Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Azalia

Trojaczki

Polecane posty

Gość ABC
59 minut temu, Gość gosc napisał:

Jezeli ktos pisze, ze odda za darmo to niech nie zada pieniedzy.  Wiedzac, ze ktos chce te 100-200 zlotych to moga sobie miedzymi ludzmi z tymi ofertami powybierac i moze wybrac inny wozek niz ten "niby za darmo"  Mam nadzieje, ze go nie kupili.

Dokładnie masz racje. Może miał jakieś rysy i skazy i stwierdziła ze za darmo weźmie a ktoś raki dam bez skaz wystawił za 200 zł to powiedziała ze wytRzyma te rysy a 200 zł będzie mieć Np. Na pampersy. A paliwo i koszt dojazdu ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość ABC napisał:

Dokładnie masz racje. Może miał jakieś rysy i skazy i stwierdziła ze za darmo weźmie a ktoś raki dam bez skaz wystawił za 200 zł to powiedziała ze wytRzyma te rysy a 200 zł będzie mieć Np. Na pampersy. A paliwo i koszt dojazdu ? 

Wlasnie i czas- to sa kobiety w ciazy, ktore czy samochodem czy autobusem, ale sie tluka po wertepach, zeby ten wozek wziasc.  Wredne to jest i bezczelne.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC

Sama będę za miesiąc sprzedawać wózek. Póki co jako 2w1 bo nosidełko jeszcze używam ale jak nie pójdzie jako 2w1 to później dorzucę nosidełko w tej samej cenie byle się pozbyć. Gondola będzie po 2 dzieci a spacerówka po jednym i to bardzo mało używana bo starszy jak miał półtora roku już nie chciał w wózku siedzieć. Do 2 chce malutka spacerówkę z kubełkowym siedzeniem wiec wózek postanowiłam sprzedać. Nie powiem bo trochę mi szkoda, całość kosztowała 1500 zł wtedy jak pieniądz jeszcze miał wartość ale stelaż porysowany od bagażnika i chce wystawić za 299 bebetto nico plus. I już się boje tych pytań o wysyłkę na drugi koniec Polski. Chyba zaznaczę ze tylko odbiór osobisty ewentualnie po umówieniu się mogę dowieźć do 2 miast do których i tak mąż jeździ służbowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rose

autorko na pewno dostaniesz jakieś dodatki i pomoc z urzędu, bo mojej sąsiadce jak się urodziły trojaczki to dostali większe mieszkanie od burmistrza.Pewnie coś jeszcze,ale nie wypytywałam .Jak te trojaczki miały 4 lata,urodziła kolejne dziecko.I wiecie co?Po kilku latach zostawiła męża dla innego faceta,którego poznała w chórze w kościele-bo udzielała się w naszej parafii.Taaka święta 😁Razem z dziećmi wprowadziła się do tamtego pana.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC

Autorko odezwij się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azalia

dziękuję wam, naprawdę

nawet się nie spodziewałam tylu miłych słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABC
8 godzin temu, Gość Azalia napisał:

dziękuję wam, naprawdę

nawet się nie spodziewałam tylu miłych słów

Wiesz, to są tylko słowa. Ale Ty to będziesz się męczyć. Dlatego chcemy Ci pomoc jeszcze w bardziej materialny sposób. Napisz z jakiego jestes województwa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Uważam mimo wszystko że Twój mąż powinien znaleźć inna praca. Nie musi być ciężka ale koniecznie coś lepiej płatnego np w biurze. Tylko teraz jest na to czas bo jak już urodzisz to wiadomo. A jakby szybko mu się udało coś złapać to i wdrożyć się zdąży a dodatkowe pieniądze to zawsze trochę spokojniejsza głowa 😉

Życzę Wam powodzenia mam nadzieję że dzieciaczki urodza się zdrowe bo to najważniejsze. Pisz gdybyś czegoś potrzebowała może również będę mogła jakoś wspomóc ubrankami lub pampersami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Ciąża trojacza to jest ciąża podwyższonego ryzyka, a dzieci mogą się urodzić dużo za wcześnie. Najczęściej są potrzebne monitory oddechu dla takich maluszków, wtedy 3 dzieci nie może spać w jednym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbd
31 minut temu, Gość Ktoś napisał:

Ciąża trojacza to jest ciąża podwyższonego ryzyka, a dzieci mogą się urodzić dużo za wcześnie. Najczęściej są potrzebne monitory oddechu dla takich maluszków, wtedy 3 dzieci nie może spać w jednym. 

Masz łeb na karku 👍🏻 Nie pomyślałam o tym, ale tez nie myślałam o tym żeby 3 dzieci spało w jednym lozeczku. Do Ok 1 miesiąca może by dwoje w jednym lozeczku mogło spać ale 3 jak ? W poprzek ? Serio ? Łóżeczka ludzie oddają za darmo albo za 50 zł by się pozbyć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

Nie widać płci ale u jednego z synków jest coś nie tak z ręką....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosć

kurczę wózek dla trojaczków na necie nie widziałam poniżej 3200... za 200zł to bym brała az by sie kurzyło z tyłu;) ale fakt bezpłatnie za 100zł to jest bez sensu ogłoszenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×