Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa41

Moja trzecia ciąża

Polecane posty

Gość Ewa41

Dzień Dobry,

Ginekolog potwierdził moje przypuszczenia: jestem w ciąży. Nie potrafię się jednak cieszyć bo ta ciąża nie była planowana. Mam 41 lat i dwójkę już dzieci: córka 18 lat i syn 14 lat. Nie mam nawet "faceta" - ojcem dziecka jest kolega z pracy z którym byłam parę razy na randce i na jednej z nich (na czwartej jeśli ma to jakieś znaczenie) wylądowaliśmy w łóżku... Wiem że teraz posypie się  na mnie krytyka że jestem głupia, nieodpowiedzialna, nie biorę tabletek, nie zabezpieczam się itp itd... Szukam na tym forum dziewczyn które rodziły dziecko/dzieci w podobnym w wieku i podobnym odstępie czasowym. Dotychczas rodziłam 2x naturalnie, może teraz zdecyduje się  na cesarke? Jak z połogiem, samopoczuciem, pierwsza miesiaczką po porodzie SN w moim wieku i takim odstępie czasowym? 14 lat temu nie planowałam rodzić już więcej dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta 40+

A dlaczego cesarke? 

Ja miałam 43 lata kiedy zaszlam w 4 ciążę, rodziłam SN i bardzo sobie chwalę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pytanie czy hcesz być samotna mama czy planujesz życie z tym partnerem i co na to twój partner??

ciaza sama w sobie trzecia w twoim przypadku jest jak najbardziej ok tylko nie masz za bardzo poukładanego życia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Though

Ja urodziłam rok temu mając 41 l.Syn 4,5 kg. Urodziłam przez cesarkę bo była to moja trzecia cesarka.A co na to twój kolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Ewa41

Ojciec mojego dziecka zareagował podobnie jak ja - "średnio" radośnie ale obiecał wziąć odpowiedzialność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To lekarz kwalifikuje do cc,gdy nie ma podstaw to będziesz rodzić naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

To lekarz kwalifikuje do cc,gdy nie ma podstaw to będziesz rodzić naturalnie. 

Ale podstawa moze byc w kopercie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×