Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CZY MOŻNA PRZENIEŚĆ OBRONĘ PRACY LICENCJACKIEJ NA PRZYSZŁY ROK?

Polecane posty

Gość gość

Studiuje w innym województwie i szybko musiałam lecieć do rodziców, nie udałam sie jeszcze na uczelnię, by się doinformować. Mam pewien problem. Jestem na 3 roku studiów, wszystkie przedmioty już zaliczyłam, miałam bronić pracę licencjacką we wrzesniu, ale znalazłam się w tak trudnej sytuacji, że niestety, nie mogę dokończyc pisania i bronić się we wrzesniu. Moi rodzice ulegli ciężkiemu wypadkowi samochodowemu, mieszkają na stałe w Anglii, mama jest sparaliżowana. Szybko dojechałam do nich, po powrocie do domu będą wymagali opieki, nie mają tu nikogo z rodziny. Chciałabym przełożyć tę obrone na przyszły rok, ale nie wiem, czy tak mogę zrobić, czy po prostu moja rezygnacja z obrony we wrzesniu  nie będzie oznaczała, ze strace te 3 lata studów? Czy orientuje się ktos tutaj z Was, czy mozna się bronić np. za rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem... myślę, że tak. Najlepiej byłoby skontaktować się z dziekanatem... wtedy będziesz miała 100% pewność i spokojniejsza głowę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dzwoniłam, ale nie chcieli telefonicznie udzielac informacji, kazali przyjechać, a ja jestem w Londynie, na dwa dni w Polsce będę dopiero w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala

Poproś kogoś z roku by o to zapytał w Twoim imieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×