Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SelCia

Mleko modyfikowane jakie?

Polecane posty

Czesc, mam 6 tygodniowego synka oraz wrazenie ze pokarm mi zanika. 19-go mam lekarza ale do tego czasu gdyby cos sie stalo chcialabym malemu podać i byc pewna ze bedzie wszystko w porzadku. Problem w tym ze probowalam z bebilon oraz bebiko i po wypiciu jednego czy drugiego i to doslownie 90ml wymiotuje mi caly Boży dzien i zachowuje sie jak noe żywy. Serce mnie sciska. Jakie mleko byscie polecily? Jakie mleko jest najbardziej podobe do mleka matki ? Dodam jeszcze kolezanka mowila o " Hipp combiotyk" co mozecie powiedziec mi o tym mleku? Sprawdzilabym ale gdy mam wydac 140 zl na jedną butelke to nie za bardzo mi sie uśmiecha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Enfamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, SelCia napisał:

Czesc, mam 6 tygodniowego synka oraz wrazenie ze pokarm mi zanika. 19-go mam lekarza ale do tego czasu gdyby cos sie stalo chcialabym malemu podać i byc pewna ze bedzie wszystko w porzadku. Problem w tym ze probowalam z bebilon oraz bebiko i po wypiciu jednego czy drugiego i to doslownie 90ml wymiotuje mi caly Boży dzien i zachowuje sie jak noe żywy. Serce mnie sciska. Jakie mleko byscie polecily? Jakie mleko jest najbardziej podobe do mleka matki ? Dodam jeszcze kolezanka mowila o " Hipp combiotyk" co mozecie powiedziec mi o tym mleku? Sprawdzilabym ale gdy mam wydac 140 zl na jedną butelke to nie za bardzo mi sie uśmiecha. 

Tez mamy Enfamil. Corka pije juz 4ke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak

Mialam problem z doborem mleka. Właśnie hipp nas uratował. Spróbuj.

Dla każdego dziecka inne mleko będzie odpowiednie ale hipp naprawdę się sprawdza. 

Wypróbowałam wcześniej 4 mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Tez mamy Enfamil. Corka pije juz 4ke.

Syn rowniez go pił, zero problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tłusto

Spróbuj odciągać pokarm.Podawać swoje mleko z butelki wtedy zobaczysz ile dziecko wypija i czy się najada.Ja nie karmiłam prosto z piersi lecz odciagalam mleko do butlek i podawałam.Nie latkatorem ,lecz normalnie palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Masz do wyboru jeszcze Nann, Enfamil i Hipp. Hipp z tych mlek jest najlepsze. Moj synek jest na Bebilonie Pepti ale my nie mamy wyboru bo mlody ma skaze. Wiele matek chwali tez Enfamil. No i nie rujnuje tak kieszeni jak Hipp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moim dzieciom odpowiadał Bebilon. Przy innych też wymiotowały, tolerowały jedynie Bebilon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila

Witaj,

Moja córka też miała skazę białkowa więc była na BP, ale na receptę to tania sprawa. Jeśli Twoje dziecko nie ma żadnych nietolerancji, alergii również polecam Hipp Combiotic. Lekkie mleko, dziecko nie ma po nim problemów z wypróżnianiem, zawiera probiotyki. Nie są to wióry jak np. Nan. 

Karmienie Hippem drugie dziecko i jestem zadowolona. I też aż tak nie jest drogie w porównaniu do np. Enfamila.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ikip

U mnie dzieci jedzą Bebilon profutura , pronatura też tolerują , w szpitalu u nas bebilony podawali dla dzieci różne rodzaje wcześniakom też dla wcześniaków 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosciu

Autorko, ok 6, 7 tygodnia występuje kryzys laktacyjny. Też miałam wrażenie, że pokarm zanika, ale trzeba przystawiać dziecko często do piersi i wszystko wróci do normy. Chyba, że nie chcesz już karmić. Ja akurat podawałam małemu Bebilon i żadnych problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żadne mleko modyfikowane nie będzie podobne do mleka ludzkiego. To jest modyfikowane laboratoryjnie mleko innych zwierząt.

Moje dziecko piło kozie mm i dobrze je tolerowało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam Enfamil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Przystawka jak najczęściej wtedy piersi będą "wiedzialy " żeby produkować więcej pokarmu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gość Gosc gosciu napisał:

Autorko, ok 6, 7 tygodnia występuje kryzys laktacyjny. Też miałam wrażenie, że pokarm zanika, ale trzeba przystawiać dziecko często do piersi i wszystko wróci do normy. Chyba, że nie chcesz już karmić. Ja akurat podawałam małemu Bebilon i żadnych problemów nie było.

Długo to trwa? Wlasnie chce karmic jak najdłużej noe wyobrażam sobie karmkc go sztucznym jakos tak serce mi sciska.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zdecydowanie enfamil. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mojemu dziecku hipp np nie smakowało. Też enfamil 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mojemu dziecku hipp np nie smakowało. Też enfamil 

Mojemu smakował ale miał problemy z brzuszkiem. Po enfamilu przeszło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśniczka

Moj dzidzius lubi Bebilon Prosyneo jest bardzo lagodne i latwo sie trawi wiec nie mamy problemow z brzuszkiem a i przesypia noce. Jesesmy spokojni i o cene rowniez kupujemy w aptece Doz,  bo jak wiedza wszystkie mamy mleko rzecz nie zbedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

Nie ma czegoś takiego jak zanikanie pokarmu. Żaden syf w proszku, bo wartościowym tego nie można nazwać, nie jest zbliżony do mleka matki. Ale jak chcesz mieć w przyszłości chorowite i opóźnione intelektualnie dziecko, to dawaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaka...lka
26 minut temu, Gość Lidka napisał:

Nie ma czegoś takiego jak zanikanie pokarmu. Żaden syf w proszku, bo wartościowym tego nie można nazwać, nie jest zbliżony do mleka matki. Ale jak chcesz mieć w przyszłości chorowite i opóźnione intelektualnie dziecko, to dawaj.

Rany boskie co za de-bilka 🧟‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jodła

dla naszego maluszka najlepiej sprawdza się mleko Bebilon ProExpert, lekarz nam je polecił. Bardzo dobrze dzidziuś trawi, nie ma problemów z układem pokarmowym. Śpi spokojnie i my też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×