... Naszczescie mam bardziej wyrozumialych rodzicow. Mozna przeciez zrobic remont i isc na kompromis jakis... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka
Dnia 9.06.2019 o 18:17, Gość Cabernet napisał:

3 lata temu na wakacjach odkryłam, że wodę pod prysznicem w pensjonacie odkrecala a sama wybierała się husteczkami lub myla w umywalkę. 

To się do psychiatry nadaje. Prowo, nie ma chyba aż tak głupich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goxc
1 godzinę temu, Gość Aka napisał:

To się do psychiatry nadaje. Prowo, nie ma chyba aż tak głupich dzieci.

Są. Ja też nienawidze prysznica (nie wiem czemu) i na koloniach też się tak mylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie lubię prysznica, a szczególnie zamkniętej kabiny, bo jak ją otwieram po umyciu, to trzęsę się z zimna. Mąż za to lubi prysznic i mycie na stojaco. Projektując naszą łazienkę, poszliśmy na kompromis- wanna ze szklanym 3-częściowym parawanem. To nie o to chodzi, że ja nalewam codziennie wannę wody, bo tego nie robię. Myję się pod bieżącą wodą, siedząc w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Projektantka

Cześć, oczywiście, że warto skorzystać z usług projektanta!

Profesjonalny projektant jest po renomowanych studiach architektonicznych i wykonał w życiu kilkadziesiąt projektów. Sama doskonale wiem, ile musiałam popełnić błędów i jak wiele się nauczyć, aby być w tym miejscu, w którym jestem obecnie. Teraz Internet pozwala, aby projektowanie wnętrz było tańsze i szybsze od tradycyjnego, a współpraca z projektantem umożliwia piękne i równie dokładne projekty. Ze swojej strony polecam usługi https://moderninterior.pl gwarantuje, że będziesz zadowolona 🙂 Wybieraj i inwestuj swoje pieniądze rozważnie, ponieważ poprawiałam już nie jeden projekt "fachowca".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×