Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama___

Prezent na urodziny dla trzylatki

Polecane posty

Gość mama___

Cześć! 

Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent dla trzylatki. Może to być nawet coś prostego, co daje dzieciom radość. 

Na pewno kupię jej ze dwie książeczki, bo zawsze sobie czytamy. Lego duplo już ma, ciastolinę też, kuchenkę do gotowania też. Ulubione książeczki to Kicia Kocia i Tupcio Chrupcio i na Ulicy Czereśniowej (może macie jakieś inne podobne dziecięce książeczki).

Chciałabym, by to było coś zupełnie innego, niż do tej pory. Moja córka ma dużo rzeczy, bo ma babcie, które ją obdarowują aż za bardzo (tak na marginesie nie podoba mi się to, że pewnie urodziny to będzie festiwal prezentów od babć - wolę, by dziecko dostało mniej rzeczy, ale by nauczyło się to doceniać.. ale staram się jakoś nad tym pracować).

Może Wy macie jakieś pomysły na jakiś prezent, który zaciekawi dziecko (oprócz roweru i hulajnogi)?

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 minut temu, Gość mama___ napisał:

Cześć! 

Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na prezent dla trzylatki. Może to być nawet coś prostego, co daje dzieciom radość. 

Na pewno kupię jej ze dwie książeczki, bo zawsze sobie czytamy. Lego duplo już ma, ciastolinę też, kuchenkę do gotowania też. Ulubione książeczki to Kicia Kocia i Tupcio Chrupcio i na Ulicy Czereśniowej (może macie jakieś inne podobne dziecięce książeczki).

Chciałabym, by to było coś zupełnie innego, niż do tej pory. Moja córka ma dużo rzeczy, bo ma babcie, które ją obdarowują aż za bardzo (tak na marginesie nie podoba mi się to, że pewnie urodziny to będzie festiwal prezentów od babć - wolę, by dziecko dostało mniej rzeczy, ale by nauczyło się to doceniać.. ale staram się jakoś nad tym pracować).

Może Wy macie jakieś pomysły na jakiś prezent, który zaciekawi dziecko (oprócz roweru i hulajnogi)?

 

 

 

Moja ma 3 lata. Z Lego Duplo cieszy sie chyba najbardziej, uwielbia Psi Patrol, nie wiem, moze ona tez? Szaleje na punkcie tych pieskow, sa rozne gadzety, figurki, kosmetyki, zabawki, ubrania. Moze jakas inna bajka jej wpadla w oko? Spytaj

Moja uwielbia rowerek biegowy i hulajnoge, skacze na trampolinie w ogrodzie. 

Bardzo lubi ciastoline i piasek kinetyczny, to Hit, polecam.

Ale Lego to lego.. Mozesz jej kupic, przeciez sa rozne zestawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

U mnie lego duplo to też hit. Szczególnie wszelkie farmy, konie, minnie mouse albo ksiezniczki.

Moja uwielbia lalki albo zwierzątka które może czesac I przypinac im spineczki. Wózek dla lalek gdzie wozi swoje miski , akcesoria ksiezniczki , jakieś korony itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Z serii o Kici Koci wyszly bodaj dwie ksiazeczki z okienkami, mala je ma? Bardzo fajna rodzina i Gdzie jest szczurek czy jakos tak. Moja trzylatka tez przepada za ta seria a te ksiazeczki sa jej uzupelnieniem. 

Jak czytam tu o ciastolinie, lego, piasku kinetycznym to zazdroszcze dzieci. Moja by tylko biegala, chwili nie usiedzi, no chyba, ze akurat ma ochote na ksiazeczke. Sa tez takie ksiazeczki gdzie z bokubsie dusi na odpowiednie okienka a lektor czyta bajke. To tez moze sie spodobac. Ksiazki zawsze sa najlepszymi prezentami. Ewentualnie, jak lubi Psi patrol, skad ja to znam, to mozesz jej kupic jakas ...enke lub komplecik z pieskami, najczesciej jest na nich Sky. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Duplo w każdej ilości 

Ksiazki

Domek dla lalek

Bilety do teatru dla dzieci

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

kup jakąś maskotk,ę z marketu typu pepco i tyle. jeszcze się wykosztujesz dla niej w wieku nastoletnim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×