Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iga

Relacja teściowa - mąż - żona - wizyty

Polecane posty

Gość Iga

Mam problem z wizytami teściowej. Nie lubię tej kobiety z wielu względów, wielokrotnie potraktowała mnie źle i przygadywala, ale ja zawsze jestem dla niej upjrzejma choć wiele mnie to kosztuje. Mamy też zupełnie odmienne charaktery. Niestety od kiedy urodziłam jej wnuka to ma tzw. sraczke i chciałaby żebym przychodzila  z dzieckiem do niej albo ona by chciala do nas wpadać. (wcześniej widywalismy się tylko na święta) Ponieważ nie potrafię słuchać jej komentarzy, zwłaszcza gdy jestem z nią sam na sam potrafi byc naprawdę nieprzyjemna ale udaje że nic takiego nie mówi,to powiedziałam mężowi, że tesciowa może przychodzic do nas ale tylko gdy będzie mój mąż w domu. Czyli albo po południu gdy wróci z pracy, albo w weekend. Ale mąż odmówił. Nie przepada za własną matką ale zwala na mnie że mam się z nią sama uzerac gdy on jest w pracy. Szczerze mówiąc to myślę że powinnam w takim razie olać to całkiem i w ogóle się z nią nie widywac,bo w końcu to nie moja matka. No ale nie wiem sama. Poradźcie albo pocieszcie trochę... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie widuje teściowej bez męża. Raz na 2 mies te 3 godziny wytrzymam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Co to znaczy że on odmówił? 😄 przegubyprzecież nie jest twoim panem a jak go nie ma w domu to co on właściwie ma do gadania? Teściowej nie odwiedzasz, jak dzwoni z pytaniem czy może przyjść mów, że właśnie idziesz spać bo dziecko ma drzemke i tak do skutku aż się znudzi. Jak jest z tych co się nie zapowiadaja to nie otwierasz albo wyjdz na spacer. Jak pocaluje kilkanascie razy klamke to jej się znudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Dziękuję dziewczyny, chyba tak zrobię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Jeśli ona taka wredna, a mąż nie ma potrzeby kontaktu to nad czym się zastanawiać :)? Olej babiszona. Będzie spokój. A zawsze jest szansa, że babcia sprawę przemysli i się zmieni. Jak nie to nie wypierdala:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×