Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mona

problemy z niepłodnościa a starania o dziecko

Polecane posty

Gość mona

witam czy komuś z was pomimo złych wynikow nasienia partnera udały się starania o dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćgosc
15 minut temu, Gość mona napisał:

witam czy komuś z was pomimo złych wynikow nasienia partnera udały się starania o dziecko?

Nawet przy braku plemników w nasieniu, jest możliwe zaplodnienie metoda in vitro poprzez biopsje  i pobranie nasienia z jądra. Więc zle wyniki to nie wyrok- trzeba je poprawić, minimalny czas to 3 miesiące- tyle trwa proces spermatogenezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrds

Nam się udało. Niby nasienie było w normie,a jednak spora część była uszkodzona. TOTALNE odstawienie alkoholu, wiecej warzyw w diecie, zero maków, kfc itp, plus jakieś witaminki. Do tego zaczął biegać. Po trzech miesiącach się udało . Także głowa do góry i odstawcie chlanie 🙂 

P.s też nam mówili o invitro sritro, chcieli mnie hormonami faszerować itp. Nie zgodziliśmy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona

U nas 97% złej budowy plemników tylko 3%prawidlowych jestem załamana 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też mama

U nas było 2% prawidlowych ,po leczeniu i suplementacji zaszłam niespodziewanie w ciążę z której mamy syna ,1,5 roku później ciąża właśnie na dniach będzie córa . Byłam załamana myślałam ze już nie będzie nam dane być rodzicami polecam witaminy dla mężczyzn , zeszen, l-karnityna i proviron 25, zdrowa dieta ,ruch ,koniec z gorącymi kompielami i sauna i się nie poddawać ! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×