Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość ja

Właśnie dowiedziałam się że jestem w ciąży. 37-39 tydzień

Polecane posty

Gość Bbxbxbx
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Ten temat uświadomił mi, jak głupie i naiwne istoty tu przesiadują. Wam każdy kit można wcisnąć. Ko ko ko....pa kurki. 

Niekoniecznie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 godzin temu, Gość Gość napisał:

Ten temat uświadomił mi, jak głupie i naiwne istoty tu przesiadują. Wam każdy kit można wcisnąć. Ko ko ko....pa kurki. 

Oj jak mało jeszcze wiesz...ale uczyć się, uczyć się dziecko a nie po parkach się szlajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
12 godzin temu, Lampka napisał:

Gratuluję ,ile waży mały/mała i jak przyjął to mąż?

Dziękuję.  To dziewczynka waży 3.6 kg. Mąż nadal nie może chyba w to uwierzyć.  Ja też.  Kilka razy pytał się czy na pewno już rodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mike

To dosyć wczesnie :)

bit.ly/2xNnQ9C zobacz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość ja napisał:

Dziękuję.  To dziewczynka waży 3.6 kg. Mąż nadal nie może chyba w to uwierzyć.  Ja też.  Kilka razy pytał się czy na pewno już rodze

To pieknie wazy.  Mieliscie niesamowita niespodzianke.  Rodzenstwo napewno sie cieszy.  A jak Ty sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cb56

Gratulacje! Fakt, będzie ciężko, ale z drugiej strony - może tak miało być? Zdrowia dla Ciebie i malutkiej. Potrzebujecie siły i czasu, by sobie to wszystko poukładać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juliio

Udalo sie zorganizowac wyprawke? Troche szkoda ze becikowe przepadnie bo pozno ciaza wykryta tak bys miala na pierwsze podstawowe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 2.07.2019 o 14:40, Gość Gość ja napisał:

Bylam u lekarza w sprawie braku krwawienia nie było badania. Ruchy dziecka zaczęłam zauważać dopiero teraz wcześniej nie zwracała m na to uwagi zwłaszcza że mam wieczne problemy z jelitami. No i nawet nie przypuszczałam że to może być ciąża przecież stosowałam anyykoncepcje uznawana za pewną.  Nawet specjalnie zdecydowałam się na wkładkę żeby przypadkiem nie zapomnieć tabletki.  Mam jeszcze małe dzieci 4 i 2 lata. Mężowi jeszcze nie powiedziałam nie wiem nawet jak.  Położna z którą rozmawiałam w przychodni stwierdziła ze w jej 40 letniej karierze to drugi taki przypadek.  

Tylko, że dziecko się rusza i to po prostu widać. Dziecko zmienia pozycję i brzuch przez to potrafi mieć wybrzuszenia w różnych miejscach. Po prostu to zlałaś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

jak na mój gust to trochę nierealne, ale cóż życie.  ale jak pomyśleć to owszem tak do 4-5 miesiąca to może bym przełkneła, lecz to praktycznie sama końcówka ? więc albo prowo albo gratki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanan

nie wiem czy akurat autorka napisała prawdę, ale też ogladałam w TLC-czy podobnie, poród z zaskoczenia, i tam te kobiety to wcale nie patologie były, nawet nie otyłe niektóre szczupłe, i o ciązy dopiero dowiadywały sie dopiero na porodówce jak rodziły, wiele z nich miało róznego rodzaju dolegliwości zoładkowe jelitowe , niektóre wczesniekj miały nieregularne miesiączki ale wiele z nich miały cały czas okres moze mniejszy niz zazwyczaj ale miały regularne plamienia co brały za okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 4

Ja też oglądałam ten program na TLC.  Widziałam też keidyś w "Uwadze" totalną patolę, która po prostu myślała, że kupę jej się chce i dziecko wylądowało w wiadrze. Tylko niech mi ktoś powie jakim cudem te dzieci rodzą się w większości zdrowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość gość 4 napisał:

Ja też oglądałam ten program na TLC.  Widziałam też keidyś w "Uwadze" totalną patolę, która po prostu myślała, że kupę jej się chce i dziecko wylądowało w wiadrze. Tylko niech mi ktoś powie jakim cudem te dzieci rodzą się w większości zdrowe?

Poniewaz calej reszcie wmowiona, ze ciaza to choroba i trzeba brac na nia lekarstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mii3
53 minuty temu, Gość gosc napisał:

Poniewaz calej reszcie wmowiona, ze ciaza to choroba i trzeba brac na nia lekarstwa.

Czasem trzeba. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 godzin temu, Gość Mii3 napisał:

Czasem trzeba. 

Czasem tak, ale wszyscy biora, a nie tylko te co potrzebuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość ja
Dnia 13.07.2019 o 07:04, Gość Gosc napisał:

To pieknie wazy.  Mieliscie niesamowita niespodzianke.  Rodzenstwo napewno sie cieszy.  A jak Ty sie czujesz?

Szczerze mówiąc to jestem jeszcze w szoku pomimo że dzisisj wychodze do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 godziny temu, Gość Gość ja napisał:

Szczerze mówiąc to jestem jeszcze w szoku pomimo że dzisisj wychodze do domu

To jest wieeeelka niespodzianka wiec troche zajmie.  Nawazniejsze, ze coreczka zdrowa.  Macie juz imie?  Jak rodzenstwo to przyjelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×