Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Marcin Polas

OVB Allfinanz CO DOBREGO MOŻESZ POWIEDZIEĆ ?

Polecane posty

Gość Marcin Polas

Cześć wszystkim,

Założyłem ten wątek, bo jak namawiano mnie, abym został klientem to się niesamowicie wzbraniałem.

Dlaczego ?

Ano dlatego też właśnie, bo wszedłem sobie na Gowork, Kafeterię, Najgorsząpracę.pl, na Wykop i inne źródła opiniowe i obraz firmy OVB w tych też portalach był nieciekawy. Walczyłem z wewnętznym dylematem pod tytułem ,,zaufać koledze, który chce mi coś sprzedać czy obcym ludziom w necie, że się przejechali, że jakieś oszustwo”.

Podszedłem do sprawy zdroworozsądkowo. Czemu mam nie dać kumplowi zarobić, a jakiemuś gościowi, któremu nie ufam nawet, bo go nie znam mam dać zarobić? I w drugą stronę, kto inny zadba o moje interesy i żebym był zadowolony lepiej, niż osoba, z którą się lubię, i która być może ze względu na tą więź wieloletnią nie wsadzi mi kosy w plecy. Pomyślałem najpierwiej, że sprawa też nie dotyczy jakiejś wielkiej sprawy, bo ubezpieczenia auta. Zaryzykowałem i się nie zawiodłem.

Kolejny temat, o jakim rozmawialiśmy to też jakaś mała, losowa sprawa, bo ubezpieczenie na wakacje. Też nie byłem zawiedziony, byliśmy rodzinnie na Dominikanie, żona się już pierwszego dnia załatwiła pinacoladą, odwodnienie, rozstrój żołądka, ale od razu wzięli ją w obroty i na terenie hotelu pozakładali odpowiednie kroplówki, elektrolity, leki za które byśmy normalnie zapłacili bardzo dużo pieniędzy, a  zaraz po powrocie do domu ubezpieczalnia nam oddała całe poniesione w tamtym hotelu koszta – swoją drogą tak do wszystkij pijcie bardzo dużo wody jak jedziecie w tamte rejony, bo ludzie padają jak muchy.

Wracając do sprawy - jak planowaliśmy drugie dziecko to sami się zwróciliśmy do kolegi o pakiet medyczny, bo wiedzieliśmy już po pierwszym maluchu, że sprawa pod tytułem ,,prowadzenie ciąży” to niekończąca się skarbonka. Po pakiecie, sam poleciłem koledze z OVB innego kolegę na klienta też na to śmieszne OC,AC auta i wiecie co ? Jest klientem i też złego słowa mi nigdy nie powiedział. Nie będę tu już wypisywał choć mogę, bo jeszcze kilka razy kolega stanął na wysokości zadania. Może i ktoś kiedyś się sparzył, wiadomo, że z powietrza się jakieś złe opinie nie biorą. Ale mi było wstyd, że nie polegałem na dobrym znajomym od początku i teraz czytając te wszystkie fora chce się zrehabilitować. Więc uprzedzam, że założyłem ten wątek żeby mogły tu się wypowiedzieć inne osoby, które też są zadowolone ze współpracy z tą firmą, a nie tylko ci wieczni marudzerzy, co spamują te wszystkie strony, że żadnych konkretów i tak się człowiek dowiedzieć nie może.  Jeśli chodzi o mnie – zdecydowane raczej tak, polecam a nawet daję 5+.

Uszanowanko.

