Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czy tak wypada?

Bluzka hiszpanka na ramiaczkach i widoczne ramiaczka od stanika

Polecane posty

Gość Czy tak wypada?

Jestem mama karmiaca, mam taka fajna, idealna na upaly bluzke (chyba to sie nazywa hiszpanka), na ramiona opada falbana i sa tez cienkie ramiaczka. Niestety nie dam teraz rady nosic bezramiacZkowca, bo mam spory biust i mi ciazy. Zalozylam dzis pod nia stanik z ramiaczkami, byly widoczne, dodam ze oczywiscie, ramiaczka, w miare cienkie, ladne, nie sprane. Sasiadka zwrocila mi uwage ze to nieelaganckie. Czy faktycznie to obciach tak sie nosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Olej sąsiadkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyy

Czemu obciach, nue kulturalna pbcoachowa jest koleżanka 

 Ja zawsze tak noszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlatego ja nie noszę takich bluzek. Dla mnie obciach z wystającymi ramiączkami   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Moze silikonowe? Fakt , nie ubralabym pod cos takiego stanika z ramiaczkami chyba ze! Ramiaczka ozdobne kolorowe  , sa np takie jakby zaplatany warkocz, albo trzy cieniutkie gumki , cos w tym rodzaju, ale na pewno nie biale

Serio masz w szafie sprane ramiaczka od biustonosza? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W nosie bym miała sąsiadkę i zdanie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
16 minut temu, Gość Gość napisał:

Olej sąsiadkę.

 

3 minuty temu, Gość Gość napisał:

W nosie bym miała sąsiadkę i zdanie innych

Wlasnie tak! A potem wychodzisz na spacer a przed toba babsko 120 kg zywej wagi i w leginsach. Niektore polki to totalne bezguscia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

E tam, jak Tobie nie przeszkadza to tak noś. Ciało zakryte? Zakryte. W samej bieliźnie nie chodzisz a że gdzieś ramiaczko wyjdzie to może niezbyt eleganckie ale nie gorszace, przynajmniej dla mnie. W bluzkach/...enkach  na cienkich ramiączkach kobieta też nawet dość nagminnie wystają ramiączka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

 

Wlasnie tak! A potem wychodzisz na spacer a przed toba babsko 120 kg zywej wagi i w leginsach. Niektore polki to totalne bezguscia. 

Ojojoj stylowa 😄 mam 50 kg, w legginsach sie chodzę, bo to nie strój wyjściowy , a uwagi tego typu mam w nosie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Fakt, niezbyt eleganckie, ale ogolnie czesto komus gdzies te ramiaczka wystaja wiec to nie jest jakas rewelacja.  JEzeli ramiaczka fajne i ozdobne (raczej nie biale) to czemu nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ojojoj stylowa 😄 mam 50 kg, w legginsach sie chodzę, bo to nie strój wyjściowy , a uwagi tego typu mam w nosie. 

Obronca ucisnionych ? I co z tego ze 50 kg, jak mozesz miec krzywe nogi , ktore lacza sie dopiero w kolanach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
20 minut temu, Gość Gosc napisał:

 

Wlasnie tak! A potem wychodzisz na spacer a przed toba babsko 120 kg zywej wagi i w leginsach. Niektore polki to totalne bezguscia. 

Nie widzisz różnicy pomiędzy wystającymi ramiączkami,  a 120kh w leginsach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Kup stanik balkonetkę z odpinanymi ramiączkami, czyli taki, który ma silikonowe brzegi. Dzięki temu miska trzyma się bez ramiączek. Klejonych staników samonośnych nie polecam - kupiłam taki w New Yorkerze i musiałam go dosłownie przykleić do piersi (w środku mają klej), a po 10 minutach miałam go na brzuchu, bo było gorąco i się odkleił. Gdy jest chłodno też nie bardzo się trzyma, a mam średni, zgrabny biust. Balkonetki za to trzymają się, ładnie eksponują biust i przydają do takich wyciętych bluzek i ...enek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 minut temu, Gość Gosc napisał:

Obronca ucisnionych ? I co z tego ze 50 kg, jak mozesz miec krzywe nogi , ktore lacza sie dopiero w kolanach.

Nozki mam piękne 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Nie widzisz różnicy pomiędzy wystającymi ramiączkami,  a 120kh w leginsach?

Nie w takiej bluzce, ona z zalozenia jest na gole cialo. Sandaly i skarpetki tez sa ok?

8 minut temu, Gość Gość napisał:

Nozki mam piękne 😘

Zbyt personalnie to bierzesz, mialamna mysli tylko tyle ze nie wszystko wszystkim pasuje. 

13 minut temu, Gość Jaa napisał:

Kup stanik balkonetkę z odpinanymi ramiączkami, czyli taki, który ma silikonowe brzegi. Dzięki temu miska trzyma się bez ramiączek. Klejonych staników samonośnych nie polecam - kupiłam taki w New Yorkerze i musiałam go dosłownie przykleić do piersi (w środku mają klej), a po 10 minutach miałam go na brzuchu, bo było gorąco i się odkleił. Gdy jest chłodno też nie bardzo się trzyma, a mam średni, zgrabny biust. Balkonetki za to trzymają się, ładnie eksponują biust i przydają do takich wyciętych bluzek i ...enek :)

Przeciez ona pisze ze karmi i mleko ciazy, a biust ma obfity i bez mleka, pewnie jeszcze wkladki laktacyjne, a moze nawet biustonosz do karmienia. Czytaj uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:
24 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie widzisz różnicy pomiędzy wystającymi ramiączkami,  a 120kh w leginsach?

