Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Po30stce

Dlaczego teraz tak wielu osobą śmierdzi z ust, również młodym kobietom?

Polecane posty

Gość Po30stce

Jak byłem młodszy nigdy nie czułem odrzucającego zapachu z ust kobiet, wtedy to były moje rówieśniczki, lub nie wiele młodsze kobiety, teraz zdarza mi się spotykać z dużo młodszymi kobietami typu 20-28 lat(jestem ponownie singlem i trochę korzystam z życia) i czasem jest mi niedobrze wręcz od zapachu z ust tych młodych dam. Dodam, że często to bardzo zadbane, atrakcyjne kobiety, z równymi, białymi zębami, a mimo to śmierdzi im z ust wymiocinami, albo jakimś gnijącym odorem. Może to współczesna dieta młodych ludzi typu redbulle, suplementy dla sportowców, spalacze tłuszczu, jakieś stymulanty i fastfoody, które powodują im gnicie w żołądku? Może jakaś bakteria ataktuje młode kobiety? Często też widzę, że na języku młode kobiety mają jakiś żółty nalot, albo szary. Ja takiego czegoś na języku nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Mi śmierdzi z mordy ślimakiem chociaż mylem zeby dwa razy dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rferfref

To o czym piszesz czyli smród z ust i nalot na języku to prawdziwy obraz sytuacji organizmu. Młode kobiety z zewnątrz wyglądają jak milion dolarów, są opalone, chude, białe zeby, zawsze naładowane energią. Ale to jest wynik energetyków, nadmiaru kawy, zła dieta, spalacze tłuszczu na siłowniach, łykanie tablek na włosy, na oczy, na skórę, na paznokcie. Do tego młode kobiety teraz chleją na potęgę ich organizmu z zewnątrz są piękne, a w środku przegnite i zalegają tam grzyby i bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To u chłopów jeszcze gorzej bo oni to dopiero chlaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniProfesor

Dodajmy do tego, że młode, atrakcyjne osoby, w tym kobiety często zmieniają partnerów i nie chodzi o seks. Pocałunek wystarczy do przenoszenia bakterii, grzybów, wirusów, których objawem jest często brzydki, żółty i cuchnący nalot na języku, np. gronkowiec, różne typy wirosów, jest tego setki. Młoda, atrakcyjne kobieta potrafi co tydzień całować się z innym mężczyną poznanym  w jakimś klubie, imprezie, to samo mężczyzna. Roznoszą więc między sobą bakterie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalanka

Obecnie problem zapachu z ust i nalotów na języku jest na poziomie choroby cywilizacyjnej, moja matka jest laryngologiem i notuje multum przypadków młodych pacjentów w okolicach w 20 lat, którzy przychodzą do niej bez dolegliwości tylko z cuchnącym oddechem i nalotem na języku. Jako córka lekarza jestem przeczulona na punkcie zapachu z ust jak i jakiś nalotów na języku, brudnych zębów itp. Kiedyś poznałam faceta, przystojny, piękny i kiedyś do zdjęcia wystawił język niby dla żartu, na zdjęciu zauważyłam, że jego język jest oblepiony niemal jakąś żółtą wydzieliną, nalotem. To wystarczy by mnie do niego zraziło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RazDwa

Facetom często wali z ust, ale oni zawsze chlali, mieli mięsną dietę, a widomo mięso przechodzi proces gnilny w żołądku bardzo często i w bardzo smrodliwy sposób. Kobiety obecnie również jedzą w cholerę mięcha, Mc Donaldy, KFC, kebaby. To wszystko gnije, a do tego wszyscy żrą na potęgę słodycze i słodkie napoje, a to pożywka na grzybów, candida, dla bakterii, pasożytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzialena2030

Fuuuj. Obrzydliwe. Sprawdzałam przez Was czy z moim językiem wszystko ok, na szczęscie jest idealnie różowy, bez nalotów i smrodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XddLisek

Bo mlode to teraz biora wszystko do ust i bakterie jedza xDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Madzialena2030 napisał:

Fuuuj. Obrzydliwe. Sprawdzałam przez Was czy z moim językiem wszystko ok, na szczęscie jest idealnie różowy, bez nalotów i smrodów.

