Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lili123321

Czy jest szansa na ciążę?

Polecane posty

Gość Lili123321

Mam średnio regularne cykle dnia 17 maja dostałam miesięczke i trwała 5 dni, następną dostałam 15 czerwca i trwała 5 dni, w szóstym dniu tylko krew ze slzuem. 19 czerwca odbyłam stosubek bez zabezpieczenia. Czy jest szansa na ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka

Jak najbardziej. Ehh...na litość boską, jak można się nie zabezpieczać?! Czy cykle są regluarne czy nie, czy jest stwierdzona bezpłodność czy też nie, zawsze trzeba się zabezpieczać! Ciąża to jedno ale jakieś choróbsko to drugie. Chwila zapomnienia i lata cierpienia. Wszystko trzeba robić z głową.

Najlepiej zrób test, lub szczegółowe badania u lekarza i porozmawiaj z lekarzem. O czym? O cyklach, które trzeba uregulować, o antykoncepcji. Nie wiesz czy to stres, hormony czy jakaś choroba. Poza tym dobierze Ci odpowiednią antykoncepcję (najlepiej hormonalną na podstawie uprzednio wykonanych badań poziomu hormonów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma tak samo jak ty tego samego dnia miałam okres 15 czerwca też się kochałam bez zapiecznia 14 raz z mężem ciekawe czy mogę być ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata

Zacznij monitorować dni płodne bo takie wróżenie z kalendarzyka to przeżytek. Ja używam testera owulacji ze śliny afrodyta. Polecam bo jest tani i szybki w użyciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka33

A słyszałaś może o komputerach cyklu ?  U mnie sprawdza się MyWay. Jak jest seks bez zabezpieczenia to jest szansa na ciąże, ale pod warunkiem, że masz płodne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×