Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Ekipa !

Polecane posty

Gość Gosc

Jest post na temat ekipy ? Oglądacie ? Co o nich myślicie, o pomyśle żeby tyle osób mieszkało razem i nagrywało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie przeraża ten Mini Mike, nie lubię karłów a on wygląda na mega złośliwego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 cieszą się tym co robią, fajnie kiedy praca sprawia przyjemność, bardzo dużo się tam dzieje, goście, wyzwania, nagrywanie ciągłe  nagrywanie zeby miec codziennie materiał , oprócz głównego kanału niektórzy mają jeszcze własne kanały. kosztuje z pewnością sporo energii- nie życzę im źle ale to chyba długo nie potrwa.  Zaczną być zmeczeni pracą i sobą nawzajem. Przy zmęczeniu łatwiej o konflikt i może ekipa się rozpaść Albo będą potrzebowali dłuższej przerwy.

Ja wolę po pracy wracać do własnego mieszkania, zrelaksować się i ładować baterie na kolejny dzień pełen wyzwań. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

 cieszą się tym co robią, fajnie kiedy praca sprawia przyjemność, bardzo dużo się tam dzieje, goście, wyzwania, nagrywanie ciągłe  nagrywanie zeby miec codziennie materiał , oprócz głównego kanału niektórzy mają jeszcze własne kanały. kosztuje z pewnością sporo energii- nie życzę im źle ale to chyba długo nie potrwa.  Zaczną być zmeczeni pracą i sobą nawzajem. Przy zmęczeniu łatwiej o konflikt i może ekipa się rozpaść Albo będą potrzebowali dłuższej przerwy.

Ja wolę po pracy wracać do własnego mieszkania, zrelaksować się i ładować baterie na kolejny dzień pełen wyzwań. 🙂

Też mam wrażenie, że to takie chwilowe.. ciągła zabawa i przebywanie z tymi samymi ludźmi.. pomysłów mają sporo, ale każdy kiedyś się kończy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Up ! Ktoś pytał o ten wątek 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nikt nie dyskutuje o Frizie i jego ekipie ? Tyle mln subskrybcji, fanów... A tu w kółko wałkowana jest stara Szusz czy Karola...

Co myślicie o Trombie i jego dziewczynie ? Pasuje do niego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×