Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Etniczny Europejczyk

PiS zalał Polskę ciapatymi, multi kulti syf, kiła i mogiła

Polecane posty

Gość Tadziu

Widzę przyszłość PL jako multi etniczny kraj w którym wiara muzułmańska znajdzie podatny grunt dla swojego rozkwitu. Przyczynią się do tego nie tylko szarzy obywatele kraju, ale i wiodące władze państwowe. Czyż to nie jest piękne? Oby takie zmiany nastąpiły jak najszybciej, bo to leży w naszym wspólnym interesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

NutriProfits to największy w Europie system partnerski umożliwiający zarabianie na najbardziej popularnych i chętnie kupowanych produktach z kategorii uroda i zdrowie. Możesz zarabiać tu nie tylko polecając sklepy i poszczególne produkty ale i sam program.

Prowizje są bardzo wysokie:

- 40% od sprzedaży każdego poleconego produktu;

- stałe 20% od każdego powracającego klienta;

- 10% sumy wypracowanej przez partnera któremu polecisz program

Zacznij zarabiać już teraz!: http://nplink.net/Hro5c42X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oferent

Witaj

Zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl.

Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. Dlatego myślę, że może Ci się spodobać!

Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, skopiuj poniższy link:

http://rejestracja.opinie.pl/?u=76441767&src=4

i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.).

Do zobaczenia na panelu Opinie.pl!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Islam to rak ludzkości

a ja się zastanawiam, czy europejczycy któregoś dnia nie usuną tej rakotwórczej tkanki jaką jest islam ze zdrowego organizmu Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
2 godziny temu, Gość Islam to rak ludzkości napisał:

a ja się zastanawiam, czy europejczycy któregoś dnia nie usuną tej rakotwórczej tkanki jaką jest islam ze zdrowego organizmu Europy.

W niektórych krajach jak np Niemcy czy Francja nie tylko, ze nie usuną ale nawet hodują zapamiętale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 26.06.2019 o 14:57, Gość PiS sprowadza islamistów napisał:

Multi kulti objeło całą Polskę za PiS, pewnie PO by się to nie udało, np. we Wrocławiu mówi się, że niedługo co czwarty mieszkaniec to będzie Ukrainiec, to samo w Łodzi, a kolorowi są i we Wrocławiu i w Łodzi i Gdańsku, nawet w małych miejscowościach. W Warszawie jest najgorzej, ale to stolica. PiS dąży do sprowadzenie jeszcze kolejnych 2 milionów imigrantów, dając im pełen socjal np 500+ w Warszawie już widać niepracujące islamistki z chmarą dzieciaków, bo PiS im daje.

Jeżeli uważasz, że Ukraińcy są kolorowi, to współczuję braków w edukacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulla

widziałam skośnookiego z Ukrainy, jednego! ;-) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjshdj

Trzeba być ograniczonym, żeby myśleć że nie ma kolorowych Ukraińców. Są. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błędny rycerz

Autorze, wyznawco PO i PSL- lu ! , nie kłam ! To wasi prezydenci wojewódzkich 11 miast, przeciw PiS-owi podpisali zgodę na przyjęcie do kraju ciapatych. Podlizali się Brukseli. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe
23 godziny temu, Gość Jsjshdj napisał:

Trzeba być ograniczonym, żeby myśleć że nie ma kolorowych Ukraińców. Są. 

Tacy z nich Ukraińcy, jak z Zidane'a Francuz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS niszczy kraj

Zwolennicy wielokulturowości odrzucają ideał tygla narodów, w którym członkowie kultur mniejszościowych mają obowiązek asymilować się do jednej dominującej kultury, w tym przypadku do historii kowbojów i białych angielskich osadników. W jego miejsce postulują model, w którym wszystkie kultury, w tym te mniejszościowe mają prawo zachowywać swoją tożsamość i tradycje. Niestety tego typu założenia nie sprawdzają się w praktyce, co udowodnił najwybitniejszy znawca cywilizacji Faliks Koneczny, członkowie danej cywilizacji prą do zniszczenia konkurencyjnej:

