Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fejs

Czy Facebook jest dla patologii?

Polecane posty

Gość Gosc

Dla kazdego. Jesli ktos ustawia sobie "szlachta nie pracuje" to juz podchodzi pod patologie a swego czasu coraz wiecej takich przypadkow na fuckbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dora

Dokładnie, patologii coraz więcej na fejsie, matek spamujacych zdjęciami swoich dzieci ze wszystkich możliwych okazji, wierszyków, tańców co nie jest dobre. Ludzi oznaczajacych się w każdym miejscu jakim się znajdą.

Posiadam konto od kilku lat na fejsie ale myślę o tym aby zniknąć z tego portalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa

A ja jestem wymarłym gatunkiem. Mam 16 lat i nigdy nie miałam oraz mieć raczej nie będę. Kurde jak patrzę na tych moich znajomych którzy gapia się w ten telefon 24/7 to już szkoda gadać. Nie wiem czy kiedyś się lrzekonam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uuu
Przed chwilą, Gość Olaa napisał:

A ja jestem wymarłym gatunkiem. Mam 16 lat i nigdy nie miałam oraz mieć raczej nie będę. Kurde jak patrzę na tych moich znajomych którzy gapia się w ten telefon 24/7 to już szkoda gadać. Nie wiem czy kiedyś się lrzekonam 

Tam już nie ma nic ciekawego, pokazywanie się na silę aby tylko ktokolwiek pozazdroscił a szczerze to nie ma czego. Większość ludzi się osmiesza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 minut temu, Gość Uuu napisał:

Tam już nie ma nic ciekawego, pokazywanie się na silę aby tylko ktokolwiek pozazdroscił a szczerze to nie ma czego. Większość ludzi się osmiesza. 

Ja z fejsa czerpię informacje o tym co się dzieje w mojej okolicy, obserwuje portale, które mnie interesują itd. Dzięki fejsowi wszystko mam w jednym miejscu :-)

Mam też znajomych ale jakoś nie zauważyłam, żeby się ośmieszali. Trzy osoby, których posty mnie wkurzały/ nie interesowały przestałam obserwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttinka

fejs jest darmową reklamą. ja robię torty i ciasta na zamówienie i facebook jest dla mnie świetnym narzędziem promocji. Gdyby nie on  nie mialabym takiego rozgłosu, tyłu klientów i szybkiego kontaktu z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Fejs jest narzędziem. Jak młotek. Młotkiem można wbijać gwoździe lub walnąć się w łeb. Podobnie z fejsem. Można czerpać z niego informaje, mieć szybki kontakt z ludźmi itd a można spamować fotami i obrabiać tyłek znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppo

 

 

 

Fejs jest narzędziem. Jak młotek. Młotkiem można wbijać gwoździe lub walnąć się w łeb. Podobnie z fejsem. Można czerpać z niego informaje, mieć szybki kontakt z ludźmi itd a można spamować fotami i obrabiać tyłek znajomym.

x

 Wlasnie! A co do patologii:  mozna miec na fejsie naukowca z  Harvardu i lejącego  żonę pijaczka na zasiłku. Dla wszystkich jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
51 minut temu, Gość Olaa napisał:

A ja jestem wymarłym gatunkiem. Mam 16 lat i nigdy nie miałam oraz mieć raczej nie będę. Kurde jak patrzę na tych moich znajomych którzy gapia się w ten telefon 24/7 to już szkoda gadać. Nie wiem czy kiedyś się lrzekonam 

No ale siedzisz na kafeterii a tu więcej patologii bo anonimowo można więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaa
17 minut temu, Gość Gość napisał:

No ale siedzisz na kafeterii a tu więcej patologii bo anonimowo można więcej ;)

Hahah w sumie racja. Ale akurat jestem tu pierwszy raz, bo miałam jedno pytanie. Chociaż jak widzę jak ludzie jadą tu po innych to mogę śmiało stwierdzić ze jest to również mój ostatni raz tutaj:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy

Na tym forum to wszytko jest patologia dla patologii i z patologii.... Koszmar jakiś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×