Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość serduszko

pytanie o krokomierz

Polecane posty

Gość serduszko

Dziewczyny, doradzcie mi w spraie krokomierz, bo jestem zielona. Chodzi mi o taki krokomierz noszony na rece. chciałabym taki zakupic, ale nie wiem, czy on musi byc w jakims kontakcie z telefonem? Prez aplikacje np? Czy może istniec jako samodzielny krokomierz, czy musi byc powiazany ze smartfonem? bo ja chciałabym taki zwyczajny, gdzie  w  ogole z telefonem nie ma nic wspolnego? są takie? Dziek za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Są normalne krokomierze, do kupienia w sklepach sportowych. Nie doradzę , bo nie miałam.

Są jeszcze tzw. opaski, bardziej lub mniej rozbudowane. Mam mi band 3 i on właśnie pokazuje kroki. Oprócz tego to zegarek, rejestruje również czas ćwiczeń i spalone kalorie. Jest do niego aplikacja na smartfon, przesyłasz dane, które potem są przez aplikację gromadzone i analizowane. Kroki są widoczne również bez użycia telefonu.

Jednak raczej szkoda pieniędzy na cos takiego, jeżeli zależy ci tylko na liczeniu kroków. W decathlonie najtańszy krokomierz kosztuje 29,99 zł, sa również droższe. Musiałabyś poczytać czym się różnią.

Mam nadzieję, ze choć trochę rozjaśniłam ci sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×