Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawska

Woodstock, jak to wygląda?

Polecane posty

Gość Ciekawska

Cześć, wczoraj dowiedziałam sie że w tym roku na Woodstocku zagra mój ukochany kult, plus jeszcze kilka innych ciekawych wykonawców. Zastanawiam się nad przyjazdem. Dodatkowo trochę nakręcają mnie te opowieści o tej swobodzie w relacjach, nie tylko w zwyczajnej rozmowie(podobno każdy jest dla każdego otwarty), ale też... Będę szczera, chodzi o seks. Jestem po rozwodzie i mam swoje potrzeby. Mam ochotę wybawic się na koncertach a po koncercie zabawić się z jakimś przystojniakiem. Ktoś był? Czy naprawdę tam taka swoboda panuje? I czy nie jestem już za stara mając 38 lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Byłem tam raz w zeszłym roku. Zdecydowanie polecam 😉 Co do twoich pytań, na pewno nie jesteś za stara, bo nikt nie jest za stary na Woodstock. Można tam spotkać niejednego emeryta, więc 38 lat to na pewno nie za dużo 😉 Co do otwartości to faktycznie, zazwyczaj każdy dla każdego miły, stary dla młodego, młody dla starego, homo dla hetero, hetero dla homo, punk dla metala itd. A co do tego co chyba najbardziej cię interesuje, to nieraz przechodząc nocą przez pole słyszało się różne dźwięki. Ja byłem tam ze swoją dziewczyną, więc nie zwracałem uwagi na inne, ale myślę że jako kobieta nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem seksu tam. Faceci maja mimo wszystko chyba trudniej 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty

Jeśli chcesz odreagować seksem, to nie ma lepszego miejsca. Ja jezdze od 4 lat i co tu dużo mówić w niejednym namiocie lezalam. Poza tym to jest idealne miejsce dla mnie z kilku powodów. Po pierwsze jestem nauczycielką w szkole ponadgimnazjalnej, więc po kilku latach mimo wszystko zaczynają podniecać cię takie młode ciacha. Tam jest ich tysiące. W szkole nie mogę sobie pozwolić na seks z uczniem, ogólnie nie ryzykuje zabawy z młodym w najbliższej okolicy. No a polandrock jest na tyle daleko że chociaż raz w roku mogę poszaleć. Dodatkowo uwielbiam ten błysk w oku takiego nastolatka gdy mówię że jestem nauczycielką. A co do twojego wieku, 38 to i tak mało, chociaż faktycznie dominują tam znacznie młodsi. Mam nadzieję że pomogłam. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska

Dziękuję za te odpowiedzi. Może ktoś jeszcze się wypowie, nakręci jeszcze bardziej na wyjazd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwetry

A tak jeszcze zapytam Cię. Jaką ty masz swoją cipke? Jest owlosiona naturalnie? Czy ogoloną? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwerty
43 minuty temu, Gość Qwetry napisał:

A tak jeszcze zapytam Cię. Jaką ty masz swoją cipke? Jest owlosiona naturalnie? Czy ogoloną? 

To jest zupełnie inna osoba, uzywajaca tego nicku co ja. Mnie zupełnie nie interesują takie rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa

po błotnej zabawie przemaszerowałam w samych shortach i bluzce mokrej ubłoconej rozciągniętej przed nie wiem iloma widzami, mega uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda

tylko że te wacki często niedomyte bo i gdzie umyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale też bez przesady... Na Woodstock często jadą ludzie całymi ekipami, nawet dzieci też tam można zobaczyć... choć uważam że to nie jest najlepsze miejsce dla nich 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras Owsik

Roochajta sie z kim chceta :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

Mara, nie przesadzaj😎

Przez ostatnią dekadę wiele mogło się zmienić : )

całkiem fajne miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Endriu Domyslny napisał:

To kiedy byłaś tam ostatni raz?☺

Nie jestem pewna, chyba w 2009 (?) Musiałabym sprawdzić : )

ale już wtedy czułam się trochę za stara choć żadnych ograniczeń wiekowych nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beton zbrojony.
20 minut temu, Gość Oliviaa napisał:

po błotnej zabawie przemaszerowałam w samych shortach i bluzce mokrej ubłoconej rozciągniętej przed nie wiem iloma widzami, mega uczucie.

Typ blotnej krolewny, ktora mysli, ze robi wrazenie paradujac w mokrej bluzce, gdzie przed nia byly setki takich i po niej beda setki. Z takim podejsciem widac, ze wyrwalas sie pierwszy raz na wieksza impreze i chcesz imponowac. Pewnie chcialas zablysnac, a nawet nie zaiskrzylas.hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

To kiedy byłaś tam ostatni raz?☺

Tak, w 2009 roku : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
4 minuty temu, Endriu Domyslny napisał:

