Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Emil

Która kobieta bardziej Wam się podoba:)?

Polecane posty

Gość Emil

Pytanie kieruję do kobiet i do facetów. Zdjęć wstawić nie mogę, ale opis jest szczery. Temat wynika z mojej ciekawości. Poznałem te 2 dziewczyny w tamtym roku, z żadną nie byłem i żadnej nie oceniam jako "gorszej". Od jakiegoś czasu obydwie do mnie piszą, głupio spotykać się z obydwoma, narazie obydwie to kumpele a ja jestem rozdwojony, bo obydwie mają w sobie "coś" 

Kobieta 1- filigranowa ok 165 cm, wlosy coś w odcieniu bordu, ale nie znam się jaki to kolor, do ramion. Gładka cera. Mały biust. Szczupła, ale ma mały brzuszek i chyba się garbi.Wrażliwa, zabawna, z zawodu nauczycielka. Rodzinna. Ma 33 lata. Mieszka na wsi, wydaje się zaradna, wszędzie jej pełno, moja mama pewnie powiedziałaby "gospodarna". Sama zarabia mało, mówiła mi że 2 tys a już ma dosyć dorabiania korkami. Jednak mam wrażenie, że ona szuka bogatego faceta, bardzo zwraca uwage na samochód, na to jak kto mieszka. No chyba że to tylko moje wrazenie, ale odniosłem je już kilka razy. Lubi być chwalona, niepotrzebnie porównuje się do innych. Czasami jest dziecinna, ale sprawia wrażenie dobrego, ciepłego człowieka. Jest to tym bardziej dziwne bo to taki anioł co szpilę nagle wbije. Gadamy gadamy jest super a ona nagle mnie wypytuje ile mam kasy albo gdzie będę mieszkać jak kiedyś wezme ślub. 

Kobieta 2 - szczupła, wysoka, włosy brąz (chyba jasny brąz), spory biust. Twarz ładna, ale ma jakieś ślady po trądziku na dekolcie. Pracuje w korpo. Nie jest jakoś wyrywnie rodzinna, ale ma dobre relacje z najbliższymi. Nie wiem jakiego faceta szuka, ale jest za równouprawnieniem, zarabia 2 razy więcej od pierwszej. Bywa wrażliwa, ale jest też uparta. Mieszka w mieście. Ma 28 lat. Napewno nie chciałaby mieszkać u faceta czy z tesciami. Chce mieć swoje mieszkanie i już czyni jakieś kroki w tym kierunku. Mam wrażenie, że nie da wejść sobie na głowę, jest tajemnicza, czasami tak szczera, że odsuwa swoim zachowaniem od siebie ludzi. Mówi, że woli żyć w ten sposób niż pod czyjąś komende.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli to są kumpele, to poszukaj trzeciej, a te dwie olej. Jeśli jednak chcesz wybrać pomiędzy nimi, to odpowiedz sobie na pytanie, czego oczekujesz od kobiety jako partnerki życiowej. Nauczycielka wcale nie jest taka gospodarna jak się wydaje, skoro szuka kasiastego partnera. Podejrzewam, że urodzi jedno dziecko i nie będzie chciała dłuuuugo wrócić do pracy. Ciężko jest stwierdzić, czy na ile ona jest gotowa zająć się na w 100% domem, dziećmi i mężem. Pozory mogą mylić. Pani z korpo to realistka. Będzie dążyła do tego, aby dbać o dom  i ewentualne dzieci wspólnie ze swoją drugą połówką. Obie o mocnej osobowości, z tym, że jedna będzie oczekiwać od ciebie głównie kasy, a druga partnerstwa w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimis

Bierz druga, przynajmniej ma jakies ambicje i nie bedzie siedziec w domu a Tobie kazac zapieprzac na dwa etaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Nie jestem za taką oceną wogole, ale jakbyś mi powiedział jako np mój kumpel, że znasz takie 2 dziewczyny i że np one będą na wspólnej imprezie to chciałbym poznać kobietę nr 2. Może byloby warto a  może nie, tego nie wiem. Wiem jednak, że nie kręcą mnie matartialistki, ani tym bardziej garbate nauczycielki bez biustu ciekawe tego co mam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

*materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Emil napisał:

Pytanie kieruję do kobiet i do facetów. Zdjęć wstawić nie mogę, ale opis jest szczery. Temat wynika z mojej ciekawości. Poznałem te 2 dziewczyny w tamtym roku, z żadną nie byłem i żadnej nie oceniam jako "gorszej". Od jakiegoś czasu obydwie do mnie piszą, głupio spotykać się z obydwoma, narazie obydwie to kumpele a ja jestem rozdwojony, bo obydwie mają w sobie "coś" 

