Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Jak wysokie alimenty na noworodka?

Polecane posty

Gość Gosc

Tak jak wyzej. Ciekawi mnie jak sprawa z alimentami wyglada u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To zależy jakie możliwości zarobkowe ma ojciec dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

To zależy jakie możliwości zarobkowe ma ojciec dziecka

Chetnie dowiem sie jak to wyglada u was. W sensie jego mozliwosci zarobkowe i stosunek do alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mój były przez ciążę i rok macierzyńskiego opłacał mi rachunki i dawał 2 tysiące miesięcznie. Jak wróciłam do pracy to daje mi 2000 tysiace i dokłada się 1000 zł do opiekunki. Od września corka idzie do przedszkola wiec będzie się dokladal ok 150 zł. Tylko że ja praktycznie całą kwotę alimentów odkładam dziecku na konto 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium

ale jak to alimenty na noworodka? Znaczy ze nie wiesz po co są gumki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Amelinium napisał:

ale jak to alimenty na noworodka? Znaczy ze nie wiesz po co są gumki?

Powiedz to swoim starym. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

25 zł miesięcznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Powiedz to swoim starym. 🙂

moi starzy nie chcieli alimentów na noworodka 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Amelinium napisał:

moi starzy nie chcieli alimentów na noworodka 😮

Ale nie wiedzieli po co sa gumki. 🤣 Bylo by jednego ...a mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ale nie wiedzieli po co sa gumki. 🤣 Bylo by jednego ...a mniej.

no tak teraz jest 500+ to nawet można zarobić na tym 😄 a przynajmniej nic nie robić. Nie wazne ze dziecko wychowa się bez ojca, ważne ze mamusia ma zródło utrzymania .. 😄 DNO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo
1 minutę temu, Gość Amelinium napisał:

no tak teraz jest 500+ to nawet można zarobić na tym 😄 a przynajmniej nic nie robić. Nie wazne ze dziecko wychowa się bez ojca, ważne ze mamusia ma zródło utrzymania .. 😄 DNO

A może to ojciec porzucił dziecko? Rozumiem że chcesz ze swoich podatków opłacać alimenty dla dzieci porzuconych przez ojców? Bo kasa na Fundusz Alimentacyjny idzie z naszych podatków. 

Jak ktoś zamoczyl neixh płaci. Kobietu i tak już ponoszą 90% konsekwencji. 

BTW śmieszy mnie jak ktoś gada ze alimenty yo zarobek. Ja dostawałam 300zl a żłobek kosztował 1000 😄 to faktycznie zarsbiakam na tych alimentach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
1 minutę temu, Gość Kokoo napisał:

A może to ojciec porzucił dziecko? Rozumiem że chcesz ze swoich podatków opłacać alimenty dla dzieci porzuconych przez ojców? Bo kasa na Fundusz Alimentacyjny idzie z naszych podatków. 

Jak ktoś zamoczyl neixh płaci. Kobietu i tak już ponoszą 90% konsekwencji. 

BTW śmieszy mnie jak ktoś gada ze alimenty yo zarobek. Ja dostawałam 300zl a żłobek kosztował 1000 😄 to faktycznie zarsbiakam na tych alimentach. 

a moze są gumki i tabletki anty i jak sie idzie z kimś piepszyć to się albo mysli o tym z kim sie bzyka, albo o tym jak sie zabezpieczyć gdy partner niepewny.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Kokoo napisał:

A może to ojciec porzucił dziecko? Rozumiem że chcesz ze swoich podatków opłacać alimenty dla dzieci porzuconych przez ojców? Bo kasa na Fundusz Alimentacyjny idzie z naszych podatków. 

Jak ktoś zamoczyl neixh płaci. Kobietu i tak już ponoszą 90% konsekwencji. 

BTW śmieszy mnie jak ktoś gada ze alimenty yo zarobek. Ja dostawałam 300zl a żłobek kosztował 1000 😄 to faktycznie zarsbiakam na tych alimentach. 

Dokladnie 🙂 to ojciec porzucil dziecko a wlasciwie mnie w 6 mis ciazy. Dziecko sie dopiero urodzilo byl je odwiedzic w szpitalu a nawet flupiej paczki pampersow nie kupil. No sorry ja juz wiem jak ciezko jest samotnej matce. I uwazam ze ojciec powinien placic alimenty i to jak najwieksze. Btw 300 zl to smiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Amelinium napisał:

a moze są gumki i tabletki anty i jak sie idzie z kimś piepszyć to się albo mysli o tym z kim sie bzyka, albo o tym jak sie zabezpieczyć gdy partner niepewny.. 

No tak bo facet to w ogole Boga ducha winien 🤣 nie wiedzial ze jak sie bzyka to dzieci z tego sie biora a potem alimenty. 🙂 gratuluje inteligencji ujemnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelinium
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

No tak bo facet to w ogole Boga ducha winien 🤣 nie wiedzial ze jak sie bzyka to dzieci z tego sie biora a potem alimenty. 🙂 gratuluje inteligencji ujemnej

aha znaczy ona niewinna , przypadkiem sie na uja nadziałą ? :D:D obopulna jest odpowiedzialnosc, ale panna musi byc glupia by dac sobie dzieciaka zrobic, nieodpowiedniemu facetowi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
39 minut temu, Gość Amelinium napisał:

aha znaczy ona niewinna , przypadkiem sie na uja nadziałą ? :D:D obopulna jest odpowiedzialnosc, ale panna musi byc glupia by dac sobie dzieciaka zrobic, nieodpowiedniemu facetowi i tyle

...o/...ko ona to tego dzieciaka wychowuje 🙂 mam ci tlumaczyc jak ...owi? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mxyz

Mój były zarabia około 3tys miesięcznie i płaci 750zl. Tyle, że ja mam kilkulatke. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość Mxyz napisał:

Mój były zarabia około 3tys miesięcznie i płaci 750zl. Tyle, że ja mam kilkulatke. 

Wreszcie konkretna odpowiedz. Dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Alimenty nalezą sie dziecku jak psu buda. W sadzie nikogo nie obchodzi czy ktoś o robił w gumce , bez gumki  itd . Jak facet idzie z baba do lozka to chyba  wie ,ze w razie czego może zostać ojcem . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×