Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Anka90

smartfon jaki polecacie?

Polecane posty

Gość Anka90

hej, jaki smartfon polecacie na wakacje? wybieram sie niedlugo do tajlandii i chce zeby byl na dwie karty i mial wytzrymaly aparat po prostu ;) zeby sie nie zacinal. dzieki za wszelkie info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patricia
9 godzin temu, Gość Anka90 napisał:

hej, jaki smartfon polecacie na wakacje? wybieram sie niedlugo do tajlandii i chce zeby byl na dwie karty i mial wytzrymaly aparat po prostu 😉 zeby sie nie zacinal. dzieki za wszelkie info

Dwie karty na pewno bedziesz miała w meizu i w innych chinskich - tam głownie bym szukała. Aparaty tez maja dobre, wiec powinny się sprawdzic podczas twojego wyjazdu 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusa

LG g4 DUAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

xiaomi a2 lite całkiem niezły i ma system czysty googla, fotki ok porównywalne z telefonami za 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebek
Dnia 29.06.2019 o 00:34, Gość Patricia napisał:

Dwie karty na pewno bedziesz miała w meizu i w innych chinskich - tam głownie bym szukała. Aparaty tez maja dobre, wiec powinny się sprawdzic podczas twojego wyjazdu 😉

W meizu m8 bodajze bedzie, w nizszym m6t też. Nie wiem jak we 'flagowcach', ale mysle ze tez powinny byc, a tam bedziesz miala kozacki aparat. podpytaj w sklepach  elektro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark
22 minuty temu, Gość sebek napisał:

W meizu m8 bodajze bedzie, w nizszym m6t też. Nie wiem jak we 'flagowcach', ale mysle ze tez powinny byc, a tam bedziesz miala kozacki aparat. podpytaj w sklepach  elektro.

W iPhone nie ma wejścia na 2 karty, a najlepszy aparat na rynku ma Huawei 30 pro, z tym, że niebawem skończy mu się wsparcie dla aplikacji Google i FB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sówka
15 godzin temu, Gość Shot in the dark napisał:

W iPhone nie ma wejścia na 2 karty, a najlepszy aparat na rynku ma Huawei 30 pro, z tym, że niebawem skończy mu się wsparcie dla aplikacji Google i FB.

Ale tu była mowa o meizu 🙂 meizu ma dual sim, wysokie parametry aparatu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark
21 minut temu, Gość Sówka napisał:

Ale tu była mowa o meizu 🙂 meizu ma dual sim, wysokie parametry aparatu itp itd.

No nie bardzo.

16 godzin temu, Gość sebek napisał:

W meizu m8 bodajze bedzie, w nizszym m6t też. Nie wiem jak we 'flagowcach', ale mysle ze tez powinny byc, a tam bedziesz miala kozacki aparat. podpytaj w sklepach  elektro.

Flagowce to np. iPhone i Samsung.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naszaa
Dnia 28.06.2019 o 23:25, Gość Ghb napisał:

Redmi 7.

Zgadzam się z przedmócą - Xiaomi redmi note 7 to naprawdę dobry wybór. Jest przede wszytskim tani i niesamowicie wydajny. A w play bez abonamentu kosztuje teraz tylko 898 zł 😮 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narnia

Meizu. Jesli masz wiecej kasy, to 16stka, jesli mniej chcesz przeznaczyc, to np. m8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volle
Dnia 21.07.2019 o 09:41, Gość Narnia napisał:

Meizu. Jesli masz wiecej kasy, to 16stka, jesli mniej chcesz przeznaczyc, to np. m8

X8 powinien dać radę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leor
Dnia 21.07.2019 o 09:41, Gość Narnia napisał:

Meizu. Jesli masz wiecej kasy, to 16stka, jesli mniej chcesz przeznaczyc, to np. m8

Albo poczekac na 17stke, bo premiera b edzie za raptem kilka miesiecy a przez ten czas odlozyc troche kasy, bo smartfon bedzie konkretny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reto
Dnia 28.06.2019 o 15:21, Gość Anka90 napisał:

hej, jaki smartfon polecacie na wakacje? wybieram sie niedlugo do tajlandii i chce zeby byl na dwie karty i mial wytzrymaly aparat po prostu 😉 zeby sie nie zacinal. dzieki za wszelkie info

MEIZU mają dualsimy, x8 powinien już wystarczyć, koło tysiąca powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiaa

Ja bardzo polecam wszlekie smartfony nowej generacji od producenta chińskiego Xiaomi. Ja sama wersję Xiaomi Mi 8 Lite od 4 msc i jestem zachwycona wydajnością tego telefonu, świeną jakością dźwięku nawet na głośnikach. jedynym minusem w wersji Lite jest niestety bateria, ale ja się nie tym nie przejmuje w dobie powerbanków ;D 
A w Play w promocji za jakieś 850 zł do dostania. taniej niż ja w USA kupiłam -.- 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam telefony od Apple i od Sony. Te dwie firmy produkujące elektronikę są według mnie bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 15:29, Prawdomówny napisał:

A ja polecam telefony od Apple i od Sony. Te dwie firmy produkujące elektronikę są według mnie bardzo dobre.

