Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak postawić na swoim przy wyborze imienia dla córki ?

Polecane posty

Gość Gość

Chodzi o to że mój mąż za bardzo wtrąca się przy wyborze imienia dla dziecka, a nasze upodobania są zupełnie inne, mi podoba się imię Maja a mojemu mężowi Łucja, podczas gdy dla mnie imię Lucja jest jakieś dziwaczne a dla mojego męża imie Maja za bardzo pospolite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Wtrąca??? Jakby nie było, to również jego dziecko (chyba), a swoją drogą Łucja jest o wiele ładniejsza od Mai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jak to za bardzo sie wtrąca?:D to jego dziecko.. chyba ze nie..

dajcie dwa,my mielismy problem z wyborem wiec nadalismy synowi dwa imiona i mlody reaguje na oba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakie wtrąca? To chyba wasze wspolne dziecko? Musicie osiągnąć kompromis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jakbym miala wybierac to wybralabym Lucje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Oba są pospolite w tej chwili, olejcie je. Dajcie inne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gosc napisał:

Jakie wtrąca? To chyba wasze wspolne dziecko? Musicie osiągnąć kompromis.

No tak nasze wspólne ale jakby nie patrzeć to ja odwalam największą robotę, więc uważam że powinnam mieć więcej do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dx x

Maz sie wtrąca? 

Ha ha, my tez mielismy problem bo ja chciałam Gabriel, Igor albo Wiktor a on wymyslil Leona, Gerarda i Borysa.

Jego były dla mnie kompletnie nie do przyjecia i vice versa. Stanelo na czyms do zaakceptowania ale bez szału jest Jan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Wtrąca??? Jakby nie było, to również jego dziecko (chyba), a swoją drogą Łucja jest o wiele ładniejsza od Mai

Łucja ? Co to w ogóle jest za imię ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta. Oba są pospolite w tej chwili, olejcie je. Dajcie inne. 

Nie porownuj Lucji do Mai- jedna od lat w pierwszej 10-tce, a Lucja w trzeciej dziesiatce i dopiero nabiera rozmachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Łucja ? Co to w ogóle jest za imię ? 

Maja? jak to bedzie brzmiec jak ona dorosnie? to imie brzmi jak zdrobienie, tak jakby dziecko zawsze mialo miec pol roczku i rozowe stopki.Zero powagi. Pani Maju.... :D Łucja brzmi powaznie, dumnie,poza tym teraz do łask wracają te imiona i na szczescie etap Maj, Zuz , Ami sie konczy bo to imiona slodkopierdzace. Sorry,jesli kogos urazilam,ale wg mnie imie ma sie tez prezentowac i lepiej brzmi np Helena czy Aleksandra Nowak niz Maja Nowak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Łucja ? Co to w ogóle jest za imię ? 

To jest bardzo ładne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka

Pulcheryja daj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Maja? jak to bedzie brzmiec jak ona dorosnie? to imie brzmi jak zdrobienie, tak jakby dziecko zawsze mialo miec pol roczku i rozowe stopki.Zero powagi. Pani Maju.... 😄 Łucja brzmi powaznie, dumnie,poza tym teraz do łask wracają te imiona i na szczescie etap Maj, Zuz , Ami sie konczy bo to imiona slodkopierdzace. Sorry,jesli kogos urazilam,ale wg mnie imie ma sie tez prezentowac i lepiej brzmi np Helena czy Aleksandra Nowak niz Maja Nowak.

Tylko że mi imię Lucja kojarzy się z jakimiś prostytutkami podobnie jak Samanta, Sabrina, Selena, itd. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Maja? jak to bedzie brzmiec jak ona dorosnie? to imie brzmi jak zdrobienie, tak jakby dziecko zawsze mialo miec pol roczku i rozowe stopki.Zero powagi. Pani Maju.... 😄 Łucja brzmi powaznie, dumnie,poza tym teraz do łask wracają te imiona i na szczescie etap Maj, Zuz , Ami sie konczy bo to imiona slodkopierdzace. Sorry,jesli kogos urazilam,ale wg mnie imie ma sie tez prezentowac i lepiej brzmi np Helena czy Aleksandra Nowak niz Maja Nowak.

