Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna

Dziecko prawie spadło że stołu!!!

Polecane posty

Gość Anna

Nie umiem sobie poradzić z wyrzutami sumienia....;((((

Zostałam samą z dwojgiem dzieci ( mąż do późna w pracy). Syn ogladal bajkę a ja  przygotowywałam kąpiel dla 3miesiecznej  córki i zostawiłam ją na stole w kuchni - leżała w takiej wkładce do wózka. Gdy po nią przyszłam nóżki już zwisały ze stołu. Jeszcze sekunda i by spadła!!!! Nie moge sobie tego darować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

kto zostawia dziecko na stole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Kochana spokojnie. Nie raz mamy się po prostu zagapiają. Normalne. Na szczęście nic się nie stało a następnym razem po prostu połóż na podłodze ( oczywiście na czymś miękkim) nie zadręczaj się bo nie ma o co. Każdemu się zdarza, ważne ze wszystko jest dobrze. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziecko zostawiaj na podłodze lub w łóżeczku. To są chwile. Takie maluchy potrafią zaskakiwać umiejętnościami w przemieszczaniu się. Ale nic się nie stało, nie spadła, jest cała i zdrowa. Moja córka jak nauczyła się raczkowac i wspinać na kanapę czy łóżko to spadała x czegoś dwa razy w tygodniu. Aż się przyzwyczaiłam do tego. Na razie nie stresuj się tym niepotrzebnie, nic złego się nie stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Leżaczek do przenoszenia,  wózek, fotelik samochodowy itp. I zawsze na podłodze.  Żadne krzesła, stoły czy blaty kuchenne.  Na szczęście dobrze się skończyło.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było jeszcze na zyrandolu je położyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Nie ma dla mnie usprawiedliwienia...wiem..sama nie mogę sobie wybaczyć że postąpilam tak lekkomyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To ze ja zostawilas na stole to było mega glupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deriaa

Uważaj Mops już jedzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No i słusznie, że nie możesz, masz nauczkę i więcej tak nie zrobisz. Mi kilkumiesięczne dziecko spadło z niskiego łóżka na dywan, a i tak się bardzo wystarczyłam. A gdyby spadło ze stołu na płytki to nawet nie chcę myśleć co mogłoby się stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

A ja myślę że tnie ma sie co zadręczać. Kazdy popełnia błędy. Rozłóż w salonie matę na podłodze lub kojec i po prostu jak masz cos do zrobienia to kładź dziecko zawsze tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak jesteś dużo sama to pomysl o końcu albo bujaczku z pasami. Mata jest ok do zabawy ale i tak siedzę obok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×