Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dziecko nie chce jeść mleka modyfikowanego

Polecane posty

Gość anuleczka1111

W szpitalu jedynie powiedziano mi, abym jak najczęściej przystawiała dziecko do piersi i praktycznie to wszystko:(ale u mnie to nie działa:(i dosłownie nie wiem, co mam robić:(moja położna jest teraz na urlopie, a chciałabym już coś podziałać:(znacie może jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motyka

A u nas dzidzius mial straszne kolki. Lekarz nam polecil mleko BebilonProExpert. Stosujemy i jestesmy bardzo zadowoleni a dziszius sie juz bolacym brzuszkiem nie meczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztowak
Dnia 31.08.2019 o 12:25, Gość Motyka napisał:

A u nas dzidzius mial straszne kolki. Lekarz nam polecil mleko BebilonProExpert. Stosujemy i jestesmy bardzo zadowoleni a dziszius sie juz bolacym brzuszkiem nie meczy

A gdzie kupujecie to mleko Bebilon? Chciałabym właśnie to melko podawać synkowi ale  może macie jakąś opcję zamawiania on line ze sprawdzonego źródła. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłolog
Dnia 2.09.2019 o 22:49, Gość sztowak napisał:

A gdzie kupujecie to mleko Bebilon? Chciałabym właśnie to melko podawać synkowi ale  może macie jakąś opcję zamawiania on line ze sprawdzonego źródła. 

Najlepiej jak coś zamów sobie na doz apteka. Wysyłka kosztuje grosze, a paczka przyjeżdża bardzo szybko. Maja Bebilon w wielu opcjach, więc na pewno znajdziesz tą którą podajecie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×