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia

u mnie podobna historia . chyba jakas fama zla poszla. ale z tego co mi wiadomo to sie firma wybija w to pozytywne swiatlo. zrobili mi ubezpieczzenie mieszkania i tam mam tez tak ze jak moje psy coś nabroja to to ubezpieczenie tez obejmuje jakies straty, a na tym mi zalezalo wiec gitara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek

1. nie musze jezdzic tracic czasu na rozne miejsca i kolejki

2.szeroka oferta

3.od reki

4.dobre warunki kredytu

5.spoko opcja- D.A.S już mnie 2 razy uratowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zmusili mnie do oszczędzania :D Kilka lat temu tak gadałam a ostatnio miałam tak beznadziejną sytuację, że cyk otwieram konto i miałam dopływ gotówki. Mam zatem nadzieję, ze bedą używać dalej swoich mocy przekonywania i zmuszania do oszczedzania bo to sie w życiu baaaardzooo przydaje i nawet nie wiecie kiedy ta kaska bedzie potrzebna a wtedy to sie czlowiek nawet do zlotego cielaka modli zeby zlotówka skapnela. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztof

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan

Cześć i czołem. Ja mam zrobioną inwestycję przez OVB w firmie Compensa. Nazywa się to Flexi + i potwierdzam, że zarabia i wszystko jest ok.

Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witas

Mogę polecić nie dla tego ,ze tanio i dobrze- to swoja droga, ale dobrze dlatego, ze ja nigdy wczesniej nie myslalem, ze moze mi sie cos stac i wtedy zona i corka zostana bez kasy. i dobrze ze pogadali ze mna z tego ovb, bo nawet nie dla siebie ale dla rodziny cos teraz robie, gromadze kase i sa zabezpieczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Nigdy nie myślałam, że oferta ubezpieczenia dotyczącego szkła, dotyczy również wszystkich luster znajdujących się w naszym domu, w tym też tych, które stoją i można je przemieszczać a co za tym idzie również przewrócić. Jakiś czas temu osoba, która wykonuje usługę sprzątania domu niewłaściwie przeniosła i postawiła lustro, przez co lustro upadło i stało się, tafla lustra pękła. Niestety wypadki się zdarzają i dobrze mieć wtedy plan ,,B" Jak widać oferta firmy jest bardzo szeroka, bo właśnie mogliśmy sobie pozwolić na nowe lustro. Gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na spore zainteresowanie naszą firmą, a także wiele zapytań i komentarzy pojawiających się na forum mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane cykliczne Drzwi Otwarte OVB.

Celem spotkania jest umożliwienie Państwu zadania nurtujących pytań z dowolnych dziedzin wiążących się z nasza pracą, zarówno od strony pracownika jak i klienta.

Harmonogram spotkań: Drzwi Otwarte OVB 23.08.2019 (piątek)

• Świdnica, Biuro przy ul. M. Kunic 3/2, godz.10:00-12:00

• Warszawa, Biuro przy ul. Stawki 2 (Intraco), godz. 13:00-15:00

• Warszawa, Biuro przy ul. Aleje Jerozolimskie 133/35, godz. 15:00-17:00

• Wrocław, Biuro przy ul. Cz. Klimasa 37c/13, godz. 11:00-17:00

• Wrocław, Biuro przy ul. Jedności Narodowej 97/7, godz. 10:30-12:30

Podczas spotkania będzie możliwość wymiany doświadczenia z ekspertem naszej firmy. Taka konsultacja pozostaje dla Państwa bezpłatna, ale musi być jednak poprzedzona mailowym zgłoszeniem na adres centrala@ovb.com.pl.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu centrala@ovb.com.pl

Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtek

Ogólnie to dużo wszystkiego w jednym miejscu, duża elastyczność ale czuję, że mi dobrze doradzili i pieniądze mi w kieszeni zostają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neaverah

Osobiście trafiłem do OVB z polecenia mojego brata, który u nich ubezpiecza swoje auta i dom. U mnie w fimie zdecydowałem o zmianie pakietu medycznego dla wszystkich, załatwili dużo lepszą opiekę medyczną niż miałem w luxmedzie. Teraz ani ja ani pracownicy nie mamy problemów z kolejkami które były udręką przez ostatnie 2-3 lata. Polecam, szybko konkretnie bez zbędnego męczenia.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek

