Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Molestowany

3 latka mnie molestuje

Polecane posty

Gość Molestowany

Czesto bywam u brata i jego 3 letnia córka ciagle mnie zaczepia, jak siedze z telefonem to podchodzi, lapie mnie za ręce, glaska mnie po głowie. Nielubie jej dotykać, nigdy nie chcialem brać jej na ręce. Natarczywie podchodzi i mnie molestuje a gdy mówię zeby przestala to jeszcze bardziej sie na mnie kladzie a nawet caluje po nogach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś psychiczny. To, że trzyletnie dziecko zaczepia dorosłych jest jak najbardziej normalne, ale seksualizacja takich zachowań już nie. To, w jaki sposób wyrażasz się o zachowaniu dziecka jest obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molestowany

A jak mam sie wyrażać? Nie życzę sobie by mnie dotykała, czuje sie molestowany przez dziecko co napewno jest przez wielu uważane za niemożliwe wiec nawet nie zamierzam o tym głośno mówić. Myślałem że moze macie jakies rady jak pomóc temu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To ogranicz kontakty, proste. Nie mogę tego czytać, bo mi się an wymioty zbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Idziesz do dziecka i pewnie siedzisz jak ta ... na kanapie. Ułóż z nia puzzle, pograj w piłkę, pobaw się w cokolwiek. Będzie zajęta to nie będzie Cię zaczepiac niechcianymi pieszczotami. A jak jesteś taki antydzieciowy to sobie odpuść odwiedziny, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

to jakies pedofilskie, co piszesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość Olga napisał:

Idziesz do dziecka i pewnie siedzisz jak ta ... na kanapie. Ułóż z nia puzzle, pograj w piłkę, pobaw się w cokolwiek. Będzie zajęta to nie będzie Cię zaczepiac niechcianymi pieszczotami. A jak jesteś taki antydzieciowy to sobie odpuść odwiedziny, proste

On chyba lepiej, żeby się nie bawił i dzieci unikał. Seksualizacja dziecięcych zachowań świadczy o problemach powaznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hghk

Jakie bawił. Typ jest pedofilem. Normalna osoba nie powie, że zaczepki dzieci to „molestowanie”. Lecz się chory gościu, myślisz, ze 3 letnie dziecko cię podrywa? Cho*lerny zwyrolu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Czlowieku Ty jestes nienormalny. Lecz sie. Dziecko Cie moze zaczepiac i wyglupiac sie, moze je nawet bawic, ze sie od niego opedzasz ale nie molestuje Cie. Masz cos nie tak z glowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

Molestowanie wam się tylko z seksem kojarzy? 

Przecież to przekraczanie czyichś granic osobistych, nie musi mieć z seksem nic wspólnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ja wam powiem

Ze jak ja mialam ok 7 lat to zakochalam sie w szwagru mojej cioci i go zawsze napastowalam tulilam sie itd. Non stop przy nim siedzialam 😄

autor napewno nie mial na mysli o seksualnosci tylko o takim moolestowaniu fizycznym 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cristal

Pewnie jesteś jednym z tych przebrzydłych LBGT+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×