Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ala

Czy wypada kupić wyprawkę dla niemowlaka w lumpeksie?

Polecane posty

Gość Ala

Jak w temacie. Wypada? Czy nie wypada, bo jest becikowe i 500 plus będzie? Dzieci tak szybko wyrastają. Zarabiamy z mężem po 3 tys. Kupiliśmy nowy wózek i łóżeczko. Oglądałam ubranka w galerii i ceny biją na głowę. Wyprzedaże wyprzedazami (body po 25 zł zamiast po 50) ale w lumpie obok mają ubranka z nexta 100% bawełny 2/5 zl/szt. Jak myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kupisz, gdzie zechcesz. Ja osobiście nienawidzę używanych rzeczy i nie ubrałabym w takie własnego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

a kto ma ci mowić wypada czy nie? :D chyba sama potrafisz ocenić jakie chcesz ubrania, na jakie cie stac i gdzie chcesz kupic?  my mielismy mnostwo uzywanych po sąsiadach, troche w ciuchlandach kupionych i w sumie po kilku praniach nie bylo widac roznicy miedzy uzywanymi ubraniami,a nowymi zwlaszcza na etapie raczkowania,samodzielnego jedzenia i td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Większość ubranek mam z lumpeksow.  Wybrane najpierw w 60st, potem w dziecięcym proszku.  I wyglądają jak nowe. To moje 3 dziecko i nosiloby ciuszki po starszych,  ale nic nie zostawiłam.  Nowe tylko czapeczki,  niedrapki, skarpetki, kocyki, ręczniki i pieluchy. Kwestia twojego wyboru.  Dla mnie żaden wstyd.   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×