A ja mam nalot. Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
15 minut temu, Gość rferfref napisał:

To o czym piszesz czyli smród z ust i nalot na języku to prawdziwy obraz sytuacji organizmu. Młode kobiety z zewnątrz wyglądają jak milion dolarów, są opalone, chude, białe zeby, zawsze naładowane energią. Ale to jest wynik energetyków, nadmiaru kawy, zła dieta, spalacze tłuszczu na siłowniach, łykanie tablek na włosy, na oczy, na skórę, na paznokcie. Do tego młode kobiety teraz chleją na potęgę ich organizmu z zewnątrz są piękne, a w środku przegnite i zalegają tam grzyby i bakterie.

piękne bez tapety ? i botoksów itd ? jesli od złej diety jest nalot i smierdzi to skóra tez bedzie kiepska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szalanka
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja mam nalot. Co to znaczy?

Zeskrob go palcem i powąchaj. Jeśli cuchnie to masz problemy gastryczne i pewnie bakteryjne, często są bezobjawowe, nalot i zapach z ust to jedyne objawy. Niektórzy próbują z tym walczyć inni żyją całe życie, a jeszcze inni w ogóle się tym nie interesują. Pewnie każdy z Was ma atrakcyjego kolege czy koleżankę, której śmierdzi z buzi i to zawsze. Pewnie ona nawet o tym nie wie, może i Wy też macie ten problem, ale nie wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
5 minut temu, Gość gosc napisał:

A ja mam nalot. Co to znaczy?

a jesz slodycze mieso nabiał i mąke pszenną? mało warzyw ? polecam kiszonki, zmienic ph, zakwasic zołądek odkwasic organizm, początki grzybicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolożka1
4 minuty temu, Gość xxx napisał:

piękne bez tapety ? i botoksów itd ? jesli od złej diety jest nalot i smierdzi to skóra tez bedzie kiepska

Zdziwiłabyś się, wiele osób ma bardzo grubą i tak zwaną porecelanową skórę, a bardzo źle się prowadzi. Oczywiscie więszkości osób skóra na złą dietę, papierochy, używki, stymulanty itd. będzie nie zbyt piękna, ale wtedy zaczyna się błędne koło. Czyli tapeta, zabiegi wygładzające itd, czyli działania doraźne a organizm dalej gnije od środka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

a jesz slodycze mieso nabiał i mąke pszenną? mało warzyw ? polecam kiszonki, zmienic ph, zakwasic zołądek odkwasic organizm, początki grzybicy

Tak jem. Cuchnac to może nie, teraz pilem kawe z mlekiem i może od tego. Robiłem jakis czas temu wymaz z gardła na bakterie i nie bylo nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość xxx napisał:

a jesz slodycze mieso nabiał i mąke pszenną? mało warzyw ? polecam kiszonki, zmienic ph, zakwasic zołądek odkwasic organizm, początki grzybicy

Dobra rada. Czasem czujemy kwaśny posmak w ustach, to już wyraźny sygnał, że się zakwasiliśmy. Odstawiamy słodycze, alkohol, pijemy dużo wody, ale mocno mineralizowanej reszte doczytasz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak jem. Cuchnac to może nie, teraz pilem kawe z mlekiem i może od tego. Robiłem jakis czas temu wymaz z gardła na bakterie i nie bylo nic

Wymaz może nic nie pokazać. Wyszoruj język szczoteczką, bez pasty, wyszoruj tak, by był czysty od nalotu. I sprawdź za parę godzin jak sytuacja. Może to być od kawy i mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Tak jem. Cuchnac to może nie, teraz pilem kawe z mlekiem i może od tego. Robiłem jakis czas temu wymaz z gardła na bakterie i nie bylo nic

lekarze nie uznają grzybicy dopóki nie przekroczysz ich normy ustalonej 🙂  odkwasić organizm, tak kawa zakwasza ale jedna ujdzie, faszeruj sie warzywami, woda z cytryna zawsze rano,  domowej roboty ogórki kiszone, i pij tą wode po ogorkach , jest fajna w smaku, i suuper zdrowa, ochronisz sie przed grzybica i przed rakiem, rak tylko powstanie tam gdzie kwaśno od cukru mięsa itd 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy
2 minuty temu, Gość xxx napisał:

