Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kinga94

Co macie już pozałatwiane??

Polecane posty

Hej, co macie już pozałatwiane a co wam jeszcze zostało i na jaki czas przed datą ogarniałyście to wszystko :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demerara

Restauracja, USC i przyjaciółka załatwiona. 3 mce przed slubem zaczęłam, zostaly 2. W weekend ogarniam zaproszenia i wysylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demerara

Przyjaciółka jako fotograf, zapomniałam dodać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demerara

Widzisz ja biorę bardzo skromny ślub cywilny, więc kupię taką, która można nosić też na codzień. Chłopak ma garnitur od 2 lat, a ja buty które kupiłam 3 lata temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że też powinna być okej. Ja rozglądałam się za skromnymi, (lubię minimalistykę) ale na razie większość które nie zbyt mi  się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demerara

Moze daj uszyć, tylko powiedz, że to na przyjęcie, nie na ślub, bo słysząc slub podnoszą ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo dzięki za radę! Na pewno się przyda, do ślubu jeszcze w sumie trochę czasu więc mam lekkie pole manewru. Zapewne jeszcze nie jedną poradę tutaj dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demerara

W kwiaciarni podobno też tak robią, więc jakbyś zamawiała bukiet miej to na uwadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Oliwa

Cześć! Kinga94 wszystko gotowe 😉 pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkasia

kościół, sala, kamerzysta z fotografem. ślub za rok 1 sierpnia 2020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sale, fotografa i kamerzystę wiem że trzeba jak najszybciej zaklepać. A jak właśnie z makijażystką, fryzjerką bo chyba też trzeba się rozglądać za nimi dość wcześnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okaoka

My ostatnio zarezerwowalismy salę - rok przed. Wybraliśmy wróblowkę w Bielsku bo jest naprawdę piękna. A też znajomi tam organizowali i mam informacje z pierwszej ręki jak dobrze idzie załatwianie wszystkiego i jak się starają żeby młoda para i goście byli zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydulkasia

uf zespół też można zaliczyć do załatwionych spraw. został wybrany w tym miesiącu umowa i wpłata zaliczki 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyka

My dwa tygodnie temu wybraliśmy miejsce, jestem nim zachwycona 🙂 Kojarzycie lokal Pod zielonym dębem w Bohuminie? no naprawdę cudownie tam jest! a ofertę mają bardzo atrakcyjną. Do tego jedzenie przepyszne no i co wazne na miejscu są noclegi i w atrakcyjnej cenie dla gości można wykupić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×