Kobieta 1- filigranowa ok 165 cm, wlosy coś w odcieniu bordu, ale nie znam się jaki to kolor, do ramion. Gładka cera. Mały biust. Szczupła, ale ma mały brzuszek i chyba się garbi.Wrażliwa, zabawna, z zawodu nauczycielka. Rodzinna. Ma 33 lata. Mieszka na wsi, wydaje się zaradna, wszędzie jej pełno, moja mama pewnie powiedziałaby "gospodarna". Sama zarabia mało, mówiła mi że 2 tys a już ma dosyć dorabiania korkami. Jednak mam wrażenie, że ona szuka bogatego faceta, bardzo zwraca uwage na samochód, na to jak kto mieszka. No chyba że to tylko moje wrazenie, ale odniosłem je już kilka razy. Lubi być chwalona, niepotrzebnie porównuje się do innych. Czasami jest dziecinna, ale sprawia wrażenie dobrego, ciepłego człowieka. Jest to tym bardziej dziwne bo to taki anioł co szpilę nagle wbije. Gadamy gadamy jest super a ona nagle mnie wypytuje ile mam kasy albo gdzie będę mieszkać jak kiedyś wezme ślub. 

Kobieta 2 - szczupła, wysoka, włosy brąz (chyba jasny brąz), spory biust. Twarz ładna, ale ma jakieś ślady po trądziku na dekolcie. Pracuje w korpo. Nie jest jakoś wyrywnie rodzinna, ale ma dobre relacje z najbliższymi. Nie wiem jakiego faceta szuka, ale jest za równouprawnieniem, zarabia 2 razy więcej od pierwszej. Bywa wrażliwa, ale jest też uparta. Mieszka w mieście. Ma 28 lat. Napewno nie chciałaby mieszkać u faceta czy z tesciami. Chce mieć swoje mieszkanie i już czyni jakieś kroki w tym kierunku. Mam wrażenie, że nie da wejść sobie na głowę, jest tajemnicza, czasami tak szczera, że odsuwa swoim zachowaniem od siebie ludzi. Mówi, że woli żyć w ten sposób niż pod czyjąś komende.

ta nauczycielka czego uczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychofan

Nauczycielki sa ciezkie w obejsciu, chyba, ze ta to z wielkiego powolania... Lubia wiecznie pouczac innych, nie cierpia nie miec racji, nawet jak wiesz lepiej bedzie ci wciskala, ze nie wiesz. Ogolnie maja cos z glowa i sa okropnymi tesciowymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pococito

Zdecydowanie 2. Mniejsza z wyglądem ale charakter ta pierwsza ma paskudny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psotka

To zależy jakim mężczyzną jesteś. Jeżeli kimś kto nie ma zbyt wielkich wymagań co to kobiet i zadowoli bo jak będzie obiad na stole to wybierz pierwszą. Jeżeli jesteś facetem, który nie boi się pewnej siebie kobiety, jest w stanie być dla niej partnerem to wybierz druga. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli marzysz o zalozeniu rodziny, dzieciach i domowych obiadkach to nr 1. I nie ma co krytykowac dziewczyny za zwykle pytanie. Przeciez jeszcze nie sa para, pytala kumpla.

A jesli nie chcesz rodziny a luzny, partnerski zwiazek to nr 2. Ona raczej nie da sie szybko zagonic w pieluchy ani pilnowac domowego ogniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bierz drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
7 minut temu, używammózgu napisał:

Moze zbyt ostro opisales te pierwsza? A z twarzy ktora ladniejsza?

Starałem się szczerze a nie ostro. Pierwsza ma ładna cerę i ładniejszy nos, nie maluje się. Druga ma ładniejsze oczy i ładniejsze duże usta, maluję się. Ogólnie ładniejszą twarz ma 2 ale na zdjęciach czasami 1 wychodzi lepiej, nie wiem dlaczego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil
5 minut temu, używammózgu napisał:

Jesli marzysz o zalozeniu rodziny, dzieciach i domowych obiadkach to nr 1. I nie ma co krytykowac dziewczyny za zwykle pytanie. Przeciez jeszcze nie sa para, pytala kumpla.

A jesli nie chcesz rodziny a luzny, partnerski zwiazek to nr 2. Ona raczej nie da sie szybko zagonic w pieluchy ani pilnowac domowego ogniska.

