Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak pobudzić laktacje w drugiej piersi?

Polecane posty

Gość Gość

Jestem 2 tygodnie po porodzie. Od samego początku mam problem z laktacją w lewej piersi. Z prawej mleko leci jak z kranu a z prawej ledwo ledwo. Chciałabym żeby pokarmu było dużo w obu piersiach. Jak rozkręcić laktacje także w drugiej piersi ? Czy to w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Trzeba przystawiac dziecko. Mysle ze nie ma innej rady. U mnie tez zawsze w jednej piersi bylo mniej mleka ale bylo. 

Moja kolezanka zawsze karmila z jednej i po zakonczeniu karmienia miala asymetryczne piersi ( nie wiem czy jej takie zostaly czy potem to sie wyrownalo ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Przystawiac raz do jednej raz do drugiej. Ale może masz mleko tylko kanalik przytkany. To wtedy odciahnij sama bo później możesz mieć zastój. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Ta jak dziewczyny radzą- karmić naprzemiennie raz jedną, raz drugą piersią. Możesz też próbować odciągać pokarm laktatorem jeśli dziecko póki co mało ssie z drugiej piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kola

Przystawiaj, Przystawiaj, Przystawiaj. Do tej słabszej piersi. Ty nie rozkręci sz w niej laktacji. Może to zrobić tylko dziecko. Każde karmienie zaczynaj od tej słabszej piersi. Gdy dziecko zacznie się niecierpliwic podawaj mu pełną pierś. Gdy jyz bedzie najedzone, znowu przyloz do piersi która nie daje rady. Niech dziecko stymuluje ja również między posiłkami. U mnie też nie było symetrycznie. W jednej piersi mleka było zawsze dużo mniej. Jej gruczoły były jakby niedorozwiniete. Co ciekawe z drugim dzieckiem było odwrotnie i to druga pierś słabiej się napelniala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graża

poproś męża żeby pociągnął ma silniejsze płuca niż dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×