Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muggie

Czy to może być ciąża?

Polecane posty

Sprawa u mnie jest skomplikowana. Przez kilka miesięcy zażywałam tabletki antykoncepcyjne. Odstawiłam te tabletki zupełnie, krwawienie z odstawienia nastąpiło 11go maja. 9go czerwca powinnam mieć okres, ale możliwe, że przez tabletki jeszcze go nie ma. Problem w tym, że mam dolegliwości okresowe (boli mnie brzuch co parę chwil od trzech dni), zrobiłam test 9go czerwca i był negatywny. Dzisiaj zobaczyłam na teście drugą, bardzo bladą kreskę. Czy to możliwe żeby po odstawieniu tabletek tak szybko zajść w ciążę? :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hejsbdjs

Z tego co wiem, przez około miesiąc po odstawieniu tabletek nie powinno się współżyć bo płodnym może się być praktycznie cały czas. Pytasz czy to możliwe żeby tak szybko zajść w ciąże, otóż jesteś w niej wiec chyba masz odpowiedz. Jeżeli nadal nie wietrzysz zrób test za kilka dji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Gość Hejsbdjs napisał:

Z tego co wiem, przez około miesiąc po odstawieniu tabletek nie powinno się współżyć bo płodnym może się być praktycznie cały czas. Pytasz czy to możliwe żeby tak szybko zajść w ciąże, otóż jesteś w niej wiec chyba masz odpowiedz. Jeżeli nadal nie wietrzysz zrób test za kilka dji

Byłoby super :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia

Gratulacje 🙂 będziesz mamą! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Testy nie kłamią, jeśli jest druga kreska wczesna ciąża. Powtórz test za kilka dni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość gość napisał:

Testy nie kłamią, jeśli jest druga kreska wczesna ciąża. Powtórz test za kilka dni. 

Z tym, że pierwszy test pokazał bardzo, bardzo bladą kreskę, a po paru godzinach zrobiłam drugi, innej marki- była tylko jedna kreska. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Blada kreska wystarczy, żeby coś było na rzeczy. Powtórz test z porannego moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Blada kreska wystarczy, żeby coś było na rzeczy. Powtórz test z porannego moczu.

No i to właśnie mnie zastanawia :D ale czytałam sporo o tym i to może też być puste jajo płodowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na razie nie ma powodu myśleć, że puste. Okaże się dopiero na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Powtorz test za kilka dni a do lekarza umow sie w okolo 6- 7 tygodniu od ostatniego okresu. Powinno bic juz serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Abc napisał:

Powtorz test za kilka dni a do lekarza umow sie w okolo 6- 7 tygodniu od ostatniego okresu. Powinno bic juz serce.

Tak zrobię, dzięki :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×