Obydwie chcą dzieci, z tym że 1 mówi coś w stylu "chce, ale nie wiem, czy będę miała bo mam małe problemy, najwyżej będę miała później w wieku około 35-40lat" a 2 mówi "chce za 2-3 lata jak ogarnę się zawodowo, później nie ma opcji, nie chce ryzykować wiekiem i rodzić chorego dziecka, najwyżej nie będę wogole miała jak do 32 lat się nie uda". Narazie to kolezanki więc co mnie obchodzi kwestia ich podejścia do dzieci, ale dzieci chciałbym owszem mieć jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie się ta pierwsza podoba. Jest urocza i kobieca a ta druga to taki rygorystyczny babochłop w charakterze i wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Z daleka od nauczycielek - jeszcze mam żonę nauczycielkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyr
6 godzin temu, Gość gość napisał:

Mnie się ta pierwsza podoba. Jest urocza i kobieca a ta druga to taki rygorystyczny babochłop w charakterze i wyglądzie.

Hahhaha, a co jest takiego w niej uroczego? Brak biustu, garbienie, czy fakt, że szuka sponsora:)? A może jest urocza dlatego, że ma problemy z płodnością:)? Osobiście wolę nr 2, nie boję się silnych kobiet. PS.Jesli dla ciebie wysoka, szczupła i zarabiajaca dziewczyna to babochłop - współczuję, serio, współczuję, masz widocznie duże kompleksy:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janek

Zgadzam się z tobą Dyr. Jak ktoś tu wybiera "Panią" nauczycielkę chętną na dojenie z kasy, która nawet "nie wygląda" to musi naprawdę mieć krzywo pod sufitem. Hahhaha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biorę 2

2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
10 godzin temu, Gość Emil napisał:

Pytanie kieruję do kobiet i do facetów. Zdjęć wstawić nie mogę, ale opis jest szczery. Temat wynika z mojej ciekawości. Poznałem te 2 dziewczyny w tamtym roku, z żadną nie byłem i żadnej nie oceniam jako "gorszej". Od jakiegoś czasu obydwie do mnie piszą, głupio spotykać się z obydwoma, narazie obydwie to kumpele a ja jestem rozdwojony, bo obydwie mają w sobie "coś" 

Kobieta 1- filigranowa ok 165 cm, wlosy coś w odcieniu bordu, ale nie znam się jaki to kolor, do ramion. Gładka cera. Mały biust. Szczupła, ale ma mały brzuszek i chyba się garbi.Wrażliwa, zabawna, z zawodu nauczycielka. Rodzinna. Ma 33 lata. Mieszka na wsi, wydaje się zaradna, wszędzie jej pełno, moja mama pewnie powiedziałaby "gospodarna". Sama zarabia mało, mówiła mi że 2 tys a już ma dosyć dorabiania korkami. Jednak mam wrażenie, że ona szuka bogatego faceta, bardzo zwraca uwage na samochód, na to jak kto mieszka. No chyba że to tylko moje wrazenie, ale odniosłem je już kilka razy. Lubi być chwalona, niepotrzebnie porównuje się do innych. Czasami jest dziecinna, ale sprawia wrażenie dobrego, ciepłego człowieka. Jest to tym bardziej dziwne bo to taki anioł co szpilę nagle wbije. Gadamy gadamy jest super a ona nagle mnie wypytuje ile mam kasy albo gdzie będę mieszkać jak kiedyś wezme ślub. 

Kobieta 2 - szczupła, wysoka, włosy brąz (chyba jasny brąz), spory biust. Twarz ładna, ale ma jakieś ślady po trądziku na dekolcie. Pracuje w korpo. Nie jest jakoś wyrywnie rodzinna, ale ma dobre relacje z najbliższymi. Nie wiem jakiego faceta szuka, ale jest za równouprawnieniem, zarabia 2 razy więcej od pierwszej. Bywa wrażliwa, ale jest też uparta. Mieszka w mieście. Ma 28 lat. Napewno nie chciałaby mieszkać u faceta czy z tesciami. Chce mieć swoje mieszkanie i już czyni jakieś kroki w tym kierunku. Mam wrażenie, że nie da wejść sobie na głowę, jest tajemnicza, czasami tak szczera, że odsuwa swoim zachowaniem od siebie ludzi. Mówi, że woli żyć w ten sposób niż pod czyjąś komende.

Mysle, ze ta 2ga jest ciekawsza, pierwsza to taka typowa wsiowa baba., ktora sciagnie cie na dół. Z druga bedzie ci lzej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc

lepsza ta druga, pierwsza chce sie szybko ochajtac i rozmnozyc, bedzie zakochana w dzieciach ale i moze zrobic jakis skok w bok.Ta druga wydaje sie byc inteligentna i bardziej uczuciowa, nie wezmie faceta bez milosci tylko po to zeby miec dzieci bo zegar tyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×