Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Daria

Dziecko boi się raczkowac po podlodze

Polecane posty

Gość Daria

Hejka, czy miała któraś z Was taki przypadek że wasze dziecko nie chciało raczkowac po podłodze? Mój synuś wariuje na kanapie i łóżku, pięknie raczkuje a nawet się podciąga na oparciu do pionu i chwilę stoi. A jak idziemy na podłogę, to siedzi głównie i jakby się boi, tylko kawałek raczkuje ale bardzo ostrożnie. Czy spotkalyscie się z czymś takim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nie jest przyzwyczajony do podlogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Czyli to tylko kwestia przyzwyczajenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój też jakby się bał przynajmniej tak to wyglądało siedział i się nie ruszał raz zostały piłkarzyki na podłodze bo starszy grał i tak go zainteresowały że trudno za nim było nadążyć teraz przerabiamy to samo z trawą nie ma opcji żeby go zostawić na trawie ale widzę że powoli się próbuje przekonywać☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Dziękuję za odpowiedzi, to chyba spróbujemy na podłodze z jakimś ciekawymi przedmiotami. Może się przekona skoro u Was też taka sytuacja wystąpiła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja w całym mieszkaniu miałam panele i kafle i córka też długo nie raczkowała, jak kiedyś będąc u dziadków, którzy mają dywan nagle załapała raczkowanie i sunęła jak błyskawica to byłam w szoku, wydaje mi się, że na twardej powierzchni po prostu bolały ją kolana ;/, teraz ma 10 miesięcy i raczkuje wszędzie niezależnie od powierzchni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Tez mam panele i te nieszczęsne kafle. Zamówiłam już dzisiaj spory dywan. Może trochę oswoi moje dziecko z podłogą... 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×