lekarze nie uznają grzybicy dopóki nie przekroczysz ich normy ustalonej 🙂  odkwasić organizm, tak kawa zakwasza ale jedna ujdzie, faszeruj sie warzywami, woda z cytryna zawsze rano,  domowej roboty ogórki kiszone, i pij tą wode po ogorkach , jest fajna w smaku, i suuper zdrowa, ochronisz sie przed grzybica i przed rakiem, rak tylko powstanie tam gdzie kwaśno od cukru mięsa itd 

Zapomniałaś jeszcze o tym by pić bardzo dużo wody, ale mocno mineralizowanej typu muszynianka, sprawdzaj skład etykiet wód. Np. taka woda żywiecka czy jakaś kinga pieninska jest uboga w minerały, inne wody są wiele bogatsze i lepiej nawadniają. Odwodnienie też potrafi powodować brzydki oddech i nalot. Dodatkowo nawadnianie się dużą ilością wody przez cały dzień również odmwasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
Przed chwilą, Gość yyy napisał:

Zapomniałaś jeszcze o tym by pić bardzo dużo wody, ale mocno mineralizowanej typu muszynianka, sprawdzaj skład etykiet wód. Np. taka woda żywiecka czy jakaś kinga pieninska jest uboga w minerały, inne wody są wiele bogatsze i lepiej nawadniają. Odwodnienie też potrafi powodować brzydki oddech i nalot. Dodatkowo nawadnianie się dużą ilością wody przez cały dzień również odmwasza.

tak, muszynianka moja ulubiona poki co 🙂 szkoda ze nie w szklanych butelkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy
1 minutę temu, Gość xxx napisał:

tak, muszynianka moja ulubiona poki co 🙂 szkoda ze nie w szklanych butelkach 

To prawda, sam szukam dobrej wody w szkle, ostatnio nawet myśle o tym by nie jeździć osobiście do rozlewni wody z jakiegoś porządnego ujęcia i zalewać do szklanych baniaków. Bo jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx
1 minutę temu, Gość yyy napisał:

To prawda, sam szukam dobrej wody w szkle, ostatnio nawet myśle o tym by nie jeździć osobiście do rozlewni wody z jakiegoś porządnego ujęcia i zalewać do szklanych baniaków. Bo jest taka możliwość.

jak masz taką możliwość to pewnie, głosy w kwestii plastiku są podzielone, jedni twierdzą ze nic nie przechodzi do wody inni że coś po odstaniu długim przenika do wody z plastiku, ja mysle ze nie jest to zdrowe, i lepsze szkło, tylko ze im sie nie opłaca, sa czasem wody w szkle ale cena wysoka, sa ujscia wody w miastach ale jak widze sąsiedzi wożą te wode w pożółkłych plastikowych baniaczkasz a lepiej kupic szklany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashley

Jest plaga żółtych języków u ludzi. Jest jakaś głupia moda na pokazywania języka w zdjęciach np na insta. Wszystkie te języki młodych kobiet i facetów są oblepine jakimś zółtym nalotem. feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1984

Gdy po raz pierwszy w życiu całowałem się z dziewczyną, trafiła mi się dziewczyna, która miała niezbyt świeży oddech. Wtedy mnie to nie obchodziło i nie zwracałem na to uwagi. Byłem zbyt rozemocjonowany. Przecież to był mój pierwszy raz i do tego z bardzo ładną dziewczyną. Gdybym jednak się z nią znowu spotkał, poprosiłbym ją aby przed całowaniem umyła zęby. Do naszego kolejnego spotkania jednak nie doszło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffeferf

hehe sprawdziłem język, jest żólty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie po alkoholu

Wlasnie ze wodka niszczy baterie I nie po wodzie smierdzi. O nie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Kamień nazębny, zatoki, i dieta . Za dużo cukru za mało kwasu w żołądku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona87

Najgorzej wali palaczom. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo zamiast leczyć zęby od podstaw to wybielaja jedynie co dziś jest tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×