Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość finanse na plus

Testowanie aplikacji finansowej na smartfona

Polecane posty

Gość finanse na plus

Witam,

Chcialem pokazac Wam jak można zupełnie za darmo zgarnąć 15 funtow za zalozenie konta w aplikacji monese i Revolut bez inwestycji wlasnych srodkow. Co najwazniejsze pieniadze mozemy wyplacic na swoje konto bankowe, wydac w sklepie lub zrobic depozyt karta do bukmachera/kasyna.

 

1. Pobieramy aplikacje monese z tego linku:

 

https://monese.app.link/MOd0nJNjdX?invite=DARIU399

wpisujemy kod polecający: 

DARIU399

(Tylko konto z polecenia uprawnia do odbioru premii)

Weryfikujemy konto dowodem i selfie.

Wybieramy darmowe konto starter i zamawiamy darmowa karte ( ktora dotrze do nas w ciagu 3-4 dni)

Nastepnie aktywujemy karte i dokonujemy nia dowolnej transakcji to moze byc zakup bulki w sklepie lub doladowanie prepaid online np. orange 5zl, zakup na aliexpress allegro itp. Na drugi dzien po rozliczeniu transakcji wpada 15 funtow na nasze konto.

 

Zeby nie inwestowac wlasnych srodkow zakladamy konto Revolut z tego linka gdzie dostaniemy 1.5 funta i mozemy je przelac na monese:

 

https://www.revolut.com/pl-PL/?&p=i2&ext=1412079_Gratisfaction UK

 

Oba konta sa darmowe, weryfikacja trwa po 5 minut a zarobek przyjemny. Co najlepsze po zalozeniu konta mozemy dalej promowac konto wsrod znajomych.

W przypadku pytań zapraszam na: monese15f@o2.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natusia90

Skorzystalam i działa, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafał77

Wczoraj dostałem kartę a dziś rano przyznali mi ten bonus to wyskoczyłem na zakupy do kauflandu. Wszystko zadziałało tak jak trzeba, jakieś grosze pobrało za przewalutowanie. Myślałem, że jakiś wałek ale miło sie zaskoczyłem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finanse na plus

Aktualnie obniżono wysokośc premii na 10 funtów ze względu na dużą popularność tej promocji, dlatego jeżeli ktoś skorzysta z tej to niech napisze na monese15f@o2.pl to dorzucę mu kolejną promkę w aplikacji curve na kolejne 10 funtów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finanse na plus

Od dzisiaj do odwołania promocja wzrasta do 15 funtów, warto skorzystać jak najszybciej bo nie wiadomo jak znowu długo potrwa wyższa premia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finanse na plus

Krąża słuchy, że promocja powoli dobiega ku koncowi dlatego kto jeszcze nie skorzystał warto o tym pomyśleć bo to może być ostatni dzwonek. Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, pytania czegoś nie rozumie zachęcam gorąco do kontaktu meilowego na: monese15f@o2.pl  pomogę krok po kroku.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×