Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nika

Chłopak fajny z charakteru, ale nie podoba mi się z wyglądu

Polecane posty

Gość Nika

Jakiś czas temu poznałam pewnego chłopaka, spotkaliśmy się kilka razy i dużo ze sobą piszemy. Mamy podobne charaktery, dobrze się dogadujemy, ale nie podoba mi się fizycznie. Od początku nie zaiskrzyło, jest trochę zaniedbany i po prostu nie w moim typie. Nie czuję się dobrze pokazując się z nim w publicznym miejscu. Proszę wyraźcie swoją opinie, może byliście w podobnej sytuacji, czy to się zmieni z czasem i zacznę na niego patrzeć w inny sposób? Nie twierdzę, że wygląd jest najważniejszy, nie szukam przystojnego modela, ale ten chłopak w ogóle nie podoba mi się fizycznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ­­­

Naucz go się myć, ładnie strzyc i ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 213d

zaniedbany w jakim sensie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać

Zwiąż się z nim. Skoro pasujecie do siebie pod względem charakteru, to w końcu zaiskrzy. Za 50 lat oboje będziecie starzy i brzydcy, więc po co patrzeć na wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość szkoda gadać napisał:

Zwiąż się z nim. Skoro pasujecie do siebie pod względem charakteru, to w końcu zaiskrzy. Za 50 lat oboje będziecie starzy i brzydcy, więc po co patrzeć na wygląd?

Skończ präwiczku dawać dobre rady kobietom. Wiem że jesteś desperatem i wzialbys każda byle mieć ale nie o to w życiu chodzi. Jeśli ktoś ci się nie podoba to będzie gòwno nie związek. Za chwilę przeczytasz o kolejnym chújowym związku i zdradzie albo braku seksu. Każdy będzie stary? No niemożliwe 🙄haha jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja

Daj sobie z nim spokój nic z tego nie bedzie. Jesli facet nie pociaga cie fizycznie wstydzisz sie z nim wychodzic, to jak ty to sobie wyobrażasz?? Tylko będziesz sie męczyć. Z czasem bedziesz czuc do niego tylko obrzydzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxox

Bez minimalnego choćby pociągu fizycznego, nie ma dobrego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

Zwiąż się z nim. Skoro pasujecie do siebie pod względem charakteru, to w końcu zaiskrzy. Za 50 lat oboje będziecie starzy i brzydcy, więc po co patrzeć na wygląd?

A faceci po co patrzą na wygląd? To chyba jasne, że chociażby dlatego, że jak to chłopy same mawiają - z charakterem się do łóżka nie idzie. I co z tego, że kobiecie nic stawać nie musi. Przyjemności z seksu z nieatrakcyjnym dla niej chłopem nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

A faceci po co patrzą na wygląd? To chyba jasne, że chociażby dlatego, że jak to chłopy same mawiają - z charakterem się do łóżka nie idzie. I co z tego, że kobiecie nic stawać nie musi. Przyjemności z seksu z nieatrakcyjnym dla niej chłopem nie będzie.

Logika pràwiczka zawsze jest inna. On kobiecie każe się związać z takim który jej się nie podoba bo ma na myśli siebie tak naprawdę ale sam z gruba berta brzydka się nie zwiazalby mimo że pieprzy jedynie o dobrym charakterze. Kogo wy chcecie oszukać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Logika pràwiczka zawsze jest inna.

Nie tylko prawiczka. Znam i zaliczaczy, którzy głoszą podobne teorie. Mnóstwo facetów niezależnie od tego czy przeru/chali tabuny kobiet czy ani jednej głosi jedynie słuszną prawdę, że kobieta musi być atrakcyjna, zgrabna, ładna, zadbana a chłop nie musi dobrze wyglądać, ale wymagać atrakcyjnej już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
20 minut temu, Gość Gość napisał:

Wiem że jesteś desperatem i wzialbys każda byle mieć

To mało wiesz. Nie wziąłbym każdej.

18 minut temu, Gość gość napisał:

A faceci po co patrzą na wygląd?

Nie wiem, dla mnie wygląd nie jest najważniejszy.

14 minut temu, Gość gość napisał:

Nie tylko prawiczka. Znam i zaliczaczy, którzy głoszą podobne teorie. Mnóstwo facetów niezależnie od tego czy przeru/chali tabuny kobiet czy ani jednej głosi jedynie słuszną prawdę, że kobieta musi być atrakcyjna, zgrabna, ładna, zadbana a chłop nie musi dobrze wyglądać, ale wymagać atrakcyjnej już tak.

To wy ponoć jesteście "płcią piękną", więc co w tym dziwnego, że to wy macie być tymi atrakcyjnymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

To mało wiesz. Nie wziąłbym każdej.

Nie wiem, dla mnie wygląd nie jest najważniejszy.

To wy ponoć jesteście "płcią piękną", więc co w tym dziwnego, że to wy macie być tymi atrakcyjnymi?