 Nie każdy lubi iphone i nie każdego w ogóle stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, doris9 napisał:

 Nie każdy lubi iphone i nie każdego w ogóle stać.

Ja lubię i mnie stać, jestem właścicielem Iphone 7, kupiłem go w styczniu w tym roku. Dobrze się sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Prawdomówny napisał:

Ja lubię i mnie stać, jestem właścicielem Iphone 7, kupiłem go w styczniu w tym roku. Dobrze się sprawuje.

A gdzie kupowałeś Iphone a ? U nich w autoryzowanym sklepie czy w jakimś innym miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 17:58, doris9 napisał:

 Nie każdy lubi iphone i nie każdego w ogóle stać.

Moim zdaniem jabłko ma dosyć specyficzny system no i generalnie jest mocno hermetyczny. Podobno, albo się człowiek przyzwyczaja i potem nie chce niczego innego albo wręcz przeciwnie 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Tisaneria napisał:

A gdzie kupowałeś Iphone a ? U nich w autoryzowanym sklepie czy w jakimś innym miejscu ?

W Internecie na Allegro za pomiędzy 900zł-1000zł. Pisało tam, że to jest telefon oryginalny, powystawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.05.2021 o 10:16, Prawdomówny napisał:

W Internecie na Allegro za pomiędzy 900zł-1000zł. Pisało tam, że to jest telefon oryginalny, powystawowy.

unikam takich pseudo sklepów. powystawowy? czyli używany nie znanego pochodzenia i jeszcze może bez gwarancji? lepiej kupic w sklepie z pełnym podatkiem a nie jakieś kombinowanie vat-marży

Dnia 30.04.2021 o 20:51, Tisaneria napisał:

Moim zdaniem jabłko ma dosyć specyficzny system no i generalnie jest mocno hermetyczny. Podobno, albo się człowiek przyzwyczaja i potem nie chce niczego innego albo wręcz przeciwnie 😄 

zgadzam się, jeżeli ktoś ma maca w domu to super miec też iphone - system bardzo fajnie współpracuje

Dnia 30.04.2021 o 17:10, Prawdomówny napisał:

a lubię i mnie stać, jestem właścicielem Iphone 7, kupiłem go w styczniu w tym roku. Dobrze się sprawuje.

stać cię? iphone 7 miał premiere ponad 5 lat temu i teraz kosztuje grosze. wolał bym za te pieniadze kupić cos nowego czy nowszego niż starego dziadka z baterią która wytrzymuje 4h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 12:02, doris9 napisał:

Gdzie kupujecie smartfony?

Witaj,

Jeżeli chodzi o elektronikę użytkową to najlepiej kupować ją w sklepach oferujący szeroki wybór, odpowiednie doradztwo oraz dostęp do usług posprzedażowych. Jeżeli planujesz zakup zachęcam do odwiedzenia jednego z naszych sklepów.

Dnia 29.04.2021 o 17:58, doris9 napisał:

 Nie każdy lubi iphone i nie każdego w ogóle stać.

Urządzenia Apple mają swoje grono odbiorców, którzy chwalą sobie stabilność urządzeń oraz ich wysoką jakość. Jeżeli Klientowi bardzo zależy na tej marce możemy zaoferować sprzedaż ratalną.

 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, tymek69 napisał:

stać cię? iphone 7 miał premiere ponad 5 lat temu i teraz kosztuje grosze. wolał bym za te pieniadze kupić cos nowego czy nowszego niż starego dziadka z baterią która wytrzymuje 4h.

Witaj,

Faktycznie za kwotę wydaną na kilkuletniego Iphone można już kupić dużo nowszych sprzęt z ciekawszym designem. Jednak miłośnika Apple ciężko skusić innym urządzeniem, szczególnie z systemem Android ;).

 

22 godziny temu, tymek69 napisał:

unikam takich pseudo sklepów. powystawowy? czyli używany nie znanego pochodzenia i jeszcze może bez gwarancji? lepiej kupic w sklepie z pełnym podatkiem a nie jakieś kombinowanie vat-marży

Bardzo trafne spostrzeżenie! Urządzenia powystawowe kuszą cenami ale często "gwarancja" jest tylko rozruchowa. W przypadku droższych urządzeń jak komputer stacjonarny czy laptop lepiej dopłacić i zyskać pewność otrzymania pełnej gwarancji producenta.

 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy macie w swojej ofercie leasing sprzętu ? Jakie tutaj są warunki itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×