Sceptycznie podchodzę do kwestii ubezpieczeń i rozmów o przyszłości i zdrowiu lub jego braku, ale zupełnie inaczej się patrzy na to wszystko jak 2 raz w miesiącu zdarzył się wypadek w mieszkaniu gdzie najpierw dostałem pieniądze za stłuczoną ze swojej winy płytę indukcyjną a potem za to, że przygrzałem głową w szafę i straciłem trochę krwi. Łączna suma 1400 zł to dobra rekompensata za bycie niezdarnym. Polecam więc jednak wysłuchać gościa z OVB. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy kryzys, wiele osób ma problem finansowy bo nie ma wystarczająco dużo oszczędności. ok 8 lat temu dałem się przekonać żeby odkladać w Compensa 300zł miesięcznie na emeryture, teraz płacę ok 350 zł bo co roku składka rośnie o inflację. Część moich znajomych już się wsystrzelała z oszczędności i płacze co to będzie za miesiąc albo dwa. Ja aż tak się nie martwie bo po pierwsze dzięki tej polisie trochę bardziej przekonałem się do oszczędzania na własną rękę, i mam w banku kasę na ten trudny czas, ale jak by i ona się skończyła to mogę wypłacić ok 80% tego co odkładam na emeryture. Uwierzcie mi że lepiej się śpi jak ma się oszczędności. Napewno nie miałbym ich tyle gdyby nie osoba która parę lat temu przekonała mnie do zmienienia nastawienia z konsumpcji na oszczędzanie. Wyciągnijcie wnioski z tej sytuacji w jakiej jesteśmy i zróbcie coś dla siebie, zacznijcie oszczedzać, zrezygnujcie z kredytów, pogadajcie z jakimś dobrym doradcą, ja mogę polecić swojego doradce jak ktos chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest na prawdę świetna. Dzięki temu, że podczas spotkania w OVB mojej cioci zaproponowano ,,Best Doctors" i kupiła i zorganizowali leczenie dosyć szybko kiedy dowiedziała się o chorobie, ale wszystko się dobrze skończyło !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, nie wiedziałam, że takie forum istnieje. Mam pozytywne doświadczenia z firmą, szwagierka jest agentką. Szybko wysyła i porównuje 3 oferty. Dobrze jak jedna osoba obsługuje to, bo zawsze odpowiada na wszystkie pytania na temat naszej polisy od ręki. :classic_love:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesć cześć. ja miałam ostatnio przykrą sytuację, bo podczas treningu crossfit upadłam z boxu i złamałam nogę z przemieszczeniem.:classic_angry: I nagle mnie olśniło po co płaciłam sobie te skromne pieniążki przez ostatni rok i dlaczego psioczyłam, że po co w ogólę za to płacę ... Mogę się pochwalić, że byłam taka mądra żeby zaufać firmie OVB, w której ubezpieczono mnie przez firmy Signal Iduna i Compensa i w tej chwili nie dość, że wykonano mi od ręki USG, opiekuje się mną prywatnie lekarz ortopeda, do którego dostałam się również od ręki bez kolejki to mam 12 rehabilitacji do wykorzystania  jak tylko zdejmą gips. Dostałam też za ten wypadek pieniądze, które są równowartością tego co płaciłam przez rok na jeden z pakietów. DLATEGO MÓWIĘ I BĘDĘ MÓWIĆ DUZO DOBREGO, OVB TO JEST BARDZO DOBRA FIRMA POLECAM POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM, bo bym teraz była z palcem w tyłku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co polecacie sobie założyć na oszczędności jakie firmy mi zaproponują ? Czytałem o IKZE i wydaje się takim kontem bez większego ryzyka. Niech ktoś tu się wypowie, bo firmy klietem jestem i jestem usatysfakcjonowany ale chodzi o t oz ebym wcześniej sobie też poczytał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×