Skończ Pièrdolic bo się rzygać chce. Gdyby kobiety miały wybór tylko taki jak ty to zostałby same do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Gość napisał:

Logika pràwiczka zawsze jest inna. On kobiecie każe się związać z takim który jej się nie podoba bo ma na myśli siebie tak naprawdę ale sam z gruba berta brzydka się nie zwiazalby mimo że pieprzy jedynie o dobrym charakterze. Kogo wy chcecie oszukać?

Dokładnie, hipokryzja 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Rozejrzyjcie się na ulicy z jakimi grubymi maszkaronami sie wiążą faceci. Wy życia chyba nie znacie z tymi swoimi teoriami. W dzisiejszych czasach to kobiety są wzrokowcami a nie jak sie to wmawia meżczyźni. Kobiety słabe z wyglądu koniecznie muszą mieć kogoś wizualnie lepszego od siebie, choćby go z samego piekła miały wyszukać. Pokazanie się musi być. Natomiast faceci jak to faceci. Cóż tam im zależy, mają niskie wymagania, wysilać się nie będą. Wystarczy, że to baba się koło nich zakręci i bedzie. Nieważne, że potwór byleby miał otwór. To tylko na kafeterii prawiczki mają wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Skończ Pièrdolic bo się rzygać chce. Gdyby kobiety miały wybór tylko taki jak ty to zostałby same do końca życia. 

Jaki to ma związek z tym, co napisałem? Odnieś się do wypowiedzi zamiast obrażać bez czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość szkoda gadać napisał:

Jaki to ma związek z tym, co napisałem? Odnieś się do wypowiedzi zamiast obrażać bez czytania.

Widocznie zbyt głupi jesteś żeby ten oczywisty związek zobaczyć. Jesteś niemeski totalnie. Taka typowa baba narzekajaca. Żegnam bo niedobrze mi od czytania dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Dokładnie, hipokryzja 😂

Zaklinają rzeczywistość i myślą że któraś się złapie na ich tekst 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
11 minut temu, Gość gosc napisał:

Rozejrzyjcie się na ulicy z jakimi grubymi maszkaronami sie wiążą faceci. Wy życia chyba nie znacie z tymi swoimi teoriami. W dzisiejszych czasach to kobiety są wzrokowcami a nie jak sie to wmawia meżczyźni. Kobiety słabe z wyglądu koniecznie muszą mieć kogoś wizualnie lepszego od siebie, choćby go z samego piekła miały wyszukać. Pokazanie się musi być. Natomiast faceci jak to faceci. Cóż tam im zależy, mają niskie wymagania, wysilać się nie będą. Wystarczy, że to baba się koło nich zakręci i bedzie. Nieważne, że potwór byleby miał otwór. To tylko na kafeterii prawiczki mają wymagania.

Ale Ty piszesz o normalnych facetach a nie o tych bezrobotnych z kafeterii którzy wymaja laski 8/10 i wmawiają ińnym że wygląd się nie liczy😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie zbyt głupi jesteś żeby ten oczywisty związek zobaczyć.

Tak oczywisty, że tylko ty go widzisz. Nie odniosłaś się nawet w najmniejszym stopniu do tego, co napisałem.

6 minut temu, Gość Gość napisał:

Jesteś niemeski totalnie.

Mylisz się i to bardzo.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Taka typowa baba narzekajaca.

No, bardzo dobrze, że w końcu spojrzałaś w lustro i to zauważyłaś.

7 minut temu, Gość Gość napisał:

Żegnam bo niedobrze mi od czytania dzisiaj.

A mi z kolei chce się śmiać, jak widzę wasze żałosne teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
2 minuty temu, Gość Ggg napisał:

Ale Ty piszesz o normalnych facetach a nie o tych bezrobotnych z kafeterii którzy wymaja laski 8/10 i wmawiają ińnym że wygląd się nie liczy😂

Nie wymagam 8/10. Wystarczy taka 5/10, na moim poziomie. Ale nawet na 2/10 nie mam szans, bo one wymagają przystojniaków minimum 8/10.

Bezrobotny nie jestem, a gdybym był przystojniakiem, to nawet mógłbym być bezrobotnym, chamskim alkoholikiem, a i tak zabijałybyście się o mnie. Bo dla was wygląd jest najważniejszy, dla nas nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Założę się że to jakiś kolejny aspergerowiec albo ktoś z pogranicza autyzmu. W każdym razie na pewno nie normalny na umyśle. Cieszę się że jestem sama. Naprawdę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
6 minut temu, Gość szkoda gadać napisał:

Nie wymagam 8/10. Wystarczy taka 5/10, na moim poziomie. Ale nawet na 2/10 nie mam szans, bo one wymagają przystojniaków minimum 8/10.

Bezrobotny nie jestem, a gdybym był przystojniakiem, to nawet mógłbym być bezrobotnym, chamskim alkoholikiem, a i tak zabijałybyście się o mnie. Bo dla was wygląd jest najważniejszy, dla nas nie.

