Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz

Żona chowa pieniądze dla siebie

Polecane posty

Gość Tomasz
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Dlatego nie ma warunków, sama niczego nie dorobiła się przed dzieckiem by mieć dochód pasywny, więc trzeba zapitalać 😉

Tak się składa że nikt nam nie dał mieszkań za darmo i dochodu pasywnego nie mamy. A ty taka /taki dorobiony tak?! Mamusia dała mieszkanko i cycusia co?! Jesteś oszołomem, ciekawe jakiego dochodu pasywnego dorobiłabyś się na naszym miesiącu ...ko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to Ty też chomikuj sobie ten tysiąc czy nawet dwa dokładając się mniej do domowego budżetu a co za tym idzie będzie mniej na zaspokojenie potrzeb rodziny, w tym dziecka to może wyłapie aluzje. zresztą i tak jesteś uczciwy, wielu mężczyzn mając kasę pod stołem zaniża wypłatę przed żoną i mają kilka ekstra stówek na własne potrzeby bądź odkładają sobie na czarną godzinę jakby żonka walnęła focha na amen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość gość napisał:

No to jak dla "siebie" chowa? skoro odkłada na przetrwanie na utrzymanie rodziny zanim znajdzie lepszą pracę, bo Ty nieudaczniku nie robisz nic by lepiej zarabiać. Ona już zarabia więcej niż ty, a już ma plany żeby zarabiać jeszcze więcej  więc może zamiast biadolić rusz się i coś zrób, a nie tutaj płaczesz jak jakaś pipka. Ty jesteś facetem? Ty jesteś jakąś karykaturą faceta!

No a jak nie dla siebie? Czy autor ma bezwarunkowy dostęp do tych pieniędzy? No właśnie.

Nie daj się zgnoić i wpędzić w poczucie winy. Chciała założyć rodzinę to niech bierze za to konsekwencje :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 godzin temu, Gość Tomasz napisał:

Tak się składa że nikt nam nie dał mieszkań za darmo i dochodu pasywnego nie mamy. A ty taka /taki dorobiony tak?! Mamusia dała mieszkanko i cycusia co?! Jesteś oszołomem, ciekawe jakiego dochodu pasywnego dorobiłabyś się na naszym miesiącu ...ko

Nie musisz odreagowywać na mnie frustracji wynikającej z bycia pod pantoflem żony :)

Nie trzeba DOSTAĆ mieszkań, MOŻNA zarobić.

Owszem, kawalerkę na studiach dostałem od rodziców, to normalne jak człowiek należy do ambitnych i pragnie się kształcić :) Jednak pierwsze mieszkanie kupiłem już samodzielnie z licytacji komorniczej :)

Wiesz co Ci jeszcze powiem? Wszystko w co zainwestuje zamieniam w złoto, nawet premowe obligacje kupiłem za grosze i 1000 zł dostałem w prezencie od państwa.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×