Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czemu życie jak tak strasznie ......

Polecane posty

Gość gość

Czemu tak jest... nie mam sił żyć nigdy nie będę już szczęśliwa bo moje życie to dno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy uzależniony od szczęścia nie jest szczęśliwy. Seneka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ktoś kto sięgnął dna ,doceni wszystko po tym jak się od niego odbije.A niepisaną prawdą jest ,że każdy kiedyś był na dnie i wie że to tylko początek zmian na lepsze 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Życie samo w sobie nie jest straszne, straszni ludzie je takim czynią, ale mimo tego od nas zależy, czy pozwolimy się zniszczyc psychicznie,  zdołować trwale. To, że cierpimy,  padamy,  to normalne,  nikt nie przeżyje życia bez upadku,  ważne jest by po każdym upadku podnosić się gotowym do dalszego życia,  do radości,  ciosów i upadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z powyższym. Wiele najstraszniejszych rzeczy w życiu (choroba, niepełnosprawność) wcale nie jest winą ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, pochopna napisał:

Nie zgodzę się z powyższym. Wiele najstraszniejszych rzeczy w życiu (choroba, niepełnosprawność) wcale nie jest winą ludzi.

ile jeszcze masz projektow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 minut temu, CHaron napisał:

Tylko ktoś kto sięgnął dna ,doceni wszystko po tym jak się od niego odbije.A niepisaną prawdą jest ,że każdy kiedyś był na dnie i wie że to tylko początek zmian na lepsze 😉

ja właśnie sięgam dna i wiem, że już nigdy nie będzie tak jak bym chciała wiem że się nie podniosę, nie odbiję od tego. Tak bym chciała żeby to był początek lepszego ale to jest nie możliwe ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monn
34 minuty temu, Gość gość napisał:

Czemu tak jest... nie mam sił żyć nigdy nie będę już szczęśliwa bo moje życie to dno 

Czemu tak mówisz, co się stało? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, pochopna napisał:

Nie zgodzę się z powyższym. Wiele najstraszniejszych rzeczy w życiu (choroba, niepełnosprawność) wcale nie jest winą ludzi.

Zakładam,  że jesteś dorosła osoba, powinnaś wiedzieć, że życie kończy się śmiercią,  jest nieunikniona, że nie jesteśmy ze stali,  więc szybko się zużywamy, sprawy nieuniknione należy traktować jak nieuniknione a nie z zaskoczeniem. Ludzie ciężko chorzy zmieniają hierarchię wartości,  nie narzekają na chorobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jesteś egocentryczką, to twój główny problem, zmień się a życie będzie lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×