Jasne. Jakos na ulicy widzę samych przeciętnych i brzydkich facetów z dziewczynami .Tylko na kafeterii przeciętny facet 5/10 szukajacy laski 2/10 jest wolny. Pewnie te 2/10 to tak naprawdę sliczne laski ale nie seksbomby 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
13 minut temu, Gość Ggg napisał:

Jasne. Jakos na ulicy widzę samych przeciętnych i brzydkich facetów z dziewczynami .Tylko na kafeterii przeciętny facet 5/10 szukajacy laski 2/10 jest wolny. Pewnie te 2/10 to tak naprawdę sliczne laski ale nie seksbomby 😀

To nie wiem, gdzie ty po ulicach chodzisz, bo ja takich nie widzę. Nie szukam 2/10, bo nie mam zamiaru obniżać wymagań. 5-7/10 to mój poziom i takiej szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Założę się że to jakiś kolejny aspergerowiec albo ktoś z pogranicza autyzmu. W każdym razie na pewno nie normalny na umyśle. Cieszę się że jestem sama. Naprawdę. 

A co masz do ludzi z ZA czy autyzmem? To są osoby ponadprzeciętnie inteligentne i całkowicie normalne. Ich jedynym problemem są trudności w nawiązaniu kontaktów. Ale co ty możesz wiedzieć na ten temat. No i po co się dowiadywać, skoro można obrażać, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość ppp napisał:

A co masz do ludzi z ZA czy autyzmem? To są osoby ponadprzeciętnie inteligentne i całkowicie normalne. Ich jedynym problemem są trudności w nawiązaniu kontaktów. Ale co ty możesz wiedzieć na ten temat. No i po co się dowiadywać, skoro można obrażać, nie?

Jak widać trafiłam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość szkoda gadać napisał:

To nie wiem, gdzie ty po ulicach chodzisz, bo ja takich nie widzę. Nie szukam 2/10, bo nie mam zamiaru obniżać wymagań. 5-7/10 to mój poziom i takiej szukam.

W Polsce .Jak trafi się facet 8/10 to jakiś cud.Reszta jest brzydka albo przecietna.A co masz jej do zaoferowania?Bo z doświadczenia wiem że największe wymagania mają najgorsi faceci.Do mojej siostry 9/10 nachalnie podbijali kolesie 1/10 z minimalną krajową albo bezrobotni. Ja jestem przeciętna więc miałam spokoj.Za słaba bylam😂Normalni na szczęście tez się nami interesowali więc nie jesteśmy samotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp
13 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak widać trafiłam. 

Po pierwsze, nie trafiłaś. Nie dość, że nie mam ZA, to jeszcze nie jestem osobą, o której pisałaś. Po drugie, naprawdę przykre, że kierujesz się stereotypami. Nie znasz nikogo z ZA, nie oceniaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadać
12 minut temu, Gość Ggg napisał:

W Polsce .Jak trafi się facet 8/10 to jakiś cud.Reszta jest brzydka albo przecietna.A co masz jej do zaoferowania?Bo z doświadczenia wiem że największe wymagania mają najgorsi faceci.Do mojej siostry 9/10 nachalnie podbijali kolesie 1/10 z minimalną krajową albo bezrobotni. Ja jestem przeciętna więc miałam spokoj.Za słaba bylam😂Normalni na szczęście tez się nami interesowali więc nie jesteśmy samotne

To chyba w innej Polsce mieszkamy.

Do zaoferowania mam wiele - ale w kwestii charakteru, nie wyglądu. Nie mam też wygórowanych wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pravda
14 minut temu, Gość Ggg napisał:

W Polsce .Jak trafi się facet 8/10 to jakiś cud.Reszta jest brzydka albo przecietna.A co masz jej do zaoferowania?Bo z doświadczenia wiem że największe wymagania mają najgorsi faceci.Do mojej siostry 9/10 nachalnie podbijali kolesie 1/10 z minimalną krajową albo bezrobotni. Ja jestem przeciętna więc miałam spokoj.Za słaba bylam😂Normalni na szczęście tez się nami interesowali więc nie jesteśmy samotne

Akurat w Polsce jest więcej przystojnych i zadbanych facetów niż ładnych i zadbanych kobiet. I to kobiety mają największe wymagania.

Jakby ci kolesie byli 9/10, to już bezrobocie by wam nie przeszkadzało. Ale oczywiście, każdy poniżej 8/10 jest nienormalny. Najpierw piszecie, że nie mamy odwagi, by zagadać, ale gdy to robimy, to nas wyśmiewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggg
2 minuty temu, Gość pravda napisał:

Akurat w Polsce jest więcej przystojnych i zadbanych facetów niż ładnych i zadbanych kobiet. I to kobiety mają największe wymagania.

Jakby ci kolesie byli 9/10, to już bezrobocie by wam nie przeszkadzało. Ale oczywiście, każdy poniżej 8/10 jest nienormalny. Najpierw piszecie, że nie mamy odwagi, by zagadać, ale gdy to robimy, to nas wyśmiewacie.

Szukaj w swojej lidze wtedy nikt Cię nie wyśmieje a nie podchodzisz do kobiety która może mieć 10 lepszych od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×