Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość indyczka

Dodaj do ulubionych Czy popierasz walkę z pedo filią w kościele?

Polecane posty

Gość indyczka

Nie bądź obojętny! Oddaj swój głos już dziś. Nie pozwólmy pisowcom zrobić z Polski kato-kaczystanu!

http://evassmat.com/WL6Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freasss

Wylapac zbokow a nie "nie popieram" kto to wymyslil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyczka
Przed chwilą, Gość freasss napisał:

Wylapac zbokow a nie "nie popieram" kto to wymyslil?

Dobrze prawisz, popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freasss

To powinien być jedyny przypadek ze w kodeksie kaqrnym  powinien byc zapis ze wzorowaniem się na sprawdzonych metodach średniowiecznych (lamanie kołem, nabijanie na pal, rozrywanie czterema końmi, beczka z gwoździami, zelazna dziewica, itp) śmierć to dla nich za mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freasss

Dodam jeszcze, ze sam jestem ojcem trojki pieknych szkrabow i jeżeli taki jeden pojawił sie w mojej okolicy to nie wiem co bym zrobił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkaaa

Wreszcie jakaś inicjatywa, podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram nie powinno się tolerować zachowań ani szukać tłumaczeń dla takich ludzi którzy tak strasznie krzywdza bezbronnych.Choc jest film Chata gdzie Bóg jest pokazany jako ten który cierpi i toleruje sadystow bo oni byli kiedyś ofiarami.Jednak myślę że takie zachowania trzeba uciąć bez patrzenia na dzieciństwo sadystow gdyż oni generuja następnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Taa, juz to widze. W tym kraju kler jest przeciez nietykalny. Ksiadz jak molestowal osmiolatka to najwyzej go przeniosa do innej parafii, polska seksturystyka. Dobrze, ze mieszkam w Niemczech bo tego syfu bym dluzej nie wytrzymal. Tu przynajmniej jest cywilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indyczka
5 minut temu, Zoja napisał:

Popieram nie powinno się tolerować zachowań ani szukać tłumaczeń dla takich ludzi którzy tak strasznie krzywdza bezbronnych.Choc jest film Chata gdzie Bóg jest pokazany jako ten który cierpi i toleruje sadystow bo oni byli kiedyś ofiarami.Jednak myślę że takie zachowania trzeba uciąć bez patrzenia na dzieciństwo sadystow gdyż oni generuja następnych.

sztandarowym przykładem jest chyba Mariusz T. który (niewiele osób to wie) był molestowany przez lokalnego proboszcza gdy był dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sceptyk

Dodam jeszcze, ze tutaj takich zboczencow izoluje sie od spoleczenstwa i potencjalnych ofiar nie tak jak u was w tym kato-landzie, gdzie w takich sytuacjach to dziecko jest winne w oczach rodziny i srodowiska no bo klecha to swietosc jest przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hahaha:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krowa5

Jedziemy na wiejską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×