Mara? Przestań!😎 Pozytywne nastawienie mi rozpierniczasz!😎

Miejsce całkiem fajne : ) mile je wspominam : ) 

tak lepiej brzmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daniel
58 minut temu, Gość szkoda napisał:

tylko że te wacki często niedomyte bo i gdzie umyć

Przecież tam są krany I prysznice i są tłumnie oblegane, więc nie wiem skąd to stwierdzenie że wacki niedomyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliviaa
39 minut temu, Gość Beton zbrojony. napisał:

Typ blotnej krolewny, ktora mysli, ze robi wrazenie paradujac w mokrej bluzce, gdzie przed nia byly setki takich i po niej beda setki. Z takim podejsciem widac, ze wyrwalas sie pierwszy raz na wieksza impreze i chcesz imponowac. Pewnie chcialas zablysnac, a nawet nie zaiskrzylas.hehe

Pisałam o swoich odczuciach, a Twój komentarz jest......, nie chcę używać epitetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Endriu Domyslny napisał:

Całkiem, całkiem!☺ Miłego dnia dla Ciebie Mara!😀

Dzięki, wzajemnie Endriu : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Sporo nagich facetów tam jest i można sobie na ich sprzęty popatrzeć, nawet jak się kąpią nago pod prysznicami na srodku pola bez żadnych zasłon. Polecam kobietom bo czasami warto tak sobie popatrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza fajna, na Twoim miejscu autorko wolałabym jednak sprawdzonego przystojniaka przywieźć tam ze sobą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska

Dziękuję wszystkim za opinie, chyba się skuszę. 

1 godzinę temu, Laluz napisał:

Impreza fajna, na Twoim miejscu autorko wolałabym jednak sprawdzonego przystojniaka przywieźć tam ze sobą. 

Dziękuję Ci bardzo za radę, ale ten temat założyłam z myślą o zabawie i przygodzie. Stały związek mam za sobą, a to miałaby być odskocznia od codzienności, co więcej myślę nad tym żeby na te kilka dni zrobić z siebie lekką zdzire. Nie dbam co teraz myślicie, kobieta też ma prawo się porządnie zabawić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska
2 godziny temu, Gość Gośka napisał:

Sporo nagich facetów tam jest i można sobie na ich sprzęty popatrzeć, nawet jak się kąpią nago pod prysznicami na srodku pola bez żadnych zasłon. Polecam kobietom bo czasami warto tak sobie popatrzeć 🙂

Ten argument chyba ostatecznie mnie przekonał. Nawet jeśli nie uda się pójść na całość, to przynajmniej sobie popatrzę. Zbieram przyjaciółki i jedziemy się bawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
4 godziny temu, Gość Daniel napisał:

Przecież tam są krany I prysznice i są tłumnie oblegane, więc nie wiem skąd to stwierdzenie że wacki niedomyte

Ano stąd, że nie uświadczysz faceta myjącego wacka jak należy. Co najwyżej zmieniają majtki, a i to nie zawsze.

Ogólnie jedni chcą się bawić i się bawią, inni chcą poużywać używek i ta z to robią, a ci którzy chcą seksu też to tam znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
10 minut temu, Gość Ciekawska napisał:

co więcej myślę nad tym żeby na te kilka dni zrobić z siebie lekką zdzire. Nie dbam co teraz myślicie, kobieta też ma prawo się porządnie zabawić 😉

To akurat można zrobić w bardziej bezpieczny i cywilizowany sposób 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam
4 minuty temu, Gość Ciekawska napisał:

Ten argument chyba ostatecznie mnie przekonał. Nawet jeśli nie uda się pójść na całość, to przynajmniej sobie popatrzę. Zbieram przyjaciółki i jedziemy się bawić 

Treningu przed imprezą nie potrzebujesz? Trudno ci będzie tak z marszu, bezinteresownie na moim (niemałym) mogłabyś potrenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obrzezany

Ciekawska obrzezanego nie potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Ciekawska napisał:

Dziękuję wszystkim za opinie, chyba się skuszę. 

Dziękuję Ci bardzo za radę, ale ten temat założyłam z myślą o zabawie i przygodzie. Stały związek mam za sobą, a to miałaby być odskocznia od codzienności, co więcej myślę nad tym żeby na te kilka dni zrobić z siebie lekką zdzire. Nie dbam co teraz myślicie, kobieta też ma prawo się porządnie zabawić 😉

Ależ ja nie miałam na myśli stałego partnera 😉 A przystojniaków chętnych na taki wyjazd, nawet kilku można zorganizować sobie po prostu wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Treningu przed imprezą nie potrzebujesz? Trudno ci będzie tak z marszu, bezinteresownie na moim (niemałym) mogłabyś potrenować.

Cześć Koke 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawska
1 godzinę temu, Gość Adam napisał:

Treningu przed imprezą nie potrzebujesz? Trudno ci będzie tak z marszu, bezinteresownie na moim (niemałym) mogłabyś potrenować.

 

1 godzinę temu, Gość Obrzezany napisał:

Ciekawska obrzezanego nie potrzebujesz.

Dzięki chłopcy chłopcy za propozycję. Nie myślałam żeby wcześniej też się puszczać, więc na razie odmówie. Gdybym zmieniła zdanie odswieze temat lub stworzę nowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×