Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gośc

Jak długo boli rana po cc?

Polecane posty

Gość Gośc

Tak jak wyzej. Po jakim czasie od cc przestałyscie odczuwac bol przy najprostrzych czynnosciach jak wstawanie, siadanie, kładzenie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarka

Taki faktyczny ból to czułam przez pierwsze dni tylko. Po tygodniu trochę ciągnęło ale było dużo lepiej. Po miesiącu nic już nie czułam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośc
1 minutę temu, Gość Cesarka napisał:

Taki faktyczny ból to czułam przez pierwsze dni tylko. Po tygodniu trochę ciągnęło ale było dużo lepiej. Po miesiącu nic już nie czułam. 

Ja mialam cesarke 8go i coraz gorzej ze mna. Dzisiaj to nawet na lezaco mnie wszystko boli. Mam nadzieje. Daja nam tylko paracetamol a to gowno co pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Nawet po roku się to ciągle odczuwa, już nie tak mocno ale jednak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka

Jestem 4 miesiące po cc, największy ból to pierwsze dni po ale teraz też czasem coś mnie zaboli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cesarka

Ja miałam 10 miesięcy temu i nic nie odczuwam kompletnie. A w szpitalu bolało mocno ale paracetamol pomagał. Wiadomo pierwszy tydzień to jest rana. Ale później już było z górki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja miałam CC dwa i trzy temu. Bolało przez kilka dni i codziennie mniej. Teraz cały czas mam takie zdretwiale nad szwem i czasem swędzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelie

Bolało przez kilka pierwszych dni, potem stopniowo ustepowalo, ale teraz, po 8 miesiącach nadal czuje lekkie odretwienie i czasem swędzi, ale w ogóle nie przeszkadza to w funkcjonowaniu 🙂

Dziwne, że dają tylko paracetamol. U mnie wszystkim laskom na wejście po cesarce dawali dozylnie paracetamol, morfine i/lub ketonal. Ogólnie środki przeciwbólowe na żądanie (oczywiście pytali kiedy się ostatnio brało). Generalnie ketonal to normalnie się pochodziło i się brało, albo paracetamol jak kogoś mniej bolało (mnie mniej bolało, starczyl paracetamol, ale ogólnie potem się dowiedziałam, że głupio robiłam, bo jakby się ból rozkręcil, to potem jest masakra, nie idzie niczym znieczulic, u mnie na szczęście się nie rozkręcil). A jak kogoś bardzo bolało, to dawali morfine, w ogóle bez marudzenia. Rodziłam we Wrocławiu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oma

Miałam 5 tygodni temu CC , rana szybko przestała boleć , pobolewa mnie z jednej strony pod rana w środku brzucha , czy ktoś też tak miał? Mieliście może naciek nad rana jak się goił? Czy zgrubienie wałeczek nad rana szybko znikło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×