Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Czy mogę zrobić test 10 dni od stosunku?

Polecane posty

Gość Autorka

Jak w temacie. Mogę? Czy za wcześnie? Która z Pan robiła i wyszedł już prawidłowy wynik? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

No powinnaś poczekać do dni spodziewanej miesiączki bo stosunek nie jest równoznaczny z zapłodnieniem. Owulacja mogła wystąpić np 3 dni później, a wtedy testy i tak nic nie pokażą. Uzbrój się w cierpliwość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Właśnie mam taką dziwna sytuację, że okres powinnam dostać 22 czerwca, ale stosunek odbył się 17 czerwca. Niby już po dniach płodnych, ale jeżeli przesunął mi się cykl i dajmy na to że zaszlam w ciążę tego dnia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
4 minuty temu, Gość Autorka napisał:

Właśnie mam taką dziwna sytuację, że okres powinnam dostać 22 czerwca, ale stosunek odbył się 17 czerwca. Niby już po dniach płodnych, ale jeżeli przesunął mi się cykl i dajmy na to że zaszlam w ciążę tego dnia? 

Słyszałam o przypadkach gdzie kobiety zachodzily w ciążę toż przed spodziewnym okresem. Więc teraz już sama nie wiem kiedy ten test mogę wykonać. Bo okres to już mi się spóźnia 5 dni, a od stosunku minęło dopiero 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Zrób test za tydzień jeżeli nie dostaniesz okresu. Teraz to i tak za wcześnie wszystko. Implantacja zarodka jak i wytwarzanie przez niego hormonu hcg odbywa się między 6 a 12 dniem po zapłodnieniu, jednak nie zawsze testy wykrywają tak wczesna ciąże, bo hormonu jest po prostu za mało. Test oczywiście możesz wykonać i teraz, ale wynik i tak nie będzie miarodajny, chyba że wyjdą dwie kreski. Jednak jedna kreska i tak cię teraz nie uspokoi, bo podświadomie będziesz wiedziała że jest za wcześnie. Nieetyczne musisz jeszcze troszkę poczekać. Pozdrwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Niestety *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm.

Mi sie kiedys okres spoznil ok miesiaca, bo ciagle myslalam czy nie jestem w ciazy. Po 2 tyg test, nic, po 3 nic. Stres zablokowal miesiaczke. Zrelaksuj sie, daj se kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka

To raczej za wcześnie, a jak długo się starasz? Ja właśnie zaczęłam starania z wykorzystaniem komputera cyklu myway i żelu wspomagającego plemniki w zapłodnieniu prefert vaginal, za mną na razie 1 cykl, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×