Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet kupuje tylko sobie a mi nic

Polecane posty

Gość gość

Nie jesteśmy małolatami tylko ludźmi po 30 i oboje pracujemy. Chodzi o to że mój facet nigdy nie chce mi nic kupić nawet jakiegoś drobiazgu za 5 zł. Nawet gdy go o to poproszę. Innym kobietom kupował a mnie nigdy nic. Czuję się tym faktem bardzo upokorzona i jest mi przykro. Tym bardziej że ja wiele razy kupowałam mu różne rzeczy. Jak idziemy do lokalu to albo płacimy każde za siebie, albo ja płacę za nas obojga, a jak ja nie mam pieniędzy to on kupuje coś tylko dla siebie a ja siedzę przy pustym stole. Raz kupił ogromny puchar lodów, ja siedziałam na przeciwko i patrzyłam w końcu wzięłam łyżeczkę żebyśmy wspólnie to zjedli to on powiedział że nie bo to jest jego. Wstyd mi przed ludźmi, patrzą na mnie jak na ...kę, raz nawet jakiś facet się wtrącił i żartem powiedział : gościu kup coś pani bo ty jesz ustami a ona oczami. Zrobiło mi się bardzo przykro. Seksu też nigdy nie chce ze mną uprawiać, na palcach jednej ręki można to policzyć, i to tylko dlatego że ja proponowałam to chyba  kochał się ze mną z litości, z innymi kobietami chciał. Czy jak facet nic nie kupuje to znaczy że nie szanuje kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To oczywiste że cię nie szanuje, a nawet ma za frajerkę która jemu stawia. Nie jestem materialistką ale jak facet żałuje nawet paru złotych na swoją kobietę to jest chore i nie widzę żadnych szans na przyszłość. Po prostu nie chce inwestować w kogoś z kogo nie ma żadnego pożytku. Nie kocha cię skoro nawet seksu nie chce z tobą uprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dody klon

Ten Twoj men to jakis samolub🤔🙄

Bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też uważam że jak szkoda mu paru groszy na kobietę to ma ją w dupie i ją olewa. Jak najszybciej z honorem odejdź od niego, bo wpędzi cię w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan paweł kuurwaaaa

to masz PROBLEM looool

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Aż nie wiem, co napisać. Czemu jesteś ze skąpcem i samolubem??? I nie pisz tu, że z miłości, bo nie uwierzę. Dorosła, ogarnięta kobieta szanuje się, i stawia konkretną poprzeczkę, by takie typy odpadły na starcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Masz ty kobieto jakieś inne problemy ? Spróbuj rozwiązywać te inne bo tutaj jest pozamiatane, jesteś jego czasowypelniaczem , nawet go nie pociągasz wiec się ogarnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bym ukochanej wszystko kupil. Zwłaszcza wino i czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Ala napisał:

Masz ty kobieto jakieś inne problemy ? Spróbuj rozwiązywać te inne bo tutaj jest pozamiatane, jesteś jego czasowypelniaczem , nawet go nie pociągasz wiec się ogarnij 

Słusznie. Lepiej bym tego nie ujęła. Autorka jest jakąś desperatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pozal sie mamie jak go wychowalam moze zrobi  nim porzadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Znowu ta samotna baba provo wymyslila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość iskra

Miałam kiedyś podobnego typa, byliśmy razem w kawiarni,podali nam herbatę , każdemu z osobna w dużym mini czajniczku, sporo było tej herbaty ale była dość dobra.Na drugi raz spotkaliśmy się w tej samej restauracji, od razu zastrzegł że kupuje tylko jeden mini czajniczek z tą herbata, spędziłam z nim ten wieczór, w tej restauracji i nie było już więcej spotkania, zostawiłam go, nie wiem ile jeszcze dziewczyno masz zamiaru znieść upokorzeń, mi wystarczył jeden incydent żeby kopnąć gościa w jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość iskra napisał:

Miałam kiedyś podobnego typa, byliśmy razem w kawiarni,podali nam herbatę , każdemu z osobna w dużym mini czajniczku, sporo było tej herbaty ale była dość dobra.Na drugi raz spotkaliśmy się w tej samej restauracji, od razu zastrzegł że kupuje tylko jeden mini czajniczek z tą herbata, spędziłam z nim ten wieczór, w tej restauracji i nie było już więcej spotkania, zostawiłam go, nie wiem ile jeszcze dziewczyno masz zamiaru znieść upokorzeń, mi wystarczył jeden incydent żeby kopnąć gościa w jaja.