Nie w takiej bluzce, ona z zalozenia jest na gole cialo. Sandaly i skarpetki tez sa ok?

A co cię obchodzi jak ktoś jest ubrany? A widziałam na pokazie mody skarpetki i sandały,  chociaż osobiście bym się nie zdecydowała.

O wiele lepiej wygląda kobieta z wystającymi ramiączkami, niż sporym dyndajacym biustem pod bluską.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
12 minut temu, Gość Gość napisał:

A co cię obchodzi jak ktoś jest ubrany? A widziałam na pokazie mody skarpetki i sandały,  chociaż osobiście bym się nie zdecydowała.

O wiele lepiej wygląda kobieta z wystającymi ramiączkami, niż sporym dyndajacym biustem pod bluską.  

W japonii normą jest noszenie przez dziewczyny skarpetek i sandałów i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Zawsze to bardziej higienicznie niż przepocone sandały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wystający stanik zawsze wygląda źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jeszcze dekadę temu to był obciach teraz to jest ok, jeżeli biustonosz jest ladny. Jedynie nie ubralabym się tak na jakieś specjalne okazje lub do pracy ale na spacer grilla to czemu nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Zbyt personalnie to bierzesz, mialamna mysli tylko tyle ze nie wszystko wszystkim pasuje. 

 

to tym bardziej po co sie przejmowac,jak wszystkim nie dogodzisz? Bedziesz krolewną,a i tak sie jakas dopierdzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
29 minut temu, Gość Gość napisał:

W japonii normą jest noszenie przez dziewczyny skarpetek i sandałów i jakoś nikomu to nie przeszkadza. Zawsze to bardziej higienicznie niż przepocone sandały 😄 

Takie przykłady nie są dobre. Jak sąsiad ugotuje psa, a drugi upiecze świnkę morską to bez sensu tłumaczyć ich "bo w innych krajach to się to je". Żyjemy w określonym kręgu kulturowym i mamy utrwalone określone wzorce zachowań.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 minut temu, Gość Gosia napisał:

Jeszcze dekadę temu to był obciach teraz to jest ok, jeżeli biustonosz jest ladny. Jedynie nie ubralabym się tak na jakieś specjalne okazje lub do pracy ale na spacer grilla to czemu nie. 

Ja nie uważam tego za obciach ale uważam, że wystające ramiączka szpecą taką bluzkę. Ich idea jest taka żeby ramiona były odkryte, a ramiączka od stanika psują cały efekt (chociaż lepsze to niż te plastikowe przezroczyste - kto pamięta?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy tak wypada?

Oczywiscie ze nie wybieram sie tak na zadne oficjalne wyjscie, bardziej do Tesco, na spacer do parku, stanik mam w kolorze stalowym, ramiaczka proste, jakby atlasowe, bluzka w takim morskim kolorze.

mam w swojej szafie staniki bez ramiaczek, ale teraz NIE WCHODZA w gre, moze jak sie laktacja unormuje.

napisalam ze ramiaczka nie sa sprane i zniszczone, bo czasami widuje takie u kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja noszę do takiej bluzki normalny stanik tylko zsuwam ramiączka na boki pod bluzkę i ich nie widać. Cycki nie latają. To nie chodzi o to, że nie wypada żeby było je widać, tylko jak dla mnie do takiej bluzki wygląda to po prostu brzydko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wygląda to dobrze. Tak się nie nosi i tyle. Co ma karmienie do tego? Można ubrać inna bluzkę . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dla mnie to obciach, dlatego nie noszę takich bluzek. Bez stanika nie wyjdę z domu (biust 75G), a ze stanikiem i wystającymi ramiączkami takie bluzki wyglądają źle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Ja nie uważam tego za obciach ale uważam, że wystające ramiączka szpecą taką bluzkę. Ich idea jest taka żeby ramiona były odkryte, a ramiączka od stanika psują cały efekt (chociaż lepsze to niż te plastikowe przezroczyste - kto pamięta?).

Ja pamiętam 😉 co więcej sama to coś nosiłam... No ale to były inne czasy. W podstawowce nosiłam też podkolanówki kabaretki białe lub w neonowe kolory. Taka dziwna była moda. Za kilkanaście lat pewnie będzie my sie dziwić dzisiejszej modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna37

Nie wygląda to dobrze. Tak się nie nosi i tyle. Co ma karmienie do tego? Można ubrać inna bluzkę . 

Jak ubierasz tę bluzkę? Zakładasz jej jakieś ubranko? Może drugą bluzkę? I wtedy bluzka nosi sobie bluzkę 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojej
3 minuty temu, Gość Martyna37 napisał:

Nie wygląda to dobrze. Tak się nie nosi i tyle. Co ma karmienie do tego? Można ubrać inna bluzkę . 

Jak ubierasz tę bluzkę? Zakładasz jej jakieś ubranko? Może drugą bluzkę? I wtedy bluzka nosi sobie bluzkę 😁

😁👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jfbgdbjvd

Jak ubierasz tę bluzkę? Zakładasz jej jakieś ubranko? Może drugą bluzkę? I wtedy bluzka nosi sobie bluzkę 

Że co ? Masz coś z garem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×