Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

W jakich aptekach najczesciej robicie zakupy? /Warszawa

Polecane posty

Gość Basia

Zastanawia mnie, czy tak jak w przypadku drogerii z kolorówką większośc kobiet ma swoja ulubiona, to apteke tez macie ulubiona? dla mnie pod względem pielegnacyjnym, apteki bija dorogerie na glowe. 

Wiec jak jest, zwracacie uwage gdzie robicie apteczne zakupy? Moja ulubiona np jest apteka od serca, nigdy sie nie nacielam cenowo 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

ja nie robie zakup w aptece, chyba ze cos na recepte, to nie ma wyboru 😄 obojetne mi jaka apteka, tam gdzie najblizej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

juz dawno porzucilam drogerie na rzecz aptek. Szczerze mowiac nie zwracam za bardzo uwagi na to gdzie, ale moja ulubiona i tak jest tez wlanie apteka od serca... jak mam po drodze to super 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia P

o prosze, apteke od serca akurat mam pod domkiem 🙂 bardzo lubie, bo ceny nizsze niz u konkurencji i zawsze wszystko dostepne. Wcześniej tez nie zwazalam na to gdzie kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria

Taaak, najczesciej tez w aptece od serca, choc wcale tak blisko nie mam. Na szczescie jest obok mamy, wiec od razu jak odwiedzam, to sobie wpadne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baśka
Dnia 8.08.2019 o 12:36, Gość daria napisał:

Taaak, najczesciej tez w aptece od serca, choc wcale tak blisko nie mam. Na szczescie jest obok mamy, wiec od razu jak odwiedzam, to sobie wpadne 🙂

A ja akurat mieszkam zaraz przy Aptece na Bemowie na Wrocławskiej. Maaatko, ile razy mnie uratowała to szok 🙂 Ceny konkurencyjne, duży wybór też zamienników leków, ogólnie z czystym sumieniem polecam i pozdrawiam jeśli przeczyta to ktoś pracujący właśnie w Aptece od Serca, uwieeelbiam Was 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Różnie, ale tak jak sporo osób mogę polecić Aptekę od Serca. Wydaję mi się że najczęściej wybieram właśnie nią bo mieszkam akurat niedaleko. Ceny bardzo w porządku. Nie ma kłopotów żadnych jeśli chodzi o pomoc w dobraniu leków. Ceny w porządku, Panie chętnie doradzają tańsze zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bry

Ja jak i moja mama kupujemy przez neta w Doz, maja super oferty, nie tylko leków ale i kosmetyków. Szybko i przyjemnie no i mozna poczytać o każdym produkcie nie sterczac w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia

Ja kupuję w Apteka od Serca. Zawsze jest to czego trzeba i to w korzystnych cenach. Poza tym personel jest bardzo miły polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×