I bardzo dobrze zrobiłaś. Myslal ze poruucha za Free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bo w dzisiejszych czasach modny jest sponsoring i zachęcacie do tego kobiety. Nie rozumiecie że ktoś jest oszczędny? Co w tym złego. Poza tym on pokazuje że w dzisiejszych czasach kobieta nie jest finansowo uzależniona od faceta bo stać ją żeby za siebie zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2019 o 22:58, Leżaczek napisał:

A swoich pieniędzy nie masz? 😕

Umiesz czytać ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój też na początku mi nic nie kupował ja mu kupowałam dlatego mam do niego teraz niechęć chociaż teraz mi wszystko kupuje:D takich rzeczy się nie zapomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsnjs

Facet z którym się spotykałam byłym wszystko też kupował a mi nic ,chociaż pierwsza wyglądała jak mongol a druga jak kobra z zespołu Tiger bonzo  ,od razu od niego ucieklam, nie dość że byłam najładniejsza to jeszcze dziewicą a dwie poprzednie puszczalskie pasztety , byłam tak wściekła że nawet chwili nie zalowalam odejscia a ty się nie szanujesz i jesteś robakiem nie kobieta jeśli sobie tak pozwalasz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsnjs

Trzeba było powiedzieć mu " ty za moje też zarles " i wyjść ja bym mu jeszcze te lody na łeb wywalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jsjs
3 minuty temu, Gość Jsnjs napisał:

Facet z którym się spotykałam byłym wszystko też kupował a mi nic ,chociaż pierwsza wyglądała jak mongol a druga jak kobra z zespołu Tiger bonzo  ,od razu od niego ucieklam, nie dość że byłam najładniejsza to jeszcze dziewicą a dwie poprzednie puszczalskie pasztety , byłam tak wściekła że nawet chwili nie zalowalam odejscia a ty się nie szanujesz i jesteś robakiem nie kobieta jeśli sobie tak pozwalasz 

Facet szanuje Cię jeśli ty sama się szanujesz , jak godzisz się z faktem że je rozpieszcza a Ciebie nie to ma Cię za popychadlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000

I pamiętaj kazda kobieta nawet najgorsza ma wianek adoratorow , ty dyktujesz warunki a nie faceci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000
1 minutę temu, Moorena napisał:

Po co z nim jesteś a on z Tobą

On z nią żeby się za darmo najesc na koszt kobiety 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika

Po 30 i takie pytania, nic nie kupi gdy sam je, a ona nie ma kasy by kupic, wiesz ja jakbym z obca osoba poszla to jej jemu kupie bo bym nie przelknela swojego:) a dwa nie chce seksu z toba, wiec, on nie kocha nie pragnie, jestes tylko kolezanką, moj mnie bardzo kocha i zawsze jest klotnia o kase bo mi nie pozwala placic, ale mam na to sposob, bo kupuje mu rozne rzeczy i daje w prezencie:) zostaw go, nawet jako kolega jest kiepski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jakaś kobieta pisze że facet dwie byłe rozpieszczał choć były puszczalskie a jej nic nie kupił choć była dziewicą. Widzę że myślisz stereotypowo w myśl dawnych prababci że jak facet kobietę szanuje to się do niej nie dobiera a z puszczalską to się idzie do łóżka. Tylko że widzisz kochana, nawet dawne prababcie w tę bajeczkę nie wierzyły, zmyśliły ją na pokrzepienie serc brzydkich kobiet których żaden facet nie chciał, żadnemu nie stanął na ich widok. I one nie były dziewicami bo takie porządne tylko dlatego że nikt ich nie chciał a one w duchu marzyły żeby ktoś się z nimi przespał. Dziewice z zasad moralnych to były przyszłe zakonnice, one faktycznie choć ładne to nie współżyły bo postanowiły poświęcić się Bogu i były religijne. Ale nie zwykłe przeciętne dziewczyny. Facet nie musiał ci nic kupować, nie podobałaś mu się jako kobieta, nie chciał z tobą współżyć więc z jakiej racji ma inwestować w pierwszego lepszego, obcego człowieka? Tylko dlatego że jest dziewicą? No i co z tego? To że nikt cię nie chciał nie oznacza że on z litości ma jeszcze do ciebie dopłacać. One podobały  mu się , bzykał je więc im kupował. A tobie z jakiej racji? Tylko z powodu  błony w piczy którą nikt nawet nie był zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja bym nawet dodała że nie szanował tej dziewicy, za nic miał jej cnotę skoro w szmaty inwestował a w nią nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gość napisał:

Jakaś kobieta pisze że facet dwie byłe rozpieszczał choć były puszczalskie a jej nic nie kupił choć była dziewicą. Widzę że myślisz stereotypowo w myśl dawnych prababci że jak facet kobietę szanuje to się do niej nie dobiera a z puszczalską to się idzie do łóżka. Tylko że widzisz kochana, nawet dawne prababcie w tę bajeczkę nie wierzyły, zmyśliły ją na pokrzepienie serc brzydkich kobiet których żaden facet nie chciał, żadnemu nie stanął na ich widok. I one nie były dziewicami bo takie porządne tylko dlatego że nikt ich nie chciał a one w duchu marzyły żeby ktoś się z nimi przespał. Dziewice z zasad moralnych to były przyszłe zakonnice, one faktycznie choć ładne to nie współżyły bo postanowiły poświęcić się Bogu i były religijne. Ale nie zwykłe przeciętne dziewczyny. Facet nie musiał ci nic kupować, nie podobałaś mu się jako kobieta, nie chciał z tobą współżyć więc z jakiej racji ma inwestować w pierwszego lepszego, obcego człowieka? Tylko dlatego że jest dziewicą? No i co z tego? To że nikt cię nie chciał nie oznacza że on z litości ma jeszcze do ciebie dopłacać. One podobały  mu się , bzykał je więc im kupował. A tobie z jakiej racji? Tylko z powodu  błony w piczy którą nikt nawet nie był zainteresowany?

Haha jakie głupoty. Od faceta nie należy brać niczego. Nawet szpiku kostnego gdy się umiera bo i to wyrzyga na łożu śmierci. Ani też niczego kupować bo i tak nie doceni gestu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To ty też kupuj tylko sobie a jemu nie.

Oczekujesz czajnika herbaty za to że dajesz mu dopy? Niziutko sie cenisz.

Jak zrobisz mi laske to dostaniesz kawe. chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
Dnia 15.06.2019 o 22:50, Gość Gość napisał:

Czemu jesteś ze skąpcem i samolubem??? I nie pisz tu, że z miłości, bo nie uwierzę. Dorosła, ogarnięta kobieta szanuje się, i stawia konkretną poprzeczkę, by takie typy odpadły na starcie. 

No bo jest przystojny, to chyba oczywiste. Jeśli facet jest przystojny, to kobieta pragnie z nim być, niezależnie od tego, jaki on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zycje
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

No bo jest przystojny, to chyba oczywiste. Jeśli facet jest przystojny, to kobieta pragnie z nim być, niezależnie od tego, jaki on jest.

Masz bol dupy pasztecie męski ze zrytym garem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
57 minut temu, Gość Zycje napisał:

Masz bol dupy pasztecie męski ze zrytym garem. 

To nie ja spotykam się z osobą, która mnie nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

To nie ja spotykam się z osobą, która mnie nie szanuje.

Ja też nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×