Zgadzam sie.  Maja, Mija czy Lena to fajne sa, ale dla malych dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko że mi imię Lucja kojarzy się z jakimiś prostytutkami podobnie jak Samanta, Sabrina, Selena, itd. 

Nie to co pszczólka Maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Łucja ? Co to w ogóle jest za imię ? 

Łucja to piękne imię, które pasuje na całe życie, a Maja- nie żartuj 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Tylko że mi imię Lucja kojarzy się z jakimiś prostytutkami podobnie jak Samanta, Sabrina, Selena, itd. 

To bardzo ciekawe- rozwinij to troche poniewaz nie mam pojecia jak dotarlas z punktu, a do punktu b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

To bardzo ciekawe- rozwinij to troche poniewaz nie mam pojecia jak dotarlas z punktu, a do punktu b

Ale co mam rozwinąć ? Po prostu mam takie skojarzenia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale co mam rozwinąć ? Po prostu mam takie skojarzenia i tyle.

Branżę się zna tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ale co mam rozwinąć ? Po prostu mam takie skojarzenia i tyle.

A dlaczego?  Przeczytalas ksiazke, stalas z kolezanka o tym imieniu na postoju, odebrala ci narzeczonego czy co?  Zagraniczne lub wschodnie imiona kojarza sie z tym w Polsce, ale Lucja to tak jakbys powiedziala Alicja wiec nie mam pojecia skad takie skojarzenie- jakis powod musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Łucja to piękne imię, które pasuje na całe życie, a Maja- nie żartuj 

Maja też bardzo piękne imię. Po za tym nie chce dyskutować tu o gustach tylko zadałam pytanie jak postawić na swoim w kwestii imienia ? Mi się podoba takie imię i to logiczne że tak chcę nazwać swoje dziecko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

pszczółka Maja 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Gość gosc napisał:

Sorry,jesli kogos urazilam,ale wg mnie imie ma sie tez prezentowac i lepiej brzmi np Helena czy Aleksandra Nowak niz Maja Nowak.

Haha ja tez bede miala druga coreczke, problem z wyborem imienia jest tzn. Kilka pomysłów ale słucham propozycji męża i córki. Do wyboru mamy Hania, Helenka albo Amelka i też nie wiem.... 🤔🤔🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

nie wiem jak teraz ale kilka lat temu połowa dziewczynek nazywano Maja, dlatego teraz to symbol pospolitości i braku  własnej inwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Maja też bardzo piękne imię. Po za tym nie chce dyskutować tu o gustach tylko zadałam pytanie jak postawić na swoim w kwestii imienia ? Mi się podoba takie imię i to logiczne że tak chcę nazwać swoje dziecko. 

A mężowi podoba się Łucja, więc logiczne że chce tak nazwać córkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha

Facet daje swoje nazwisko, to niech już kobieta chociaż nada imię. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

A dlaczego?  Przeczytalas ksiazke, stalas z kolezanka o tym imieniu na postoju, odebrala ci narzeczonego czy co?  Zagraniczne lub wschodnie imiona kojarza sie z tym w Polsce, ale Lucja to tak jakbys powiedziala Alicja wiec nie mam pojecia skad takie skojarzenie- jakis powod musi byc.

No powód jest taki że te imiona Samanta, Łucja, Selena, Sabrina, Dżesika dla mnie kojarzą się jednoznacznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, GośćAnia napisał:

Haha ja tez bede miala druga coreczke, problem z wyborem imienia jest tzn. Kilka pomysłów ale słucham propozycji męża i córki. Do wyboru mamy Hania, Helenka albo Amelka i też nie wiem.... 🤔🤔🤔

Hania lub Helena.Amelek jest za duzo,poza tym jakies rozmemlane to imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetolożka

A na pożółkłe paznokcie ocet z sodu najlepszy bo z basenu to tylko grzyba można przywlec ale nie martw się ten ocet ci pomoże  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×