Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Kiedy seks po porodzie ?

Polecane posty

Gość Gość

Niby wiem że połóg trwa 6 tygodni i tyle czasu wszytsko wraca do normy, goi się, obkurcza itp. Jestem po porodzie 4 tygodnie prawie i już kompletnie nic mnie nie boli, nie krwawie i ogólnie czuje się dobrze. Właściwie już po tygodniu od porodu zupełnie nie czułam ze urodzilam dziecko, może dlatego że nie popękałam nie byłam cięta no i nie byłam szyta. Przyznam że chętnie bym się już z mężem ,,poprzytulała" a wizyta za 2 tygodnie. Czy skoro czuje się dobrze powinnam czekać do tych pełnych 6 tygodni aż lekarz oceni że wszystko ok? Ile czekaliscie z seksem po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb

Lepiej odczekaj ile trzeba. wytrzymacie. jesli tworzycie dobry zwiazek, to bez problemu wytrzymacie.

Ja od polowy ciazy nie mialam absolutnie zadnej ochoty na seks. zero. po porodzie zle sie czulam ponad tydzien. seksu sporbowalsimy jak minely 2 miesiace, bylam mega sucha i nic nie czulam. 

tak naprawde fajny seks mielismy jak skonczylam karmienie pieria, dziecko mialo 5 miesiecy wtedy. 

moze i ciut na tym nasze relacje wtedy ucierpialy, ale naprawilismy to, jestesmy szczesliwa para, razem 13 lat - dziecko ma teraz 8. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Podziwiam, ja mam wstręt do seksu i u nas pierwszy stosunek odbył się pół roku po. Ale odpowiadając to lepiej poczekaj te 6 tyg i sprawdź u gina czy wszystko ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Moja corka konczy dzis 3 miesiace i ja tez nie mogę jeszcze sie przemóc. Popękałam mocno ,ale po zdjeciu szwow juz nic nie czułam. Mąż nalega ale nie moge i koniec. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska

musisz odczekac 6 tyg,ale nic na sile i nic na hama,delikatnie,mowie z wlasnego doswiadczenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Wszystko zalezy od ciebie i jak sie czujesz. Jesli jestes pewna ze chcesz znowu wspolzyc i dobrze sie czujesz,cialo zregenerowalo sie po porodzie,to jak najbardziej mozesz wspolzyc. Organizm sam wie kiedy jest gotowy i daje znak. Ja po porodzie odczekalam cztery tygodnie i wszystko wrocilo do normy. Ale pamietaj ze kazdy organizm jest inny i u kazdego moze byc inaczej wiec take it easy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ee jak delikatnie to mozesz juz teraz, orgazm ulatwi jeszce odkurczanie sie macicy, o ile nie doszla do siebie. Jak masz ochote to do dziela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×