Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lala

Byla dziewczyna meza uczy moje dziecko !

Polecane posty

Gość Lala

Witam. Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Nie mialybyscie obaw o to że będzie je gorzej traktowała? Mieszkamy w jednej miejscowości . obie jesteśmy nauczycielami. Z tym że ona pracuję A ja nie bo wychowuje drugie dziecko. Starsze idzie do szkoły . ona tam uczy. Co jeśli będzie uczyła mojego  syna? Szczerze się nienawidzimy.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A może byś wyluzowała? Zrobiła ci jakąś mega krzywdę, że jej aż nienawidzisz? Jeśli nie, to olej stare sprawy, a reagować będziesz na bieżąco, gdy się coś wydarzy. Juz się nakręciłaś, a nie ma żadnego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnka

Nienawidzicie się bo odbiłaś jej chłopaka przed laty? 

Nic bym nie zrobiła bo byle dziewczyny mojego męża są dla mnie zupełnie neutralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lala napisał:

Witam. Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Nie mialybyscie obaw o to że będzie je gorzej traktowała? Mieszkamy w jednej miejscowości . obie jesteśmy nauczycielami. Z tym że ona pracuję A ja nie bo wychowuje drugie dziecko. Starsze idzie do szkoły . ona tam uczy. Co jeśli będzie uczyła mojego  syna? Szczerze się nienawidzimy.  

I ty uczysz? Poprawnie nie potrafisz zdania złożyć. Siedź na tym macierzyńskim do śmierci. Ona na pewno jest lepszą nauczycielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i niech go uczy. Wyluzuj trochę. Jeśli będzie taka sytuacja że będzie gorzej go traktowała to wystarczy sprawę zgłosić i już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Też uczę dziecko byłego faceta. To tylko niewinne dziecko, bardzo fajny chłopiec, nie będę roztrząsać tego, że 10 lat temu byłam z jego ojcem, bądźmy poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość Lala napisał:

Witam. Co byście zrobiły w takiej sytuacji? Nie mialybyscie obaw o to że będzie je gorzej traktowała? Mieszkamy w jednej miejscowości . obie jesteśmy nauczycielami. Z tym że ona pracuję A ja nie bo wychowuje drugie dziecko. Starsze idzie do szkoły . ona tam uczy. Co jeśli będzie uczyła mojego  syna? Szczerze się nienawidzimy.  

Mam nadzieję, że nie uczysz polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×