Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Hej dziewczyny 😉 mam pytanie czy moge byc w ciazy? Ginekolog mi przepisal luteine bo nie mialam okresu przez 51dni i Okres mialam 23 maja , zawsze mialam cykl 28 dniowy i 5 czerwca mialam owulacje prawdopodobnie ale ja z moim narzeczonym robilismy to co 2 dien bo staramy sie o dzidziusia 🙂 po tej owulacji 2 dni bolal mnie brzuch jak na okres jajniki i wgl .. i myslalam ze test cos wykaze i po 5 dniach zrobilam test i nic nie wykryl... po 6 dniach mialam rozwolnienie a nic takiego nie zjadlam , w sumie przed tym zjadlam jednego ogorka i potem caly czas latalam do toalety i jeszcze przekl mnie odbyt tak jakbym zjadla cos bardzo ostrego... dzisiaj mija tydzien po owulacji i tydzien do okresu i pobolewa mnie brzuch .. nie zaiwazylam zebym miala ciemniejsze brodawki i kreske na brzuchu.. mam mokra pochwe ale nie mam sluzu .. co to moze znaczyc ? Czy to pierwsze objawy ciazy ? Powiem tez ze mam straszne wachania nastroju i bardzo latwo mnie wkurzyc i na dodatek ostatnio nie moglam zasnac 😕 bardzo bym chciala dzidziusia to bedzie moje drugie dziecko z coreczka dowiedzialam sie po okresie ze jestem w ciazy i nie wyszukiwalam tak tych objawow co teraz... dziekuje za odpowiedzi 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Test ciazowy

Czesc to twoj niedoszly test ciazowy. Tak jestes w ciazy, podjeba*** ci probke moczu przez siec internetowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość Test ciazowy napisał:

Czesc to twoj niedoszly test ciazowy. Tak jestes w ciazy, podjeba*** ci probke moczu przez siec internetowa.

Wiesz co liczylam na bardziej miłą odpowiedz 🙂 a teraz #...alaj stad bo nie masz czego tu szukac.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Lula171216 napisał:

Wiesz co liczylam na bardziej miłą odpowiedz 🙂 a teraz #...alaj stad bo nie masz czego tu szukac.

 

Kobieto to ty nie masz czego szukac na tym forum. Jezeli jestes choc troche wyedukowana to powinnas wiedziec ze kazdy stosunek nawet taki z zabezpieczeniem moze skonczyc sie ciaza. Po co wiec zadajesz te durne pytania. Tak mozesz byc w ciazy. To chcialas uslyszec? To ty teraz #...alaj po test ciazowy i nie zachowuj sie jak gowniara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A przepraszam, nie ma szans na to ze jestes wyedukowana skoro uwazasz ze tydzien przed okresem mozesz miec kreske ciazowa i robilas test 5 dni po owulacji. Nie ma juz dla ciebie nadzieji. Zegnaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×