Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnulkaCiapulka

Mój mąż to erotoman i mam dość jego zalotów

Polecane posty

Gość AnulkaCiapulka

Mamy dwoje dzieci 3 lata i 1,5 roku. Mam fajnego męża, jest sympatyczny, przystojny, prowadzi firmę. Dobrze nam się razem żyje z jednym wyjątkiem. On ciągle mnie oblapia, jak idę spokojnie to klepie mnie w tyłek, jak leżymy to dotyka moich piersi i się przytula. Nie mam zupełnie ochoty na seks, brzydzi mnie jego dotyk, z trudem się zmuszam raz na miesiąc a on i tak narzeka. Nie mogę mu poza tym nic zarzucić, dba o rodzinę jak może ale nie lubię jak mnie dotyka. Jak wy sobie radzicie z takimi zalotami swoich mężów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jzcs

Też tak mam, wkurza mnie to już. Każdy dotyk ma podtekst sexualny. W dodatku czasem niezbyt wyszukany, co mnie dodatkowo zniechęca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dlaczego cię brzydzi?ja nie muszę się zmuszać bo uwielbiam seks i mężowi nigdy nie odmawiam.Moze warto iść do seksuologa jeżeli nie masz ochoty bo twój mąż w koncu znajdzie taka która mu nie odmówi i nie będzie się zmuszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnulkaCiapulka

Ale czemu mam się zmuszać? Prowadzę mu dom, wychowuję mu dzieci, nie jestem prostytutką żeby mu jeszcze dupy dawaj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

chuuj nie żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

To mu powiedz, żeby poszedł do prostytutek, jeśli ty nie chcesz zaspokoić jego potrzeby seksu.

Oo, idealny temat dla największej cio. ty z tego forum ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Oo, idealny temat dla największej cio. ty z tego forum ❤️

👆👆👆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość AnulkaCiapulka napisał:

Mamy dwoje dzieci 3 lata i 1,5 roku. Mam fajnego męża, jest sympatyczny, przystojny, prowadzi firmę. Dobrze nam się razem żyje z jednym wyjątkiem. On ciągle mnie oblapia, jak idę spokojnie to klepie mnie w tyłek, jak leżymy to dotyka moich piersi i się przytula. Nie mam zupełnie ochoty na seks, brzydzi mnie jego dotyk, z trudem się zmuszam raz na miesiąc a on i tak narzeka. Nie mogę mu poza tym nic zarzucić, dba o rodzinę jak może ale nie lubię jak mnie dotyka. Jak wy sobie radzicie z takimi zalotami swoich mężów? 

Jest tylko jedno wyjście - ROZWÓD. W dodatku z twojej winy, gdyż nie rozumiesz co to jest małżeństwo i do tego nie dorosłaś. Powód zawarcia małżeństwa - biała ...enka, czy wszystkie koleżanki maja mężów a ja nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onaaass

Ja współczuje Twojemu mezowi. My jesteśmy razem 11 lat i nigdy, powtarzam NIGDY, nie odmówiłam mu sexu. A u nas jest inaczej, za dnia marudzi, pyskuje mi, kłócimy się o byle ..., lubi wypominać i się wywyższać tak ze zastanawiam się po co mi to wszystko. Ale w łóżku.... zawsze dba o mnie i to mega. Chce mojej przyjemności. Jest taki mną zainteresowany, kochany, czuły, No szaleje za mną a ja za nim. Masakra 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×