Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annna

Dziwna druga kreska

Polecane posty

Gość Annna

Cześć ! Robiłam właśnie test ciążowy 2 tyg po spodziewanej miesiączce. Na instrukcji jest napisane żeby nie odczytywać wyniku po 5 minutach, bo mogą zachodzić jakieś reakcje chemiczne. Niby to rozumiem ale głupio spojrzałam na test po ok 20 minutach i nie wiem co wskazuje. Jak zrobiłam ukazała się jedna czerwona krecha i nic więcej, a po tych 20 minutach spojrzałam i jest tam taka bardzo blada, szara kreseczka. Jest ona dużo cieńsza od pierwszej, jest mniej więcej grubości włosa. Nie ma także różowego koloru i widać ją jak sie bardzo dobrze przyjrzysz. Czytałam, że kreska bez koloru jest tylko miejscem w którym kreska powinna się pojawić i że prawidłowo powinna mieć grubość pierwszej kreski. Nie wiem czy robić sobie nadzieje czy już odpuścić. Czy zdażyło się któreś z was ze 2 tyg po spodziewanej miesiączce nie wychodziły testy? Albo że pojawiała się taka dziwna druga kreska ? Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

2 tygodnie po spóźnionej miesiączce hormon jest tak wysoki, że kreska powinna pojawić się odrazu i nie blada.Nie rób sobie nadzieji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na niektórych testach, gdy się patrzy pod światło zawsze jest taka szara kreska. Prawdziwa kreska jest różowa, zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zynia

Ciąża. Mialam taka sama kreskę. Zrób ponownie test .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamatrojeczki

Gratulacje, twój cień cienia kreseczki to ciąża! Trafiłaś w owulkę! Będziesz mieć bejbika!!!!!!!oneone!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×