„Każda cywilizacja, póki jest żywotną, dąży do ekspansji; toteż gdziekolwiek zetkną się z sobą dwie cywilizacje żywotne, walczyć z sobą muszą. Wszelka cywilizacja żywotna, nie obumierająca, jest zaczepną. Walka trwa, dopóki jedna z walczących cywilizacji nie zostanie unicestwiona

 

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agresywna-masa-cywilizacji-multi-bez-kulti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuźwamac

Dzisiaj i wczoraj widziałem tłumy muzułmanów i hindusów, ci ostatni jeszcze są OK, bo ubierają się po europejsku, przynajmniej ci co się ubierają tak są w porządku, a reszta się nie asymiluje. Najgorsi, tak jak na całym świecie, są muzułmanie, czyli najgorsze ścierwa całej planety Ziemia. Dlaczego te gnidy lezą tam gdzie ich nikt nie chce? Wiem - socjal, socjal, socjal. Arabki w Warszawie to albo w ciąży albo z chmarą dzieciaków, bo PiS daje 500 +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
50 minut temu, Gość Kuźwamac napisał:

Dzisiaj i wczoraj widziałem tłumy muzułmanów i hindusów, ci ostatni jeszcze są OK, bo ubierają się po europejsku, przynajmniej ci co się ubierają tak są w porządku, a reszta się nie asymiluje. Najgorsi, tak jak na całym świecie, są muzułmanie, czyli najgorsze ścierwa całej planety Ziemia. Dlaczego te gnidy lezą tam gdzie ich nikt nie chce? Wiem - socjal, socjal, socjal. Arabki w Warszawie to albo w ciąży albo z chmarą dzieciaków, bo PiS daje 500 +

O totototo! 100% racja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiS to zdrajcy

Oficjalne PIS Oszukał Polaków Sprowadza do Polski Tysiące Imigrantów Zarobkowych:

https://www.youtube.com/watch?v=de2c6C5_1Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Multi Kulti to Szambo

kazdego roku rzad sprowadza o 23% wiecej imigrantow, a islamistow szczegolnie sobie upodobal, bo Warszawa stala sie ciapackim szambem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttggttgg
Dnia 15.07.2019 o 14:40, Gość Kuźwamac napisał:

Dzisiaj i wczoraj widziałem tłumy muzułmanów i hindusów, ci ostatni jeszcze są OK, bo ubierają się po europejsku, przynajmniej ci co się ubierają tak są w porządku, a reszta się nie asymiluje. Najgorsi, tak jak na całym świecie, są muzułmanie, czyli najgorsze ścierwa całej planety Ziemia. Dlaczego te gnidy lezą tam gdzie ich nikt nie chce? Wiem - socjal, socjal, socjal. Arabki w Warszawie to albo w ciąży albo z chmarą dzieciaków, bo PiS daje 500 +

zmień leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irma

Mnie muzułmanie w niczym nie przeszkadzają. Niech przyjeżdżają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość المسلمون روثوا

أنت تعرف البولندية جيدًا ، ولكن عد إلى بلدك

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pol
Dnia 2.08.2019 o 17:56, Gość المسلمون روثوا napisał:

أنت تعرف البولندية جيدًا ، ولكن عد إلى بلدك

Won! Brudasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Przynajmniej nie ma fali gwałtów jak w Szwecji bo polek nie trzeba gwalcić, przed kolorowymi rozkładają nogi jak mało kto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Przynajmniej nie ma fali gwałtów jak w Szwecji bo polek nie trzeba gwalcić, przed kolorowymi rozkładają nogi jak mało kto 

Ale musisz przyznać, ze oni są tacy przystojni i męscy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anne-Marie

ci ciapaci są tak brzydcy, ze to szok, nie dość, że pochodza z nizim społecznych i są intelektualnie na poziomie małpy  człokokształtnej, to brudasy, bo tak faktycznie wygląda ich skóra, nie dziwota, że w Indiach, Pakistanie, Tajlandii itd jest kult białej skóry i stosuja kremy wybielające, aby tak fatalnie nie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×