Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MamaPierwszegoDziecka

ubiór dla noworodka

Polecane posty

Gość MamaPierwszegoDziecka

Hej! Mam takie pytanko do mam ktore już maja swoje pociechy. Mam termin porodu przewidywany na 04.10. O ciuszkach do szpitala mysle ze juz wiem wystarczajaco. Ale mam problem co kupic dla dziecka na wyjscie. Wydaje mi sie ze na kombinezon zimowy za wczesnie. Nie mam pojecia tak samo co do wózka czy juz spiworek czy jest jeszcze cos posredniego...Proszę o rady 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Przecież w październiku może być i 20 stopni i słońce ☀ i 5 i deszcz i wiatr 💨 nikt pogody z takim wyprzedzeniem nie przewidzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja wychodziłam z dzieckiem 17 października że szpitala i ubralam body na długi rękaw, półspiochy, sweterek rozpinany i okrylam cieniutkie kocem, bylo wtedy 20 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Musisz mieć ubranka na 20 stopni i na 2. Założysz odpowiednio do pogody w dniu wyjścia.  Dodatkowo dzieci sa różne,  jedne szybko marzną i lubią być cieplej ubrane,  inne wolą lżej,  bo inaczej są nerwowe.  Nawet takie 3 dniowe, albo tygodniowe.  Bo też nie wiadomo,  kiedy pojdziecie do domu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jeny laska spokojnie, rodzisz za 4 miesiące zdążysz jescze zaplanowac

wyjasni mi któraś dlaczego kobiety w ciąży planują rzeczy z takim wyprzedzeniem? nie maja co robić z czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×